CATI Mindshare

Kraków

Opinie o CATI Mindshare

młody 2009-07-26 16:19:27
McPraca w której raczej niczego nie da się nauczyć. Supervisorki nie mają pojęcia o niczym, nie wiem po co w ogóle tam są. Liczą się zrobione ankiety (choć nie ma to wpływu na zarabiane pieniądze). Ankiety naciągane i z punktu widzenia metodologii te badania nie mają żadnego sensu. Przez jakiś czas pracował tam Niemiec dość słabo mówiący po polsku i nikt się nie zorientował. Mówiąc krótko lepiej sobie odpuścić, strata czasu.
paszczur 2010-06-20 21:39:34
Niemiec mówiący po polsku mówi po polsku poprawniej niż wielu rodowitych Polaków ze zdaną maturą.
Gabi 2010-09-27 19:58:17
Szwajcar mili państwo;)
Pracownik 2012-04-12 21:54:54
Całkiem fajna praca. Zawsze można się czegoś nauczyć. Solidni i życzliwi supervisorzy. Miła atmosfera.
romek 2016-04-21 15:01:59
Hej! Widze, że teraz ta firma wykonuje wszelkie badania sondażowe, a też poszerzyła troche działalnosc, moze dlatego nie było nowych ofert pracy, bo inwestowali w nową rzecz? Mają teraz od kilku miesięcy własne studio badawcze w Karkowie i chyba tam bedzie rekrutacja.
Zostaw swoją opinię o CATI Mindshare - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CATI Mindshare