SKOK CENTRUM

Bytom

Opinie o SKOK CENTRUM

anonim 2011-06-27 09:16:31
Porażką w naszej firmie jest to że zamiast stawiać na \"swoich\" wychowanych pracowników to zatrudnia się pociotków ,do tego z wiedzą i wykształceniem obrażającym pozostałych !!smarkaczom nie opierzonym tłumokom którzy w kasie dostają palpitacji serca a na widok klienta potrzebują pampersa daje się stanowiska które powstają bezpośrednio pod tego człowieka a reszta reszta to ma ryć i trzymać buzię na kłódkę ale do czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
laleczka 2011-07-01 08:13:16
Panie prezesie i zarządzie!!! szanujcie ludzi którzy pracują dla firmy i na Wasze pensje, bo jak widać nie jesteście ulubieńcami pracowników,działacie na szkodę firmy poprzez nie przemyślane błędne decyzje winę jak zawsze zwalacie na szeregowego pracownika ,a de facto zjadacie się od ogona ale jest ktoś nad wami(centrala) nie jesteście świętymi krowami jak załoga pewnego dnia powie DOSYĆ!!! to obudzicie się z ręką w nocniku ! ten balon jest nadmuchany do granic możliwości "zapomniał wół jak cielęciem był" ktoś na Was stawiał, a jak widać olewacie ludzi i to wychodzi wam najlepiej
felix 2015-10-15 00:39:54
Ode mnie pracuje w tej firmie członek rodziny i opowiadał mi jak to tutaj płacą. Kasa może nie przeraża, ale i nie poraża swoją wysokością niestety. Zresztą z tego wszystkiego co mi się obijało o uszy to Skoki miały ostatnio chyba jakieś problemy. Poprawcie mnie jeśli rzeczywiście się jednak myle ...
Zostaw swoją opinię o SKOK CENTRUM - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK CENTRUM