Opinie o Intrum Justitia w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Intrum Justitia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Intrum Justitia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intrum Justitia w Warszawa

Czy istnieje możliwość rozwoju w Intrum Justitia?

damian Nowy wpis

Oczywiście. Na każdym stanowisku i w każdym zespole jest jasno określona ścieżka awansowania, jak i merytoryczny plan rozwoju, szkolenia, itp.

Czy w Intrum Justitia jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Agnieszka Nowy wpis

Oczywiście, że jest. Są przewidziane odpowiednie procedury, a HR wspiera ten proces, pomaga pracownikom.

Czy Intrum Justitia organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Aga

Tak, najbardziej. Nawet teraz załącz się projekt szkoleniowy, który będzie trwać 9 miesięcy!

Alicja
@Aga

O to sporo. W takim razie, że pracownik nie ponosi żadnych kosztów?

Aga
@Alicja

Oczywiście, nie ponosi.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Intrum Justitia?

Niezbędne do wykonywania swoich zadań pracowniczych

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Intrum Justitia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Majka

Czy sytuacja z pandemią spowodowała zmiany w systemie pracy firmy?

Bladła

Czy firma daje umowy o zakazie konkurencji ?

Czy w Intrum Justitia są paczki/bony świąteczne?

...

Są jak sobie sam kupisz.

Robert

Hej, jak pracuje się w call centre? Czy tryb zmianowy (7.00 - 20:00) obowiązuje również w weekendy i święta?

odp

radzę wszystkim zastanowić sie przed podpisaniem umowy z nimi- w ogłoszeniu umowa o wspołpracy gospodarczej NA WYŁĄCZNOŚĆ!!!, oznacza to,ze potencjalny pracownik tak naprawdę jest na łasce/niełasce kierownika, zarobki mogą spadać do woli i nie można ratowac sie współpracą z kimś innym!! Kto mądry nie podpisze!

odp
@odp

faktyczny pracownik- formalnie kontrahent na DG, jest podporządkowanie faktyczne=nacisk kierownika? jest. Ze wzgledu na opinie, nie chca zapewne ryzykowac sądu pracy w razie problemów, bo z DG zostaje raptem tylko pozew cywilny, chyba ze ktoś pójdzie po rozum do głowy przed sądzeniem sie i pójdzie do inspekcji pracy,aby inspektor nakazał podpisanie Umowy o pracę, a wtedy to co innego

Radek

A może ktoś ma wiedzę czy firma rekrutuje aktualnie?

Faraon
@Radek

to już się rozpada, więc nie ma do czego rekrutować

@Radek

Na stronie jest kilka ogłoszeń: https://www.intrum.pl/kariera-w-intrum/

@Faraon

Co się rozpada? Firma się połaczyła z Lindorffem i zmieniła nazwę na Intrum

piri

Mam rzeczowe pytanie . Jakie zarobki w Hoist w terenie ? Jakie targety ? Premie ? Podstawa ? Ogólnie wszystkie info odnośnie pracy w terenie mnie interesuje . Auta jakie aktualnie ? Proszę o rzeczowe odpowiedzi bez głupot . Dziękuje ze każde info w temacie

Max

a co tam w terenie słychać? słyszałem że chyba nigdy tak źle nie było jak teraz. Kiedy będzie zmiana dowódcy terenu?????????????? Może wtedy wrócę do pracy, po co kopać się ze wszystkowiedzącym.

pytająca
@Max

A skąd masz takie informacje, że jest źle?

Ariks
@Max

Dziwię się, że prezes jeszcze trzyma takiego h..a!!! Wołamy o przeniesienie terenu do Warszawy. Z dnia na dzień jest coraz gorzej, wszyscy najlepsi odeszli. Został koń i jego lizak zausznik. Operacyjnego w końcu nie ma ( UFF) i skończyło się towarzystwo wzajemnej adoracji. Prezesie z Warszawy pomóż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mija

Ta firma to same bezduszne zlodzieje nic dobrego na ich temat nie mozna powiedziec zwlaszcza o pracownicach tej firmy wulgarne i beznadziejnie glupie

@Mija

Nazywając kogokolwiek w ten sposób, szczególnie na forum publicznym, narażasz się na konsekwencje prawne. Oskarżenie o oszustwo jest poważnym zarzutem. Postaraj się, by Twoje komentarze były merytoryczne i rzetelne. To bardzo usprawni komunikacje na tym forum.

Janinka
@Mija

Jacy dyrektorzy tacy robotnicy

@Janinka

Co masz na myśli? Pracujesz aktualnie w Intrum Justitia? Jeśli tak, powiedz nam, jak przedstawiają się warunki pracy w firmie? Może zechcesz podzielić się z nami informacjami dotyczącymi warunków finansowych, jakie oferuje firma? Czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

Patrycja

@Anna, Twój wpis świadczy o tym, że jesteś zadowolona ze swojej pracy w Intrum Justitia. Czy jednak ze względu na innych użytkowników rozważających zatrudnienie w tej firmie, mogłabyś napisać, co bezpośrednio wpływa na Twoje zdanie o tym pracodawcy? Może są to warunki zatrudnienia? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

@Patrycja

Zarobki nie są wielkie, tu milionów człowiek się nie dorobi, ale świetna atmoafera i życzliwość powodują, że do pracy przychodzi się z uśmiechem. Można nazwiązac wiele przyjaźni. Większość szefów jest super, walczą o swoje zespoły. Wiadomo, że odstępstwa od reguły istnieją

@Patrycja

Były premie w zależności od wysokości wyrobionego budżetu.

A ile wynoszą zarobki ?

Ula

Mam zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia! Czy coś zmieniło się w firmie?

tobi

firma nie placi wynagrodzenia

teren
@tobi

dlaczego, co się dzieję ??

CCC CCC CAL

Co sądzicie o założeniu związków zawodowych w firmie? Może by się przydały?

Teren
@CCC CCC CAL

Super pomysł , tym bardziej ze są zwolnienia . Po co pracować , można działać

Mariaaa
@CCC CCC CAL

Gdzie się można zapisać ?

fff
@Mariaaa

też jestem chętny:)

Olga

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Może ktoś podpowiedzieć?

Ostatnia niedziela........

a czy przywódca z byłego Lindorffa to jeszcze jest , czy już nóżki podwinął?

Patrycja

@Anna, bardzo ważne jest to co napisałaś. Przyjazna atmosfera i przyjacielskie stosunki między współpracownikami są bardzo ważnymi czynnikami, które często decydują o dalszej karierze w miejscu pracy. Widać, że Intrum Justitia pod tym względem Cię nie zawiodła. Czy do podstawowego wynagrodzenia możesz od pracodawcy liczyć na jakiegoś rodzaju premie?

Zostaw merytoryczną opinię o Intrum Justitia - Warszawa

Intrum Justitia