jobnetworkseurop

Kraków

Opinie o jobnetworkseurop

\"ZŁAPANE JELENIE\" 2011-06-21 16:56:36
OSTRZEGAMY PRZED PODPISANIEM UMOWY Z TĄ FIRMĄ.PRZED PODPISANIEM UMOWY WSZYSTKIE WARUNKI PRZYSZŁEJ PRACY SĄ PIĘKNIE PRZEDSTAWIONE,A GDY SIE PRZYJDZIE ZMIERZYĆ Z RZECZYWISTOŚCIĄ TO DOPIERO JEST BÓL I ŻAL ZE DALIŚMY SIĘ TAK WPROWADZIĆ W BŁĄD I PONOSIĆ TAKIE KOSZTY BY ZAROBIĆ MARNE GROSZE.OMIJAJCIE TAKICH POŚREDNIKÓW PRACY WIELKIM ŁUKIEM,BO STRACICIE CZAS I PIENIĄDZE.""JELENIE NIE DAJCIE SIE ZŁAPAĆ W TE SIDŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-06-22 14:55:04
Firma nie dba o pracowników,nie informuje dokładnie na co możesz liczyć jadąc do Francji do pracy,a dojazd zarówno do Francji jak i już miejsca zakwaterowania do pracy tez pokrywa pracownik.Koordynatorka we Francji jest bardzo niesympatyczna i na pomoc z jej strony nie masz co liczyć jak się już tu znajdziesz.Uważajcie na tą firmę,a nad wyjazd do Francji do pracy z tej firmy ZASTANÓWCIE SIĘ 2 RAZY ZANIM COŚ PODPISZECIE,bo pracownicy co dali się złapać w ich sidła przywitają was słowami:"następny jeleń dał się złapać"Szczerze odradzam ta firmę!!!
anonim 2011-06-28 08:27:49
Pracujemy tu od maja i do tej pory nie wplyneły pieniądze na nasze konta,choc zapewnialy juz przelewy dawno poszly.WIELKIE [usunięte przez administratora] TA FIRMA UWAZAJCIE NA NIA.
min 2016-04-23 11:02:10
anonim, z tego co wiem to kasa jest na czas. Agencja nazywa się w ogóle Job Network Europe, tutaj ktoś niechlujnie napisał jobnetworkseurop. Na swojej stronie mają wiele ciekawych ofert pracy.
Zostaw swoją opinię o jobnetworkseurop - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jobnetworkseurop