Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Intrum Justitia

Pracowałeś w firmie Intrum Justitia i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
ula - 2011-11-20 17:17:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jeśli jesteś ambitny, można naprawde dużo wyciągnąć. Nie mówie tu o dziale operacyjnym ale o innych. Jest nieźle.
zdjecie uzytkownika
snake - 2015-01-18 18:47:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Żałośnie niskie wynagrodzenia i wieczne obietnice podwyżek. "Kolesiostwo" rządzi - jeśli nie masz tam pleców to nic nie osiągniesz. To firma, w której najlepiej zarabiają Ci, którzy najmniej robią, wystarczy, że znają kogo trzeba, a cała reszta mróweczek ciężko nagina na swoje mikro pensyjki i ciągle martwi się o to, czy budżet zostanie zrealizowany. W IJ traktuje się wykształconych ludzi jakby byli idiotami, bo ilekroć budżet zostanie wyrobiony - co uprawnia pracowników do premii - w kolejnym miesiącu jest on podwyższany i trzeba pracować jeszcze ciężej za te same pieniądze.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intrum Justitia

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Intrum Justitia?
Zadaj pytanie