Opinie o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy K.C.B. Interlight Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie K.C.B. Interlight Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

Jan

Tak stosuje sie w tym zakladzie mobbing nie polecam tam pracy

Byly pracownik

Tak to prawda ze krzysztof M.stosuje mobbing bylem swiadkiem jak szantarzowal dwuch swoich mlodych pracownikow dobrze ze juz tam nie pracuje

Kierowca

Drodzy włodarze firmy kcb. Czy oficjalna skarga w formie poczty elektronicznej jest przez kogoś odczytywana? Jeśli nie, to zamierzam za pośrednictwem mojego pracodawcy wnieść skargę lub sprzeciw przeciwko osobie pracującej w ochronie. Ta niezwykle nieuprzejma pani wygaduje jakieś brednie o zakładach z kierowcami, ubliżając i traktując nas jak zło konieczne. Nie jestem pierwszym pracownikiem mojej firmy mówiącym o nieprzyjemnym zachowaniu ze strony tej pani i ochrony w Waszej spółce. Pani z ochrony ubrana jak Pani która raczej w ochronie nie powinna pracować lub pracuje w innym charakterze tak jak te panie.. używa ordynarnych określeń i zwrotów, które nie sprzyjają dobrej opinii na Wasz temat. Podczas kolejnej wizyty postaram się skontaktować z przełożonym wskazanej osoby i okazać materiały wskazujące co najmniej nie odpowiednie zachowanie. Bardzo proszę o interwencję w tej sprawie. Jestem po dzisiejszym dniu gotów użyć innych środków jak tylko takie zawiadomienie. Pozdrawiam

Krzysztof

Witam. Widziałem na stronie firmy, że trwa rekrutacja na operatora maszyn. Na jakie wynagrodzenie można liczyć na start ? Jakie są benefity ? Jak wygląda z nadgodzinami czy są płatne 100% w weekendy. Oraz jak wygląda atmosfera w zakładzie ?

Pendzel
@Krzysztof

Najniższa krajowa to 3010 zl brutto czyli na rękę musisz dostać 2363.56 zl w firmie kcb jak masz 3010 zl brutto to masz już razem z premia to liczone czyli nie zarobisz tam nawet najniższej krajowej

Rozmowę kwalifikacyjną w K.C.B. Interlight Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Szef kontroli jakości?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
8 marca

Hej moje kochane kobiecinki, jak po dniu kobiet ?zakład KCB znów staną na wysokości zadanie i was wszystkie po kolei olał ? Ale to nic to już chyba staje się tradycją. Ten cały zarząd z Januszem na czele to porażka żeby nawet życzeń nie złożyć i nie dać po tym ,,kasztanku,, wstyd po prostu...

Bbb
@8 marca

Przepraszam bardzo ale przysłowiowy « kasztanek » był i to własnie od P. Janusza wiec ktoś tu jest nie poinformowany i chyba szuka zaczepki tym bardziej po tak długim czasie

Palermo

Dobrze, przedstawiliście nam pracownikom pocztę, która dotyczy kar finansowych za chodzenie na palarnie, do łazienki, opuszczanie stanowiska pracy. Okej. Ale skoro jest coś takiego jak kara to i jest coś takiego jak nagroda. A więc moje pytanie - Kiedy zostanie nam przedstawiona poczta, w której będzie opis premii i nagród finansowych za przestrzeganie wyżej wymienionych obowiązków? Hmm? Czy może firma potrafi tylko karać?

Bazz
@Palermo

Czekam za odpowiedzią

Makaroni
@Palermo

Ta firma potrafi tylko zabierać najlepiej jakbyś tam za darmo pracował jak to Mateuszek powiedział ,,(usunięte przez administratora),, będziemy zapie...lać ! Oj Januszku klamczuszku nie ładnie. I na Cię przyjdzie kreska .

On

Witam jestem bardzo ciekawy czy dawanie aneksów do omów w lutym odnośnie najniższej krajowej od 1 marca jest zgodne z prawem. Z tego co wiem najniższa krajowa obowiązuje 1 stycznia i powinna być spłacona, chyba czas zadzwonić do inspekcji pracy bo to co robicie jest już nie zgodne z prawem, nie zajmujcie się tym że pracownik idzie na siusiu , nie szpiegujcie w kamerach bo służą do bezpieczeństwa a nie obserwowania pracowników Tylko zajmujcie się tym co trzeba bo ktoś w końcu zgłosi te machlojki tak gdzie dawno powinien

Polak

Zajebiaszczy zakład , pierw nie płacą za nadgodziny tylko wypychają na urlop. Później wypychają na urlop grudniowy bo zakład stoi, ale osoby wcześniej wypchane już urlopów nie mają, zbliża się czas wypłaty wchodzisz na konto i oczom nie wierzysz bo aż tak mało nigdy nie miałeś, o wiele mniej niż najniższa krajowa. Wyjaśnienie? Oczywiście za urlop nie płacili chociaż sami na niego wcześniej wypychali. Teraz myśl z czego opłacić rachunki i dalej żyć. Ale co tam idź do KCB najlepsza firma żerująca na ludziach (usunięte przez administratora)

Po śmierci mojej teściowej między innymi grami znalazłam pudełko ze świecami. Pudełko wyglądało i pewnie jest z lat osiemdziesiątych. Syn ciekawska dusza wyczytał nazwę miejscowości gdzie świece zostały wyprodukowane. Ucieszyłam się że istniejecie. Pod inną nazwą ale jednak. Pozdrawiam.

Gh

Niezadługo bo ludzie stąd uciekają

...

Od kiedy pamiętam na Zmianie D zakład 1 zawsze był mobbing od czasu gdy zmienili majstrów weszły rządy pani (usunięte przez administratora)co z ludzi robi sobie (usunięte przez administratora) straciła przez to nas dobrych operatorów odeszło nas sporo. Ta kobieta uwielbia mobbing i mieć swoich nie tykalnych ludzi.

Pasztetowa
@...

Na zm. D prebud jest nie lepiej. Władze ma majstrowa. Żal jest jej słuchać. Takiego tempego człowieka dawno nie bylo

@Pasztetowa

Może jednak takie personalne ataki zostawmy dla siebie, nie warto obrażać kogokolwiek na forum. Co możesz powiedzieć o poziomie pensji w K.C.B. Interlight? Znasz firmę od środka więc na pewno będziesz w stanie mi o tym napisać. :)

@Sebastian

Pensja jest mała i zależy od normy ,przy takim systemie pracy to wstyd tyle dać pracownikom. Żeby jeszcze jako tako zarobić musisz mieć powyżej 96% normy gdzie przy wielu maszynach jest to nie osiągalne a tak to masz 2 000 zł także uważaj żeby nie zaszaleć przez dwa dni

@Ooo

A jak z podwyżkami w K.C.B. Interlight? Co jaki czas można się starać o nie w tej firmie? I czy takie rozmowy w ogóle przynoszą efekty?

@Sebastian

O jakich podwyżkach mówisz?jedyne podwyżki jakie są to tylko pisemne na aneksie do umowy gdzie i tak praktycznie wychodzisz na zero bo nasza szacowna dyrekcja tu Ci da a tu obetnie tylko papier marnuje. Jest te premia uznaniowa którą zobaczysz tak jak przysłowiowa świnia niebo

@Ooo

To szkoda, bo taka premia uznaniowa może nieźle zmotywować. Wszystko drożeje to i podwyżki powinny być choćby minimalne. Jak myślisz?

@Łukasz

Premie uznaniową nie dostaje praktycznie nikt, żeby na nią zasłużyć byś musiał chyba wziąć po kryjomu zakład podpalić i bohatersko go ugasić. Podwyzszki są jak zrobisz normę jak jej nie masz to wita cie najniższa krajowa, do tego musisz być operatorem bo pakowaczka może pomarzyć o wyższej wypłacie, nasze kadry są tak sprawiedliwe że na jedne maszyny masz operatorskie a na innych pomimo tego że nimi operujesz brak wręcz możesz usłyszeć od kierownika produkcji że jesteś tu zbędna. A teraz napisz kim jesteś z kadr bo już jakiś czas Twoje odpowiedzi podpadają

lolek
@Łukasz

Nie ma premii uznaniowych, ha, ha

@lolek

Nie ma się z czego śmiać, to jest powód do płaczu albo zmiany pracy!

H
@Hanna

A co zrobisz? Przewaga tu osób które mają swój wiek i robią tu po kilkanaście lat, gdzie pójdą? Kto ich zatrudni? Dlatego pracownicy w tej firmie są wykorzystywani . Możesz płakać , rozmawiać, robić zdjęcia żeby na spotkaniu z dyrekcją udowodnić że masz rację, nic to nie daje. Masz zapieprzać za 2000 zł i zamknąć dziub

Przemek
@Sebastian

Musisz (usunięte przez administratora) za najniższą krajowa przez pół roku a później jako halowy bedziesz miał 100% 2500zl i tak juz zostanie . Nie martw się będą ci wymyślać dodatkowwe pracę których.nie powinieneś robić wykorzystując cię hah

Łukasz

To aż tyle jest w firmie niezaszczepionych, że aż zmianę by z tego ułożył? Myślałem, że to tylko pojedyncze przypadki. Weryfikują teraz w robocie szczepienia?

Ho ho ho
@Łukasz

A nie jest? Ale co mozna zrobic? Weryfikuja ale noc nie robia.. wypowiedzi nawet na forum usuwaja....

@Ho ho ho

Na razie szczepienie jest indywidualna sprawą pracowników, ale jak wejdzie ustawa to będzie można sprawdzać. Wtedy pewnie coś się z tym zrobi.

nick
@Łukasz

Jest tak pół na pół. Ale głośno się o tym nie mówi.

Czy pracując w firmie K.C.B. Interlight Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

H

Nie

Przemek 74

Ludzie sa okropni,obmawiaja plotki sieja wyzywaja sie na pakowaczkach jak tylko normy nie zrobisz.Majstrowe Wykorzystuja czlowieka jak tylko to mozliwe . Praca za 100zl dniowki na 2 tasmach i dzwiganie kartonow po.17kg gdzie ustawowo kobieta powinna nosic 10kg . Nie polecam osobom, ktore szukaja pracy,poprostu omijajcie szerokim łukiem

Przemek 74

Ludzie sa okropni,obmawiaja plotki sieja wyzywaja sie na pakowaczkach jak tylko normy nie zrobisz.Majstrowe Wykorzystuja czlowieka jak tylko to mozliwe . Praca za 100zl dniowki na 2 tasmach i dzwiganie kartonow po.17kg gdzie ustawowo kobieta powinna nosic 12kg . Nie polecam osobom, ktore szukaja pracy. (usunięte przez administratora) tylko.chodziła i szukała pretekstu do przyczepienia się . Nie bez powodu każdy mówi że znowu (usunięte przez administratora) przyszła . Ludzie naprawdę zastanówcie się dwa razy zanim zaczniecie tu pracę.

Am

Nie polecam! Zmianowe wyzywają się na ludziach traktują jak śmieci , zwłaszcza ta mała okrutna stara jedza U..co na siłę chce się odmłodzić wielką mi Pani brygadzistka wysłać ją do psychiatryka z tymi jej zaburzeniami albo wysłać na emeryturę. Ludzie tylko nie tam atmosfera okropna i chce się stamtąd uciekać.

@Am

Próbowałaś gdzieś to zgłaszać? Inni pracownicy też mają takie doświadczenia?

@Am

A od czego masz język? Przecież tam pracują dorośli ludzie, a nie przedszkolaki które nie potrafią mówić. Odezwij się w końcu i zrób porządek!

Dan.

Porażka! Pracowałem i nie mam zamiaru wracać! (usunięte przez administratora)! Brak szacunku dla drugiej osoby! A zmianowe? Śmiech na sali! Zero jakiejkolwiek pomocy!!! Nikt nie potrafił wytłumaczyć tylko od razu krzyki! Nie polecam szkoda nerwów!

Honorata
@Dan.

Wspomniałeś, że nikt nie potrafił wytłumaczyć.. Czyli jak wygląda wprowadzenie w obowiązki i szkolenia początkowe w K.C.B. Interlight? Ile trwają? Czy po nich nie byłeś gotowy już do samodzielnej pracy?

@Honorata

Jakie szkolenie? Wchodzisz i (usunięte przez administratora)

Ktosiek
@Aaa

Może już nie pamiętasz, że miałaś szkolenie bhp oraz szkolenie stanowiskowe, a zmianowa, kierownik produkcji bądź operatorka omawia i pokazuje ci wykonywane zadania. Ludzie to nie jest ośrodek wsparcia osób niepełnosprawnych tylko zakład pracy!!! Ile i jakich szkoleń oczekujesz aby wykonywać proste czynności? Zamiast oczerniać zakład zawsze można zrezygnować z pracy. Gdyby wszyscy pracownicy wykonywali sumiennie powierzone obowiązki to na pewno byłoby lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Ktosiek

To jest dla ciebie szkolenie? Bhp gdzie mówi o gaśnicach? Albo operatorka która z pretensjami powie ci co masz robić? O ile to zrobi, bo ja nie miałam. Od kiedy w pracy mogą traktować cie jak śmiecia? Gdzie szacunek, normalne podejście do pracownika, gdzie godne wypłaty? Nie podniecaj się za bardzo bo ci pikawa siądzie a jak masz pisać głupoty i wprowadzać w błąd to lepiej milcz

@Aaa

No dobrze. Ale jak zaczynałeś prace to nie było nikogo kto by cię wdrożył? To znaczy jakiś pracownik co zwracał uwagę jak ci na początku idzie? Tylko tak od razu na żywioł cię wrzucili?

@Łukasz

Tak pokazał a raczej powiedział pakuj świeczki ręce muszą chodzić

@Aaa

Nikt nie wdraża nowego pracownika? A jak ktoś sobie nie radzi to co? Do zwolnienia, czy na początku jest pomoc bardziej doświadczonej osoby która pomoże jakby co?

Józef
@Łukasz

Jak będziesz miły to ci ktoś na początku pomoże.

@Józef

A jak niemiły to co? Nikt się nawet nie odezwie? Co to za chore praktyki tam macie?

Jjj

Droga dyrekcjo karty pracy na stanowisku pakowaczka prosimy pisać po rosyjsku bądź ukraińsku , gdyż zapomnieliście że miejsca te zajmują Ukraińcy a zadanie m Polaków ni jest patrzenie im na ręce. Proszę jak najszybciej naprawić ten karygodny błąd

@Jjj

To co? Na tych stanowiska są sami obcokrajowcy? Żadnych Polaków nie przyjmują, czy kasa jest tak mała, że sami nie chcą?

cedro
@Łukasz

Pracują też Polacy ale mało.

@cedro

A z czego to wynika? Ciekawa jestem

Taki
@Łukasz

Nie sami obcokrajowcy ale dlaczego Polacy mają pilnować pracy obcokrajowców czy dobrze sortują albo czy nie wkładają uszkodzonych np opakowań. Wiadomo nie jesteśmy robotami i każdemu zdarza się pomylić ale karty w uch języku pomogą w komunikacji tak myślę bo nie zawsze tłumaczenie pracownika co mają robić nie pomaga

@Taki

Masz racje. Każdy powinien zajmować się swoją robotą a nie pilnować innych. Od tego jest kierownik. Sami Ukraińcy powinni zawnioskować o te karty jak mają problemy w komunikacji.

Łukasz

Czemu porażka? Bo łatwo skrytykować, ale nie dodałeś żadnego info co jest nie tak. Rozglądałem się za ofertami pracy stamtąd ale nic nie znalazłem. Pracujesz nadal w firmie i wiesz coś na ten temat?

Aaa

Mamy pandemie, wymaga się noszenie maseczek, bo jak nie to mandat ale proszę zobaczyć jaki brud jest na szatniach, stołówkach aż się nie dobrze robi, nie ma żadnej dezynfekcji hal, szatni, a ludzi jest dużo to bardzo żałosne jak tak duża firma dba o zdrowie pracowników. Jak pracownik ma covit to zero jakiej kolwiek reakcji i tak się dalej zarażamy to jest przykre.

Bbb
@Aaa

Kto ten balagan robi??? przychodzi ktos z ulicy??? sprzataczka ma za kazdym chodzic z miotła i (usunięte przez administratora) Ludzie ogarnijcie sie.Sa płyny do dezynfekcji ile osob ich uzywa ciagle tylko pretensje a co robia pracownicy w tej kwesti...jest nakaz noszenia maseczek to je poprostu noscie...na palarni maja byc 3osoby nie 10 tak ciezko to zrozumiec..zacznijcie dostrzegac tez swoja wine w tym jak jest a nie ciagle zale do pracodawcy!!!!!!!

@Bbb

Tak? To proszę porozdzielać 90%zmiany która pali na 30sto minutowej przerwie mądralo.Uczepiłaś się maseczek? No tak bo bez nich żyć się nie da... żałosne... szkoda że nie dostrzegasz braku dezynfekcji hal i stołówek bo to podstawa maszyny też mamy sami dezynfekować? No nie diabeł z tym ważne że mamy (usunięte przez administratora) na twarzach. Weź jak nie masz nic mądrego do napisania to się po prostu nie udzielaj

Magda
@Bbb

Na palarni mają być trzy osoby ok tylko że palarnia jest na powietrzu nie w zamkniętym pomieszczeniu to może w szatni i na stołówce terz powinny przebywać tylko trzy osoby tym bardziej w pomieszczeniu gdzie łatwiej się zarazić gdzie tu logika ?

Pasztetowa
@Bbb

Dziwne dlaczego ma nas być 3 osoby na palarni skoro palarnia jest na powietrzu. W kanciapach gdzie siedzą majstrowa jest nieraz 5 czy więcej osób i może tyłu ludzi przebywać w zamkniętym pomieszczeniu? Debilizm i nic wiecej

P janusz dalej niszczy firme,a ludzie sie zwalniaja przez niego,i zmianowe ,a p dyrektor nie widzi tego ,lub nie chce widziec.to tak jest jak nie wie sie nic o produkcji,a ludzi trzeba zgnebic.

@ja

Pan janusz jest bardzo spoko gość

Zostaw merytoryczną opinię o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. - Gniewkowo

• Jak się pracuje w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K.C.B. Interlight Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
K.C.B. Interlight Sp. z o.o.