Opinie o SKOK CENTRUM w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SKOK CENTRUM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie SKOK CENTRUM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK CENTRUM w Bytom

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w SKOK CENTRUM?

Jagoda Nowy wpis

Pracuje od trzech miesięcy i powiem szczerze , że nigdzie nie było takiej przyjemności pracować jak Tu. Fajni , pomocni ludzie - atmosfera raczej domowa niż firmowa. Starsi stażem pracownicy pomagają jak mogą. Zarząd nie zamyka się na nowe pomysły. Dodatkowym - dla mnie bezcennym atutem jest możliwość pracy zdalnej. Jeśli chodzi o pensje to jak wszędzie - jeśli pracujesz a nie pijesz kawę 8 godzin całkiem fajnie można zarobić ( a pracuje w niełatwym dziale sprzedaży ). Dla mnie najważniejsze jest to , że wstając rano nie mówię sobie w myślach " Boże znów muszę iść do pracy". Dodam że nie jestem krewną, znajomą czy "pociotkiem" któregoś z pracowników. Umowa o pracę jest tu podstawą .Pozdrawiam.

Aleksandra Nowy wpis
@Jagoda

A powiedz mi coś wiecej o tej pracy zdalnej jeśli możesz? Jak was wtedy kontrolują? Jest jaki system czy może macie jakieś regularne spotkania?

Jagoda Nowy wpis
@Aleksandra

Pracuje na systemie call center , który monitoruje pracę :)

Magda

Firma dla której liczy się TYLKO sprzedaż a pracownik rzecz nabyta można zmienić. Wypłaty na poziomie najniższej krajowej, chyba , że trafisz na punkt gdzie da się wyrobić plan , a tych jest garstka. Program kredytowy ponoć ułatwiający pracownikom pracę to wielka porażka . Z nikąd rzetelnej pomocy nie oświadczysz.

@Magda

W Kasie Centrum liczy się sprzedaż, jest to obszar w który inwestujemy nieustannie. Sprzedaż to pracownicy, robimy co w naszej mocy, aby pracowało się u nas dobrze. Wypłaty kształtują się generalnie znaczne powyżej minimum krajowego, a z premiami to już całkowicie inny poziom. W trybie ciągłym pracujemy nad dostarczaniem nowych narzędzi wspierających pracowników sprzedaży. Zaczynając od systemu umożliwiającego uzyskanie pożyczki na dowód osobisty, przez organizowanie centralnych kampanii sprzedażowych, po wdrażanie rozwiązań ofert gwarantowanych, pozwalających na przedstawianie klientom indywidualnych propozycji pożyczkowych, bez konieczności wizyty klienta w placówce. Placówek, w których wyrabia się plany jest całkiem sporo. Firma stawia na sprzedaż i w ten obszar inwestuje, rozumiemy, że ma Pani inne zdanie, szanujemy to i dziękujemy za opinię.

@Magda

Gdyby było tak jak Pani napisała to firma nie mogłaby się pochwalić tak dużym odsetkiem pracowników z kilku lub kilkunastoletnim stażem.

Czy zdarzają się nadgodziny w SKOK CENTRUM?

Elżbieta

W dziale Sprzedaży raczej nie zdarzają się nadgodziny. W centrali tak, ale rzadko.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SKOK CENTRUM? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Czy SKOK CENTRUM oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kasa Centrum stosuje tylko umowy o pracę.

EkstrA

Dobre zarobki, można się dogadać z przełożonymi, sprzedaż traktowana priorytetowo i tak powinno być.

1974

Pracuje się naprawdę dobrze kiedy panują koleżeńskie relacje. W skok mamy super ludzi, firma się rozwija.

M.K-K

Jestem pracownikiem kasy już od paru lat, pracuje się tu b.dobrze. Zawsze można dogadać się ze swoim przełożonym, co przekładna się na atmosferę w pracy. Kasa stawia mocno na nowoczesność oraz rozwój.

Spoko

Fajne elastyczne podejście do pracownika

EW

Bardzo dobra atmosfera pracy. Jak ktoś ma wysokie ambicje to może się wykazać w wielu obszarach. Można wziąć udział w programie rozwoju młodych talentów lub w projektach rozwojowych firmy, a jest ich aktualnie naprawdę sporo.

pracownik centrali

W centrali Kasy pracuje się dobrze, ważne że jest dobra atmosfera i poczucie stabilności zatrudnienia.

Gosc

Potwierdzam, konkretne premie ida za realizacja planów, dobra oferta, szybki system do sprzedaży, od niedawna centralny telemarketing.

Sprzedaż

W dziale sprzedaży pracuje się ok, jak to w instytucji finansowej jest ciśnienie na wyniki, system premiowy daje możliwość dorobienia niezłych pieniędzy, szczególnie za nowych klientów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy SKOK CENTRUM?

Rozmowa kwalifikacyjna zwykle odbywa się poza siedzibą Kasy. Kierownicy regionalni ustalają miejsce spotkania w miejscu dostępnym dla obu stron.

felix

Ode mnie pracuje w tej firmie członek rodziny i opowiadał mi jak to tutaj płacą. Kasa może nie przeraża, ale i nie poraża swoją wysokością niestety. Zresztą z tego wszystkiego co mi się obijało o uszy to Skoki miały ostatnio chyba jakieś problemy. Poprawcie mnie jeśli rzeczywiście się jednak myle ...

laleczka

Panie prezesie i zarządzie!!! szanujcie ludzi którzy pracują dla firmy i na Wasze pensje, bo jak widać nie jesteście ulubieńcami pracowników,działacie na szkodę firmy poprzez nie przemyślane błędne decyzje winę jak zawsze zwalacie na szeregowego pracownika ,a de facto zjadacie się od ogona ale jest ktoś nad wami(centrala) nie jesteście świętymi krowami jak załoga pewnego dnia powie DOSYĆ!!! to obudzicie się z ręką w nocniku ! ten balon jest nadmuchany do granic możliwości "zapomniał wół jak cielęciem był" ktoś na Was stawiał, a jak widać olewacie ludzi i to wychodzi wam najlepiej

Porażką w naszej firmie jest to że zamiast stawiać na \"swoich\" wychowanych pracowników to zatrudnia się pociotków ,do tego z wiedzą i wykształceniem obrażającym pozostałych !!smarkaczom nie opierzonym tłumokom którzy w kasie dostają palpitacji serca a na widok klienta potrzebują pampersa daje się stanowiska które powstają bezpośrednio pod tego człowieka a reszta reszta to ma ryć i trzymać buzię na kłódkę ale do czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK CENTRUM - Bytom

• Jak się pracuje w SKOK CENTRUM?

Zobacz opinie na temat firmy SKOK CENTRUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKOK CENTRUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKOK CENTRUM