Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Intrum Justitia

Pracowałeś w firmie Intrum Justitia i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
ula - 2011-11-20 17:17:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jeśli jesteś ambitny, można naprawde dużo wyciągnąć. Nie mówie tu o dziale operacyjnym ale o innych. Jest nieźle.
zdjecie uzytkownika
snake - 2015-01-18 18:47:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Żałośnie niskie wynagrodzenia i wieczne obietnice podwyżek. "Kolesiostwo" rządzi - jeśli nie masz tam pleców to nic nie osiągniesz. To firma, w której najlepiej zarabiają Ci, którzy najmniej robią, wystarczy, że znają kogo trzeba, a cała reszta mróweczek ciężko nagina na swoje mikro pensyjki i ciągle martwi się o to, czy budżet zostanie zrealizowany. W IJ traktuje się wykształconych ludzi jakby byli idiotami, bo ilekroć budżet zostanie wyrobiony - co uprawnia pracowników do premii - w kolejnym miesiącu jest on podwyższany i trzeba pracować jeszcze ciężej za te same pieniądze.
zdjecie uzytkownika
a. - 2015-03-04 18:38:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Nie polecam, firma jest w kiepskiej kondycji finansowej, pozbywa się dobrych pracowników i płaci marnie tak, że nie opłąca się wstawac z łóżka :)
zdjecie uzytkownika
arjadna - 2015-03-12 15:10:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dają "awans" bez podwyżki (wyższe stanowisko oznacza więcej obowiązków/większą wiedzę ale kasa za tym nie idzie w tej firmie). Firma uważa, ze jak masz na umowie najniższą krajową to powinieneś skakać z radości. Ostatnie podwyżki w 2012 roku. Da managierów jesteś idiotą, traktują ludzi jak głupich studenciaków, którzy nie nauczyli się dyscypliny w pracy (jest rozpiska na co można wykorzystać w przerwę np na siku.) a pracują tam też dorośli dojrzali ludzie. Ciągle dokładanie absurdalnych obowiązków. Umiejętności praktyczne nabyte w tej firmie mało przydają się na innych stanowiskach w innych firmach. Gorzej od najniższych szczeblem pracowników mają tylko koordynatorzy, współczuje im szczerze.
zdjecie uzytkownika
arjadna - 2015-03-12 15:10:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2015-03-25 18:10:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Firma tonie, powoli, ale systematycznie idzie na dno :) Więc nie polecam. Ale nic dziwnego, bo traktuje ludzi jak śmieci, kto tylko ma trochę rozumu, odchodzi póki czas. Minimalna krajowa w tej firmie to norma, podobnie jak wspomniane wyżej "awanse" bez ani grosza podwyżki. Atmosfera? "Góra" traktuje szeregowych roboli jak pierwszorzędnych idiotów. Patrząc na rotację pracowników, każdego kolejnego dnia zastanawiasz się czy dzisiaj Ty nie dostaniesz wypowiedzenia...
Praca w tej firmie to nie tylko zero rozwoju, ale również uwstecznienie - czy dla człowieka, zwłaszcza młodego, zaraz po studiach, może być coś gorszego?
Ale jak Ci nie pasuje, to cytując słowa jednego z członków zarządu (na pytanie o podwyżkę), "poszukaj sobie innej pracy".
Jeśli myślisz o pracy w intrum - zastanów się, przecież na pewno stać Cię na coś więcej!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intrum Justitia

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Intrum Justitia?
Zadaj pytanie