Opinie o ASGARD Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ASGARD Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ASGARD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASGARD Sp. z o.o. w Poznań

Mała Mi

Nie polecam tej firmy.Ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) a pani Maja to najgorsza osoba która tam jest .Ludzi wywalają na zbity pysk od ręki nie potrafią nawet się odezwać ze za kilka dni wylot z zakładu.Idziesz i nagle słyszysz od dziś tu nie pracujecie.I nara .Atmosfera jest różna od jednych biję super ciepłe spojrzenie od niektórych biję pogardą że aż ciarki po plecach lecą.Szkoda czasu i starań na tą firmę.Zal tylko ludzi których z dnia na dzień wywalaj jak psów.Nie warto tam pracować.

@Mała Mi

A najlepsze jest to że ludzi wywalają i w tym samym czasie szukają następnych pracowników dodają ogłoszenia że szukają pracowników .Totalny wyzysk .Atmosfera beznadziejna zarobki marne a twierdzenie że Asgard to wieka rodzina to same bzdury.Zgadzam się z powyższą opinią.

Czy można liczyć w ASGARD Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Zbyszek

Co niedozwolonego? Chodzi o jakie niewybredne żarty? Nikt nie zwrócił jej uwagi że dodanie słowa żartuje raczej nie cofnie tego co się już powiedziało. Są też inni przełożeni bardziej do życia z którymi się można dogadać?

Hej Chcę zaaplikować na stanowisko mł. grafik. Mam parę pytań na temat klimatów i wypłat. Jak byś ocenili przełożonych? Czy widełki w ogłoszeniu o pracę są do negocjacji albo jakieś podwyżki po pewnym czasie? No i w całe, jaka jest na razie atmosfera w dziale? Dziękuję za odpowiedzi:)

Premia zależna jest od wypracowanego wskaźnika. W każdym dziale wygląda to troszkę inaczej. O to warto pytać swoich przełożonych.

Jaka umowa obowiązuje w ASGARD Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pracownik Nowy wpis

3 miesiące umowa o pracę

Dzięki za info. A po okresie próbnym też dają terminową? Na rok czy dłużej? Ktoś z pracowników ma umowę na czas nieokreślony?

Umowa zlecenie Nowy wpis

W tej firmie jest umowa zlecenie na okres próbny 3 miesiące a potem również jest umowa zlecenie ale na dłużej ????????

Pracownik Nowy wpis

Tak zazwyczaj na 2 lata i trzecia umowa na czas nieokreślony (umowa o pracę) Przy zleceniach - zależy od ilości pracy

@Kandydat

Cześć, ja tez zamierzam podesłać cv na to stanowisko. Wiesz o firmie z oferty, czy coś o niej słyszałeś np. z polecenia? Podpianam się pod twoje pytanie, ale dodałabym tez pytanie o rekrutacje, jak wyglada ten proces i weryfikacja umiejętności? Wymagają portfolia? Podobno jest możliwość rozwoju i premii kwartalnej, tez fajnie byłoby poczytać więcej o tym. Trochę tu narzekania jest na zarząd, a dział graficzny ma z nim dużą styczność? Tzn bezpośredni kontakt?

Cześć No właśnie nie wiem nic o tej firmie stąd moje pytania:) A z powodu procesu rekrutacji, to wszystko zaznaczone w ogłoszeniu na pracuj.pl Czekamy na odpowiedzi osób pracujących;)

@Kandydat

Jest ok. Atmosfera dobra. Mają przyjść nowe osoby. Podwyżki są co roku.

Zastanawiam się czemu taki wpis ? Przecież jest inaczej .atmosfera beznadziejna zarobki marne .wymieniają ludzi jak rękawiczki tych co wyszkolili wywalaj a nowych przyjmują i na nowo uczą. To co się dzieje w tej firmie to jest wielka pomyłka.chumory jak wiatr zawieje a niektóre osoby aby pozostać docenionym to pupkę dobrze podlizują. Taka jest prawda o tej firmie

@Ania

@Ania nie wiem skąd taka Twoja opinia. Podwyżki są analizowane co roku. Atmosfera jest dobra, jest pozytywne nastawienie na pracownika, w wielu przypadkach chodzi się im na rękę. Wielu firmach nie można sobie na tyle pozwolić co tu. Na wielu płaszczyznach można się dogadać. Nie wiem skąd taka afera o rekrutację. Jest znaczne grono pracowników, którzy pracują w tej firmie po kilkanaście lat, są tez osoby które pracują od powstania firmy. To, że pracownik nie wypełnia swoich obowiązków nie oznacza, że można od razu tak żale wylewać. Są tez premie, ale wiadomo na nie trzeba zapracować. Żadne pieniądze nie powstają z nic nie robienia. Firma nie może tez nic poradzić, że mamy rynek pracy taki, że średnio co trzy lata zmieniamy przedsiębiorstwa. Myślę, że osoby które pracuje tam po 30 lat mówią o atmosferze same za siebie. Gdyby atmosfera była fatalna ludzie nie siedzieliby w jednym miejscu po tyle lat. Jako pracownik stanowczo muszę zdementować informację o fatalnej atmosferze - prawda jest taka, że atmosfera jest świetna, zespoły są zgrane nie tylko między sobą ale i między działowo. Dużej rotacji też nie ma, jeżeli się pojawia są to głównie przyczyny osobiste, ktoś chce się rozwijać w nieco innym obszarze ze swojej działki, ktoś znalazł pracę po prostu bliżej swojego zamieszkania. W każdym zakładzie pracy są plusy i minusy, tutaj więcej jest plusów. Przy zatrudnieniu jesteście zaopiekowani przez świetny dział HR, do którego zresztą możecie też uderzyć w trakcie waszej pracy. Dziewczyny tam są bardzo pomocne. Naprawdę polecam firmę.

@@Pracownik

Piszesz, że są premie w tym miejscu... W jaki sposób można sobie na nią zasłużyć? Jakie warunki trzeba spełnić, aby ją otrzymać? I w jakiej wysokości ona jest, jeśli można wiedzieć?

Adka

Hejka. Osoby, które startowały na grafika mogłyby wypowiedzieć się jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Jak wam poszło? Oferty nie ma wiec domyślam się, że ktoś z was został zatrudniony a ja się spóźniłam. Ciekawa jestem tak przyszłościowo gdybym chciała uderzyć czego można się spodziewać na takiej rozmowie. Tylko trochę zdziwiona jestem tym ze szkołą i zwalniają. Dlaczego? Może osoba nie jest wystarczająco dobra?

@Adka

Z tego co ja się orientuję, to nikt nie został zwolniony i zmiany na tych stanowiskach wynikały z różnych przyczyn osobistych, a nie z problemów z firmą.

Mała Mi

@Mała Mi

Firma ASGARD Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kupiec Strategiczny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

No z tym grafikiem, to może jednak dramatyzujesz nieco @cyan bo widełki dla młodszego grafika wynoszą 4,4 - 4,7 K brutto, a nie 4 jak napisałeś. Poza tym firma oferuje szkolenia (potrzebujesz - OK!, cytując ofertę), więc czemu nie miałby ktoś z małym doświadczeniem porobić tam i się usamodzielnić?

cyan

TO nie jest opinia ale raczej pytanie: ukazuje się ogłoszenie na przykładowo przyjęcie grafika - widzieliście jakie są propozycje finansowe na takie stanowisko ?? najmniej 4000 zł brutto ??? Kto dziś chce pracować za takie pieniądze ?? Panowie Kierownicy, Dyrektorzy, Prezesi firmy - obudzić się i otrzeźwieć ! Za takie uposażenie to można sobie jakiegoś amatora skombinować i obserwować jak się zmienia taki jeden za drugim. Przewiduję maksymalną rotację pracowników. Wprawiony w bezsensowny ruch kołowrót nigdy się nie skończy a firma nigdy nie dostanie porządnego pracownika. I tak w nieskończoność ... - jakie to ograniczone, pospolite i polaczkowe. Jaka jest to prognoza na dobry interes i na rozwój ??? Odpowiedzcie sobie sami

@Wknpim

Masa ludzi odchodzi z firmy... I to nie tylko z produkcji ale i z biura. Ostatnio skandal za skandalem więc jeśli nie chcesz trafić z deszczu pod rynne odradzam. Bardzo kiepski klimat.

@@Wknpim

Rozumiem odchodzą z własnej woli? A nie, że zwolnienia się sypią ze strony firmy? Dziwne, że i z biura i z produkcji, jakiś wspólny mianownik musi być. Powiesz szerzej o co chodzi z tymi sytuacjami, o których wspomniałeś? Bo dla mnie z perspektywy kandydata byłaby to ważna informacja.

Zen

Odchodzą z własnej woli. Nie wytrzymują ciśnienia z góry. Góra ma zawsze rację i jest nieprzemakalna. Zresztą, same fakty mówią za siebie. Te rotacje są częste i masowe. To już jest exodus. Dodam tylko, że im wyżej w góry, tym mniej powietrza. Wytrzymać można tylko w masce.

@Wknpim

@GE W niektórych działach jest całkiem spoko więc zależy na kogo trafisz i jakie masz oczekiwania. W sprzedaży niektórzy pracują już kilkanaście lat... Więc nie wszedzie jest takie ciśnienie...

@@Wknpim

Czyli najlepiej pracować w sprzedaży? A oprócz sprzedaży gdzie jest jeszcze całkiem znośnie? Kiedy firma decyduje się na umowę na stałe, bo piszesz że niektórzy pracują całkiem długo?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w ASGARD Sp. z o.o.?

Czy można liczyć w ASGARD Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Tak, jest Enelmed za kilka zł miesięcznie dla pracowników.

Franciszek

Można podłączyć też rodzinę? Trzeba wtedy dużo więcej dopłacać? Pracownicy korzystają z takiej opcji?

@Franciszek

Jest opcja. Na rodzinę nie ma dofinansowania, kilkadziesiąt złotych

Urszula

Jakieś inne benefity są, oprócz tego ubezpieczenia? :) Chce aplikować do firmy, ale tyle się tutaj naczytałam tych negatywów, że nie wiem czy nie zmienię zdania. Ty co myślisz na temat pracy? Jest ok? Jakieś plusy, minusy? ;)

@Urszula

jest OK z benefitów jest opieka medyczna, karta sportowa z niewielką zniżką, ubezpieczenie grupowe są też zniżki na produkty firmowe, jest kawa i herbata generalnie w porządku więcej plusów niż minusów

A ile tej zniżki na kawę i herbatę? Jako fanka kofeiny musiała zapytać :P Gdzie byś zaliczył atmosfere i zarobki? Do plusów czy minusów? Często szukacie kogoś do pracy w firmie? Chce podesłać swoje cv, i nie wiem czy w ogóle jest co czekac na odpowiedź.

@Ania

Zniżka jest na produkty firmowe. Kawa i herbata jest darmowa, więc możesz śmiało aplikować i dołączyć do grona kawoszy ;)

@Ania

Zależy gdzie chcesz aplikować. Zarobki są ok, co do atmosfery to jest ogromny minus. Niestety jeśli chodzi o produkcje i kierowanie nią to zostawia wiele do życzenia. Pani kierownik nie umie się odnosić do ludzi i jak powie coś niedozwolonego to zaraz broni się słowami "żartowałam". Do zarządzania ludźmi bardzo dużo jej brakuje. Dlatego tam odradzam, chyba że ma się z nią bardzo małą styczność.

Zbyszek

Ciekawy

Ciekawe czy ten śmieszny korpoludek kierownik ("manager" jak to tam w tych niewolniczych korporacjach mawiają) Mateusz jeszcze pracuje ?.

Info

Zainteresowanych informuję iż w tej firmie z małymi wyjątkami pracują same wieśniaczki z pobliskich pod poznańskich wioch. Wnioski wyciągnijcie sami jaka tam panuje "atmosfera".

@Info

Największe wieśniactwo jest na górze. Wszyscy to wiedzą.

Hexen
@Info

To atmosfera donosicielstwa, plotek , pomówień i kłamstw. Nigdy więcej rzeczpospolitej babskiej !.

Franciszek
@Hexen

Czyli pracują tu same kobiety? Faceci nie mogą aplikować? Czy się mylę? Wysłałbym CV ale raczej nie pasuje mi rozplotkowana atmosfera. Czy to się poprawiło?

Jaro
@Franciszek

Tak to prawda,odpuść sobie nie warto szkoda nerwów.

Natalia
@Jaro

no ale serio nie ma w firmie facetow? nikt tego nie potwierdza ! nie rozumiem czemu ktos ma sobie odpuscic, nie ma podobno dyskryminacji wiec kazdy moze aplikowac ...

Empiryk cyniczny
@Natalia

Owszem formalnie i w deklaracjach na "papierze" tak, lecz "papier" jak to "papier" jest chłonny i wszystko przyjmie lecz nie ludzie którzy mieli wątpliwą "przyjemność" was poznać.

Kicia
@Empiryk cyniczny

Ostatnio ktoś znowu zmienił nazwę firmy z asgard ma assguard. Mnie to śmieszy, bo podkreśla poniekąd wazeliniarstwo.

@Kicia

nie rozumiem czemu tak to oceniasz? wyjaśnisz? i z drugiej strony to problemów nie powoduje gdy tak nazwy się podmienia co jakiś czas?

Bu ha ha ha
@Teresa

Nie zrozumiałaś tej prześmiewczej kpiny Assguard czyli strażnik tylnej kakaowej dziurki ????, ile ty masz lat dziecko może jesteś dorosła ale mentalnie na poziomie dzieciaka ????.

@Bu ha ha ha

Hej, no nie, bo przydałoby się konkretne wyjaśnienie a nie takie pisanie dookoła. Jasne, że w temacie jesteście po pracujecie ale kandydaci to jeszcze nie bardzo. A czy oprócz opisu tej atmosfery, która przez cały wątek się przewija to napiszecie coś więcej już na temat samej specyfiki pracy, bo to by bardziej interesowało chyba?

Xen
@Teresa

Jeżeli cenisz sobie swoje zdrowie psychiczne to trzymaj się od tej firmy z daleka. (usunięte przez administratora)ludzie głównie kobiety do tego co najwyżej po podstawówce może nawet niepełnej ale do nieskomplikowanych prac się nadają.

Xen
@Teresa

Jeżeli cenisz sobie swoje zdrowie psychiczne to trzymaj się od tej firmy z daleka. Toksyczni ludzie głównie kobiety do tego co najwyżej po podstawówce albo nawet niepełnej ale do prostych nieskomplikowanych prac się nadają.

@Xen

i to na każdym dziale tak? o których stanowiskach teraz piszesz? na stronie szukają kogoś do ecommerce. każde odradzasz?

Czy w ASGARD Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

RL

W pierwszej kolejności firma liczy na wewnętrzne rekrutacje, tylko nie zawsze są chętni niestety.

Mgr

co można powiedziec, dużo się zmieniło. czasy ciezkie a premia 300 brutto minus 5% za kazdy dzien nieobecnosci i minus % za błędy nie wyglada dobrze. dla porownania przed pandemia bylo prawie tyle na reke bez odciagania za urlop czy bledy (nie musze mowic, ze chleb kosztowal wtedy 3, a nie 5 jak teraz, paliwo niecele 5 a nie 7 i td...) Nadgodziny do wybrania, nie platne jak kiedys. Byla to firma 'rodzinna", choc chyba sama juz tak o sobie nie mowi. chociaz tyle- odnosnie szczerosci, ktorej tez nie ma za duzo. zeby nie bylo, ze jest tylko zle, to firmowa kawa i herbata jest dobra, jest cieplo, a social schludny.

Niepracujący.

Tak sobie wszedłem poczytać opinie o już byłej mojej pracy.. Zastanawiam się kim był Patataj, który tutaj się wypowiedział.. może mi ktoś świnie zrobił? ??? Chyba tak.. Co do zarobków. Ja uważam że jeśli ktoś na ileś się zgodził pracować to nie może mieć do nikogo pretensji że np zarabia mniej niż ktoś. Podwyżki są co pewien czas. Najmniej się zarobi na pakowaniu. Najwięcej na sitodruku. Ja byłem zadowolony, Niektórzy ludzie spoko, a inni (usunięte przez administratora) ale tak jest wszędzie gdzie pracuje masa ludzi. Jedyny minus to temperatura na hali. Było zdecydowanie za gorąco. A kiedy jest gorąco człowiek pracuje mniej efektywnie. Jakbym miał ocenić firmę w skali 1-10, dałbym 6, może 7..

@Niepracujący.

Za tę temperaturę im aż tyle zabierasz? Bo chyba stawki ok miałeś, skoro o podwyżkach piszesz. one to tylko te coroczne? ile wyniosły?

aloha

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ OTRZYMAĆ UMOWĘ O PRACĘ NA PRODUKCJI

Patataj

Mówię to jako sitodrukarz!!! Firma z roku na rok jest coraz gorsza i nie polecam tam aplikować. Już niedługo salut z tej tonącej łajby.

ooo
@Patataj

Jaka bzdura. Firma dynamicznie się rozwija, o czym świadczą wciąż to pobijające rekordy wartość sprzedaży. Wiele różnych projektów, możliwość awansów i rekrutacji wewnętrznych. Ciągle coś się zmienia, by pracowało się coraz to lepiej i bez bezsensownych czynności. Nie każdemu to odpowiada, bo ludzie przyzwyczaili się do wykonywania powtarzalnych i nielogicznych zadań.

@ooo

Ty piszesz bzdury. Dynamika to powinna być w zarobkach pracowników.

Mariusz
@Olo

A co, nie ma podwyżek? Kiedy była ostatnia?

Olo

Krótko i na temat. Firma ma się dobrze a to dlatego że wyzyskuje pracowników tak jak to robią w Chinach. Kiepskie płace kiepskie podwyżki 7%brutto to naprawdę żenada. Nie pisząc już pseudo prezes i reszcie decydujących (usunięte przez administratora) Właściciele umyli ręce i siedzą w do mu i czekają na przelewy. Nie interesuje ich to że ludzie zarabiają grosze. Nie polecam tu pracy.

David
@Olo

Święte słowa. 100%prawdy. Tą firmą to (usunięte przez administratora) i wyzysk na produkcji i w magazynie. W innych działach trochę wyższe zarobki ale (usunięte przez administratora) i gnębienie na każdym kroku. 1 laska wlasnie odchodzi z panattoni bo ma dość arogancji przełożonych. Koleś z marketingu odszedł na pół etatu. Zgnilizna. A szefostwo w domciu albo w podróżach i nic ich nie obchodzi co robi z ludźmi jedzą.

Andre
@David

Zgadzam się z tobą .ta firma to (usunięte przez administratora) na czele z chudą która wszystkim trzęsie. Zwalnia niewygodnych ludzi i takich co mają inne zdanie. Nie znosi krytyki zwalnia albo przenosi na niższe stanowisko. Tak było z Pawłem z. Arturem Ł. Alicją M. Bartkiem R. I wielu innymi. Pamiętamy i będziemy pamiętać wszelkie zło.

xD
@David

Od kiedy przejście jest z czymś złym? Jak ktoś chce pracować na pół etatu a szef się na to zgadza, to raczej na plus, co nie? Jakby było źle, to by koleś sobie poszedł, a nie szedł na pół etatu.

Ten typ
@Olo

@Olo skoro wiesz jakie są podwyżki to znaczy, że pracujesz w tej firmie. Pytanie co w niej robisz skoro jest tak źle? Jeżeli są kiepskie płace to dlaczego nie zmienisz pracy na taką w której zarobki będą adekwatne do Twoich wymagań? Czytam większość opinii tutaj i jestem w szoku, jak dużo osób pracujących tu negatywnie się wypowiada na temat, szefostwa, kierowników, wynagrodzeń, atmosfery. Na rynku pracy jest teraz pełno ofert. Jeżeli tak Ci tu źle to czemu nie zmienisz pracy? Strach, że gdzieś może być gorzej, że masz za małe kwalifikacje czy po prostu brak ambicji?!

@Ten typ

Piszesz farmazony utarte schematy wyjęte że szkoleń i prania mózgu przez firmę. Ale prawda jest inna. Na inny komentarz nie zaslugujesz

@Olo

Święte słowa. Teraz jest coraz gorzej. Magazyn się zwalnia. Nikogo nie przyjmują i Leszek twierdzi że jest świetnie.

Hej, jak wygląda praca w dziale marketingu? Jak realnie wygląda obłożenie obowiązkami, czy są stricte związane z marketingiem i firma trzyma się zakresu, czy trzeba wspomagać inne działy, żeby praca szła do przodu? No i jak z wynagrodzeniem?

Była

Trudno mi powiedzieć, czy okres, w którym tam pracowałam był dla mnie dobry, czy zły, ale wiem, że tylko ludzie mnie tam trzymali. Nie była to praca pełna wyzwań, ambitna, wymagająca itd., jednakże od bardzo długiego czasu gości tam socjotechnika i znajomi znajomych. Sama "prezesowa", tak jak kiedyś wypowiadała się z imienia i nazwiska, tak teraz mając dosyć negatywnych opinii, wypowiada się pod pseudonimami, lub czymś podobnym. Poza tym firma niechętnie daje podwyżki tłumacząc to np pandemią, na której skorzystała dość mocno. Wracając jednak do tego, że ludzie mnie tam trzymali, to spotkałam masę zmęczonych osób, a bardziej to przyzwyczajonych do tego, że woda robi się coraz cieplejszą i wreszcie jak żaby dokonają żywota w garze zwanym asgardem. Nie powiem jednak, że nie cieszyłam się ich widząc i chociaż w mojej obecnej pracy dostaje niecały tysiąc więcej, to tak jak mam tutaj karierowiczów, to brakuje mi tych z dawnej pracy. Czasem słyszałyśmy fajne historię, spedzałyśmy czas poza pracą itd. i to była taka odskocznia. Wpadał kierowca i sam dość często mówił o tych na górze i zawsze negatywnie, jak i o ludziach z magazynu. Czasem, ale to już rzadziej wpadał taki malutki chłopczyk, który umilał sobie czas w łazience. Tych dwóch szczególnie nie lubiłam, ale byli mega zabawni. Ze swojej strony zachęcam mimo wszystko jednak do zmiany pracy, bo po co się starać skoro nie jest się wynagradzaną odpowiednio?

RL

Śledzę te opinie od dawna i czas, bym i ja dodał kilka słów od siebie. Pracuję w Asgardzie już kilka dobrych lat i sobie szczerze chwalę. Mam ciekawą pracę i nie mam czasu, by się nudzić :) Atmosfera ostatnio jest gęstsza, ale ludzie jak najbardziej w porządku. Na swojej drodze w Asgardzie nie spotkałem ani jednej negatywnej osoby, którą mógłbym nie lubić... serio. Co prawda przez mój chroniczny brak czasu niestety (jeszcze) nie miałem okazji pracować z większością ludzi z produkcji (akcja z ulewą się nie liczy) i magazynu, ale z wszystkimi z którymi miałem kontakt, to złego słowa napisać nie mogę :) Co do negatywnych opinii tutaj wpisanych... na pewno nie przyłączę się do tych, którzy sugerują zmianę pracy, a wręcz przeciwnie. Uważam, że takie negatywne opinie, to w większości ogromny plus dla firmy, że ktoś dzieli się negatywami zamiast "opuszczać okręt". Warto się tym zainteresować, bo to duży sygnał ostrzegawczy, że coś może być nie tak, a w inny sposób może te sygnały nie dochodzą. Z drugiej jednak strony, bardzo prężnie w tych tematach działa MS, która porządkuje wszystko i układa, by pracownik był w centrum uwagi, rozwijał się, a także poznawał innych ludzi w firmie. Może czasem wystarczy komuś bezpośrednio coś powiedzieć? Dopóki mi nikt nie powie, że jestem irytujący i wkurzający, to niestety nadal taki mogę być, bo będę żyć w nieświadomości :P Osobiście trafiłem naprawdę do świetnego działu, gdzie jest rewelacyjnie. Pracuję z super ludźmi i mam możliwość dzielenia się swoimi pozytywnymi i negatywnymi uwagami i nie jest to "olewane" - jak widać nie każdy może się tym pochwalić. - Otrzymuję wszystko co przydatne jest mi do pracy i nigdy z tym problemów nie było. - Są coroczne budżety integracyjne dla każdego działu. - Każdy dział traktowany jest tak samo jeśli chodzi nawet o obchodzenie świąt (czy to pączki na tłusty czwartek, podwójne bilety do kina, paczki świąteczne, etc.) - nie jest to standardem w innych firmach, gdzie często "biurowi" są lepiej nagradzani. - Imprezy integracyjne - Opłacone przez firmę uczestnictwa dla każdego w wydarzeniach sportowych (różnego rodzaju biegi) - Firma włącza się w akcje charytatywne wspierane przez pracowników ​ - Każda nowa osoba jest prezentowana całej firmie dzięki przeprowadzonemu "krótkiemu wywiadowi, by móc choć trochę poznać już na starcie daną osobę.

Zostaw merytoryczną opinię o ASGARD Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w ASGARD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASGARD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASGARD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASGARD Sp. z o.o.