Opinie o Veldmaz Nederland BV w Raalte

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Veldmaz Nederland BV. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Veldmaz Nederland BV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veldmaz Nederland BV w Raalte

Klaudia Nowy wpis

Czy wymagany jest język niemiecki?

struś Nowy wpis

no szczerze mówiąc jeśli mam z n nimi po prace do Holandiii pojechać to potrzebuję o nich więcej konkretnych informacji po polsku, podacie namiary na jakieś źródło?

RobertNL Nowy wpis

Hm, osobiście nie pracowałem nigdy w VELDMAZ, ale znajomego, którz pracuje tam do dziś. Bardzo sobie chwali pracę. Mieszkam w niedalekim sąsiedztwie siedziby firmy w NL i często widzę pracowników tej firmy (Polskich pracowników).Mogę potwierdzić, że od kilku lat widuje te same twarze. Więc nie jest chyba źle

Veldmaz Nowy wpis

Szkoda, ze nie mial Pan odwagi podac swojego imienia i nazwiska, wowczas wiedzialaby dlaczego nie otrzymal Pan swiadectwa pracy i wyplaty. Mimo, ze nie mamy obowiazku wydawania Swiadectwa Pracy, wydajemy je gdy pracownik dotrzyma warunkow umowy. Prawdopodobnie odszedl Pan bez zachowania okresu wypowiedzenia. Co sie tyczy wynagrodzania, wyplacamy zawsze i na czas! Prawdopodobnie nie zwrocil Pan wszytkich pobranych narzedzi, ze wzgledu na to zostalo Panskie wynagrodzenie obciazone. p.s. Mamy pracownikow, ktorzy pracuja od nas od poczatku istnienia spolki (2007) to bradzo dziwne, skoro nie wyplacamy wynagrodzenia...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Veldmaz Nederland BV spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Zbieranie zamówien w chłodni
Raalte
Work Force Sp. z o.o.
(1950 opinii)
tajny

Racja ta firma oszukuje ludzi, zwalniają nie oddają świadectwa i nie wypłacają zaległej pensji...ci którzy mają zamiar tam pracować niech lepiej się 100 razy zastanowią.

JEŚLI JESTEŚ Z BYDGOSKIEGO LUB Z OKOLIC SŁUPSKA SPRÓBUJ SZANSY JEŚLI NIE TO NIECH BÓG CI DOPOMOŻE. ZNISZCZĄ CIE

zatrudniają cię na rok po dwóch miesiącach wysyłają cię na dwa tygodnie do domu a po tygodniu dostajesz w Polsce rozwiązanie umowy o prace tak robią oni [usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Veldmaz Nederland BV - Raalte

Veldmaz Nederland BV