Chmura Budownictwo Sp. z o.o.

Opinie o Chmura Budownictwo Sp. z o.o.

Marek Antochow

Najlepszy pracodawca i platnik jakiego mialem przez prawie 30 lat

Prawda jest taka że jeżeli ktoś chce pracować dostaje od ręki umowę o pracę.. ja dostałem. polecam tego pracodawcę z czystym sumieniem. pozdrawiam wszystkich narzekających..jak się nie szanuje pracy to się później narzeka..

Roman Czuchta

Witam wszystkich. Zawsze kiedy przyjeżdżam z kontraktu i czekam na następny w miedzy czasie zatrudniam się u(usunięte przez administratora). Jeszcze nigdy nie mogłem na nic narzekać. Wypłaca, daje zaliczki i pomaga na tyle na ile może. Problem zapewne jest gdzie indziej. Ci którzy narzekają niech sobie odpowiedzą na pytanie ile oni sami wypłacili by sobie za swoją pracę . Ja nie mogę złego słowa powiedzieć . Jak ktoś chce i się pracy nie boi to ma utrzymanie przez cały rok. Jak dla mnie to na polskim rynku w dziedzinie budownictwa w zawodzie zbrojarz szukać takiego pracodawcy. Zarobki naprawdę na przyzwoitym poziomie w porównaniu do innych. Gorąco polecam.

Jerzy

Witam Pracowałem u Michala Chmury , pracodawca w 100% uczciwy i wypłacalny .Polecam wszystkim zainteresowanym .Pracodawca umie docenic ludzi i ich prace , zna wartosc pieniedzy to cechy coraz żadziej spotykane u Pracodawców .Goraco polecam .Jerzy

Aleksandra

ostatnia opinia sprzed lat dotyczyła dużej liczby godzin i tego, że kierownicy nastawieni byli na awans, na jakie stanowiska tak właściwe mogą przejść? gdy patrzyłam na stronę w zakładkę z karierą to jest dopisek, że w związku z rozwojem poszukiwani są kierownicy robót żelbetowych. jaka jest dalsza kariera w związku z pracą na tym stanowisku? czy ktoś opisze obecną strukturę?

@Aleksandra

Dzień dobry. Praca na stanowisku kierownika robót wygląda różnie zależnie od posiadanego doświadczenia więc w zależności od poziomu umiejętności można awansować do stopnia kierującego zespołem realizacji. Realizujemy obecnie inwestycje zarówno dla generalnych wykonawców jak i inwestorów w zakresie pakietu stanu surowego. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu bezpośredniego na adres e-mail biuro@chmurabudownictwo.pl . Pozdrawiamy

IG
@Chmura Budownictwo Sp. z o.o.

W jakich lokalizacjach obecnie prowadzone są inwestycje? Państwo bierzecie na robotę teraz bezpośrednio do siebie na umowę o pracę czy korzystacie z ekip? Widziałem tamten komentarz o Pracodawcy z sierpnia i się zastanawiam nad ewentualnymi warunkami

@IG

Dzień dobry. Obecnie prowadzimy inwestycje w Poznaniu, Wrocławiu, Nysie, Chorzowie i Legnicy. Zależnie od preferencji potencjalnego pracownika zatrudniamy na umowę o pracę lub w charakterze dalszego podwykonawcy jeśli osoba posiada własną działalność gospodarczą. Jeśli mają Państwo więcej pytań zapraszamy do kontaktu bezpośredniego na adres e-mail biuro@chmurabudownictwo.pl. Pozdrawiamy

Kornelia Nowy wpis
@Chmura Budownictwo Sp. z o.o.

Witam, czy na miejscu jest zapewniony nocleg / zakwaterowanie? Chyba, że partner musiałby sam sobie wszystko zapewnić? Przed podjęciem kontaktu chcemy sobie wszystko wyliczyć. Celujemy w Nysę

Nowy wpis

@Kornelia

Dzień dobry. Zapewniamy zakwaterowanie dla naszych pracowników. Inwestycja w Nysie dobiegła końca, najbliższe lokalizacje jakie możemy zaproponować to Wrocław oraz Sienna (okolice Stronia Śląskiego). We Wrocławiu prace trwają natomiast nie znamy dokładnego terminu rozpoczęcia prac w miejscowości Sienna.

SZ Nowy wpis
@Chmura Budownictwo Sp. z o.o.

Witam, zaciekawiło mnie to, że inwestycja w mieście Nysa dobiegła już końca. Pani wyżej zadała pytanie przy końcowym etapie, tak? Ile średnio czasu trwają prace u Państwa? Czy w tym przypadku wszystko zakończyło się w założonych terminach?

Nowy wpis

@SZ

Dzień dobry. Nasza firma zajmuje się wyłącznie realizacją stanów surowych otwartych. Na pytanie o średni czas trwania prac trudno odpowiedzieć jednoznacznie - wszystko zależy od wielkości inwestycji oraz zakresu prac. Są budowy, na których kończymy prace po 2 miesiącach, a są też takie, na których prace trwają rok lub dłużej. Prace przy inwestycji w Nysie zakończyły się w terminie umownym. Pozdrawiamy

Marek Antochow

Najlepszy pracodawca i platnik jakiego mialem przez prawie 30 lat

Duza ilosc godzin, nie zawsze dostaje sie miarke, mlotek.. ponieważ jak sie okazuje jest ona droga zdaniem kierownika. Kaski sa uzywane jak i odzież z lumpeksu zagranicznego, odziez medyczna na budowe. Firma oparta na szybkim budowaniu, bez względu na człowieka, nie polecam tej firmy, we Wrocławiu można znaleźć lepszego pracodawce. Mlodzi kierownicy bez wzglednie nastawieni na awans po trupach do celu. Wlascicel 2/5.

Grzesiek

@Piotr byly prscownik P Michala a to kiedy pracowałeś? bo piszesz,że na tamte czasy wypłata spoko? i serio do ręki,a nie na konto ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Chmura Budownictwo Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Piotr byly prscownik P Michala

Ja Pana Michala szanuje. Dla mnie byl dobrym pracodawc. Na tamte czasy spoko wynagrodzrnie ok. Na czas wyplata do reki. Ok. Szanuje P Michala.

Jak się teraz pracuje w firmie? Trudno znaleźć oferty pracy, miałem nadzieję, że dowiem się coś więcej na forum? Warto startować?

Weronika

@Nick każdy ma prawo się tutaj wypowiedzieć i nie należy nikogo za to obrażać. Zakładanie, że ktoś nie wypłaca pieniędzy tylko ze względu na pochodzenie jest bezpodstawne i obrażające. Pamiętajmy, żeby dodawać tutaj konstruktywne opinie, tak żeby każdy, czytając mógł się do tego odnieść i wyrobić sobie własne zdanie.

Weronika

@Tuchol to bardzo dobrze, że byłeś zadowolony. Czy od tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Podzielcie się swoimi opiniami na temat firmy. Czekamy na Wasze oceny.

Tuchol

Rzetelny pracodawca pracowałem jakieś 7 -8 lat temu kasa na czas stawki dobre .czyzby sie tak pozmieniało teraz Jarek

gfjh

@ Dawid to wiadomo że za darmo nikt nie da, n ikt na to nie liczy :) ale bardzo podoba mi się ta opcja, że jest praca na akord - więcej zrobisz, więcej dostaniesz i uważam, ze to bardzo uczciwe, zwłaszcza dla tych pracusiów, którym zalezy na większych pieniądzach

Dawid

Witam. Współpracuje z Michałem 2 lata. Jestem na W. działalności, mam brygade cieśli, wszyscy maja płacone z akordu bo tak chcieliśmy... nikt do tej pory nie narzekał. Wiadomo zdarzy mu się czasami spóźnić z wypłata ale każdy wie ze bedzie. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Stawki daje dobre. Jeśli chce się robic to naprawdę mozna zarobić super kasę. A ci którzy narzekają I takie głupoty piszą to chyba wogule nie wiedzą co to jest praca. Bo za darmo to nikt wam nie da...

tynki maszynowe

witam ta wasza firma chmurka dziala na opolszczyznie sama ukraina

kapitalista

inni muszą być tacy jak on, żeby się przebić . inaczej nie maja szans z takim (usunięte przez administratora) z takim (usunięte przez administratora) jak on i będzie coraz gorzej , bo nikt tego nie kontroluje

Bawaria

Pracowalem u Michala dwa razy co moge powiedziec; wszystkie pieniadze mialem wyplacone.Pracowac w FRB to trzeba miec zdrowie i duzo sily.Do michala nie mam nic ale jego majstrowie to LIGA MISTRZOW banda nieukow budowlanych.Jedyny z majstrow to Radek jest w porzadku .

sorki to literówka

Marysia

Potrzebuję aktualny odbierany numer Pana CH----Posiada ktoś potrebuę do ugody--- z góry dziękuję

Bartek

Oczerniać..Miało byc. Pozdrawiam

Bartek

Witam. Myślę, że Ci którzy piszą źle opinie powinni się podpisywać.. To byłoby uczciwe. Nie jest filozofią oczekiwać kogoś anonimowo. Pozdrawiam

Marysia

Pytanie do Was Panowie czy ktoś wie gdzie obecnie pracuje firma P.Michała muszę osobiście poprosić o zwrot nie wypłaconych mężowi pieniążków--będę wdzięczna za odpowiedż

Zostaw merytoryczną opinię o Chmura Budownictwo Sp. z o.o. - Wolbrom

• Jak się pracuje w Chmura Budownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chmura Budownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Chmura Budownictwo Sp. z o.o.