Leader Service

Kielce

Opinie o Leader Service

abc 2010-07-13 10:33:14
Jednym słowem[usunięte przez moderatora],jest polowa lipca a ja nie dostalam pieniedzy za maj!!!!!Trzymajcie sie od tej pseudo firmy z daleka.Jeszcze w dodatku za koszulka firmowa potracaja 15 zl,smieszni sa nic wiecej,...
DOK Leader Service 2010-12-02 10:43:21
Witam

Jestem pracownikiem Leader Service sp. z o.o. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: dok@leaderservice.com.pl. Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy.

Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Leader Service sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia.

Pozdrawiam
Dział Jakości Obsługi Klienta
czekolada 2012-03-30 11:31:53
ja pracuje w LS od czerwca 2011 do marce 2012 i na tym zakończe współprace z tą firmą ba za tak małą stawkę przy takiej charówie ja robić nie będę pomimo iż jestem studentem dziennym i wypatruję jakiejkolwiek pracy ale za stawkę 5,57na kasie ( bo dają 7 złotych brutto) i odcinają teraz 7 zł na jakieś tajemnicze ubezpieczenie i 3 zł przelewu więc wychodzi w sumie robiąc np. 68 godzin za stawkę 7 zł brutto dostajesz na rękę 420 czyli 16 godzin robisz za darmo a poza tym nie wypłacają pieniędzy przez 2 lub 3 miesiące
DOK Leader Service International S.A. 2013-01-23 15:04:33
Witam

Jestem pracownikiem Leader Service International S.A. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: dok@lsisa.pl Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy.

Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Leader Service International S.A. , nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia.

Pozdrawiam
Dział Jakości Obsługi Klienta
byly pracownik 2013-04-22 10:31:36
Leader Servis jest firma, która nie wywiązuje się z omów zawartych z pracownikami, nie trzymają się terminów wypłaty wynagrodzenia, na pieniądze za styczeń 2013 czekam już 3 miesiąc bez żadnego od nich odzewu. Terminy wynagrodzenia mają od 25 dnia każdego miesiąca do 21 dni roboczych. Osobiście nie polecam pracy w tej firmie, gdyż są to oszuści i marnie płacą. UWAŻAJCIE NA NICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jacek 2016-04-23 00:17:31
anonim, ja słyszałem, że teraz w leader service jest ok. Może kokosów nie zarobisz, ale 2 tysiące powinno się udac i co jest własnie istotne pensje są na czas.
Zostaw swoją opinię o Leader Service - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leader Service