Opinie o Cheeloo Pasieka i Wspólnicy sp.j. w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cheeloo Pasieka i Wspólnicy sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Cheeloo Pasieka i Wspólnicy sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cheeloo Pasieka i Wspólnicy sp.j. w Dębica

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w Cheeloo Pasieka i Wspólnicy sp.j. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jak wygląda ścieżka kariery w Cheeloo Pasieka i Wspólnicy sp.j.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Turjan Nowy wpis

Nie istnieje taka firma jak Cheeloo Pasieka. Już o tym pisał poniżej Michał. Firma Cheeloo J.Turczyn i Wsp. S.J. ma inny profil !!!!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Cheeloo Pasieka i Wspólnicy sp.j.?

Michał C. (pracownik) Nowy wpis

Jak wspomniałem niżej, nie ma obecnie takiego podmiotu jak "Cheeloo PASIEKA i wspólnicy", wiele lat temu została przekształcona w inną firmę - "Cheeloo J.Turczyn i wspólnicy sp.j." która ma tu oddzielny profil ;)

Jolanta

Nie zauważyłam ostatnio wpisu od żadnego z pracowników firmy. Zastanawiam dlaczego tak jest? Czy pracuje Wam się tak dobrze, że nie macie powodu by tu zaglądać i zostawiać swoje opinie? Przypominam, że każda opinia się liczy, pozytywne też mają znaczenie i ułatwiają innym potencjalnym kandydatom na decyzję co do podjęcia się pracy w danym miejscu. Piszcie coś.

Michał C. (pracownik)
@Jolanta

Może dlatego, że firma "Cheeloo PASIEKA i wspólnicy" dawno już nie istnieje, została przekształcona w "Cheeloo J.Turczyn i wspólnicy sp.j." która ma tu zupełnie oddzielny profil ;)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Cheeloo Pasieka i Wspólnicy sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dębica
Sława

Jestem abonentem tej sieci. Pracuje zdalnie. Zgłosiłam awarie rano i do wieczora nadal byl calkowity brak dostepu do internetu. Nastepnego dnia od rana do godzin południowych wykonałam 42 połaczenia na infolinie za kazdym razem było rozłaczernie i w zaden sposob nie mozna było sie połaczyc z firma Cheello.Przez 36 godzin nie usunieto awari. Przez 2 dni nie mozna było pracowac. Nikomu nie polecam tej firmy. Jakosc swiadczonych usług jest fatalna .

Michał C. (pracownik)
@Sława

Czyli podsumowując w druga stronę - każdy miesiąc ma średnio 30 x 24 godziny = 720 godzin. To oznacza, ze rok ma 8760 godzin. Pani twierdzi, ze internet nie działał przez 36 godzin czyli 0,41%. A muszę nadmienić, ze tak duża awaria jak wczorajsza, spowodowana wczorajszymi warunkami pogodowymi i niestety niezależna od nas, nie wystąpiła w naszej firmie od blisko 3 lat. Ale nie rozdrabniajmy się. Tym samym licząc według Pani relacji choćby w ciągu roku ma Pani większa dostępność łącza, niż profesjonalnie łącza do celów biznesowych i ocenia to Pani jako „fatalna jakość” - z powodu tej jednej awarii. Pani ocena jest delikatnie mówiąc nierzetelna. Warto tez dodać, ze telefon w naszej firmie z tych samych przyczyn co internet nie działał, o czym zapewne przekonała się Pani po pierwszej, może drugiej nieudanej próbie połączenia. Po co było ich aż 42? Czy liczyła Pani, ze z każda kolejna próba telefon magicznie zadziała? Komunikat o awarii dostępny był na naszym Facebooku, stronie internetowej, a technicy robili co mogli by awarie usunąć. Kończąc - zupełnie pomija Pani fakt, ze wg naszych logow wczorajsza awaria rozpoczęła się ok godziny 23, a zakończyła dziś przed 10 rano. To wg naszych szacunków niecałe 12, a nie jak pisze Pani 36 godzin. No ale być może u Pani indywidualnie coś wydarzyło się wcześniej - choć bez szczegółów nie odnajdę takiego zgłoszenia. Nawet jeśli było to wspomniane przez Panią 36 godzin - w skali tysięcy godzin nieprzerwanego działania nie zgadzam się z opinia, by nasza jakość była „fatalna”. Na koniec dobra rada - jeśli Internet jest dla Pani rzeczą tak niezbędna do pracy, może warto rozważyć zapasowe łącze, gdyż co jasne, awarie zdarzyć mogą się każdemu. Tak jak chyba każdy ma np. zapasowe bity, gdy te pierwsze przemokna, tak może i warto mieć zapasowe narzędzie pracy? To pozwolilo by skupić się na tej ważnej pracy, zamiast wykonywać 42 połączenia oczekując na linii.

Eryk

Czy do firmy zatrudniają osoby starsze?

Magda

@witold a jakieś zmiany od tamtego czasu w firmie zaszły?

Kobuz

W obecnej chwili mam prędkość: Download -012Mb/s Upload - 038Mb/s . Pani Marto "Po prostu jest super"

Rafał
@Kobuz

A ja w tej chwili od Cheeloo mam 800 downlod / 600 upload MB/s wiec po co takie porownania? Wszystko zalezy jaka masz lokalizacje i Twoj sprzet tez ma znaczenie

Witold

Firma działa od 2007 roku, bardzo rozwinęła swoją działalność. Może idealnie nie zawsze jest ,ale w sumie firma jest dobrym pracodawcą.

Jarosław

Ostatnie opinie pochodzą od klientów firmy CHEELOO. Jakie zdanie o firmie mają jej pracownicy? Czy firma aktualnie poszukuje administratorów lub monterów sieci? Jak Wam się pracuje w tej firmie i czy są jakieś rzeczy, z których jesteście szczególnie zadowoleni w kontekście swojej pracy? Rynek pracy jest obecnie rynkiem pracownika, każdy detal ma znaczenie w kontekście przyszłych aplikacji do firmy.

Kobuz

0,12 Mb/s 0,38Mb/s

Cheeloo to bardzo dobry dostawca internetu. Działa nawet wtedy gdy z Internetu korzysta kilka urządzeń. Po prostu jest super.

Jarosław

@Turjan, nie mogę odszukać potwierdzenia dla Twojego wpisu. Firma nie została wykreślona z KRS. Mógłbyś podesłać link, gdzie można znaleźć informację o zamknięciu firmy Cheeloo? Zależy nam, by zawartość forum była rzetelna i prawdziwa.

Turjan

Nie ma już od kilku lat takiej firmy

Szybki i stabilny internet najlepszy jaki w życiu miałem jak z niego nie korzystałem - NAjgorszy i bezużyteczny internet,Obsługa i technicy to jakaś pomyłka zwłaszcza w soboty pracuje tam jakiś niedorozwinięty człowiek bez mózgu.Za (usunięte przez administratora)wydawane w miesiącu wiecej wydałem na telefonu (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam i nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Cheeloo Pasieka i Wspólnicy sp.j. - Dębica

Cheeloo Pasieka i Wspólnicy sp.j.