POLCOPPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dąbrowa Górnicza

Opinie o POLCOPPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

kierowca 2014-02-26 20:32:07
nie polecam pracy w tej firmie bardzo złe zarobki w stosunku do wykonywanej pracy (usunięte przez administratora)
pati 2015-01-22 10:00:31
bardzo zła atmosfera pracy. abstrakcja- zgadzam sie zarobki nie idą w parze z obowiązkami. odradzam chyba że ktoś lubi adrenalinę na wysokim poziomie.
popo 2015-04-08 11:13:08
Przerąbane. chora firma i chore wersje szok
operator 2016-03-25 14:35:49
Niestety firma dalej jest bardzo stresująca ,wymagania ponad miarę możliwości ,sporo wymagań mało czasu . Operatorzy koparek odchodzą albo są zwalniani po kilku miesiącach ,wynagrodzenie standardowe . Rotacja kierowców taka sama ,niestety musiałem opuścić tę firmę w GDAŃSKU ,NIE POLECAM . Ogłoszenia są do pracy przeważnie zawsze bez opisu firmy .
S8 2016-08-11 17:37:58
Dzwonilem dzis, odebral ktos .. Przedstawil sie. Przez tel informacje podstawowe . Facet daje od 15-16 na reke. Miwi ze umowa jest stala , zus od zarobku. Praca jak to powiedzial specyficzna dla operatorow a nie dla "operatorow". Wsumie wyrazil sie jasno , jestem umowiony.
Zostaw swoją opinię o POLCOPPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLCOPPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ