PRZESIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ADAMEX KRZYSZTOF PRZERADZKI

Bielsko-Biała

Opinie o PRZESIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ADAMEX KRZYSZTOF PRZERADZKI

pracownik 2014-08-30 14:50
Człowiek bardzo często zmieniający zdanie byle tylko wyjść na swoje.
Nie wiarygodny !!!!!!!!!!
Podwykonawca 2017-02-02 17:02
Firma nie płaci w terminie ma poślizgi kilkumiesięczne o pieniądze trzeba się prosić.. Szef jest niewiarygodny . Słaba jakość usług, nieterminowość. Nie polecam.
były pracownik 2017-04-13 14:45
Jesli szukasz stałej,dobrze płatnej pracy w miłej atmosferze to omijaj te firme bo tu napewno nie znajdziesz ani jednej z tych ważnych rzeczy.Nie polecam tego pracodawcy!
instalator 2017-06-19 17:02
Normalny cyrk na kółkach.Najgorsza firma w jakiej pracowałem.Nie polecam.
ROMO 2017-07-26 17:19
Kategorycznie nie polecam! Szefo to OSZUST, ZŁODZIEJ, KŁAMCA!! Jak tak można ciągnąć za sobą podwykonawców na dno? Nikomu w życiu nie zapłacił tego na co się umówił, i nigdy nie dotrzymuje terminów, niektórzy, jak się dowiedziałem czekają na pieniądze po 4 do 6mcy, a itak nigdy nie dostaną całości. Na tymżeruje Przeradzki, jeśli ktokolwiek wejdzie z nim w układ, wiadomo, że to jest pochylnia na dno.
Nick1 2017-07-30 17:46
Nie polecam pracy w tym przedsiębiorstwie. Szefostwo nie potrafi sie porozumieć miedzy soba. Warunki umów zmieniają sie z dnia na dzień. Szef zniechęca ludzi do działania.
leon 2017-08-19 20:25
NIE POLECAM!!! Jeden wielki Oszust nie płaci podwykonawcom ani pracownikom ( wypłata w 10 ratach i 3 miesiące po terminie) Omijajcie firmę z daleka zresztą długo już nie pociągnie, bo już nikt nie chce współpracować z Panem Krzysztofem Przeradzkim.
Zostaw swoją opinię o PRZESIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ADAMEX KRZYSZTOF PRZERADZKI - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZESIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ADAMEX KRZYSZTOF PRZERADZKI