Veldmaz Nederland BV

Raalte

Opinie o Veldmaz Nederland BV

anonim 2011-06-21 11:57:21
zatrudniają cię na rok po dwóch miesiącach wysyłają cię na dwa tygodnie do domu a po tygodniu dostajesz w Polsce rozwiązanie umowy o prace tak robią oni [usunięte przez administratora]
anonim 2011-06-21 13:28:48
JEŚLI JESTEŚ Z BYDGOSKIEGO LUB Z OKOLIC SŁUPSKA SPRÓBUJ SZANSY JEŚLI NIE TO NIECH BÓG CI DOPOMOŻE. ZNISZCZĄ CIE
tajny 2012-07-02 13:39:30
Racja ta firma oszukuje ludzi, zwalniają nie oddają świadectwa i nie wypłacają zaległej pensji...ci którzy mają zamiar tam pracować niech lepiej się 100 razy zastanowią.
Veldmaz 2013-02-27 11:49:23
Szkoda, ze nie mial Pan odwagi podac swojego imienia i nazwiska, wowczas wiedzialaby dlaczego nie otrzymal Pan swiadectwa pracy i wyplaty.

Mimo, ze nie mamy obowiazku wydawania Swiadectwa Pracy, wydajemy je gdy pracownik dotrzyma warunkow umowy. Prawdopodobnie odszedl Pan bez zachowania okresu wypowiedzenia. Co sie tyczy wynagrodzania, wyplacamy zawsze i na czas! Prawdopodobnie nie zwrocil Pan wszytkich pobranych narzedzi, ze wzgledu na to zostalo Panskie wynagrodzenie obciazone.

p.s. Mamy pracownikow, ktorzy pracuja od nas od poczatku istnienia spolki (2007) to bradzo dziwne, skoro nie wyplacamy wynagrodzenia...
RobertNL 2014-06-06 13:11:22
Hm, osobiście nie pracowałem nigdy w VELDMAZ, ale znajomego, którz pracuje tam do dziś. Bardzo sobie chwali pracę.
Mieszkam w niedalekim sąsiedztwie siedziby firmy w NL i często widzę pracowników tej firmy (Polskich pracowników).Mogę potwierdzić, że od kilku lat widuje te same twarze. Więc nie jest chyba źle
struś 2016-04-19 09:48:06
no szczerze mówiąc jeśli mam z n nimi po prace do Holandiii pojechać to potrzebuję o nich więcej konkretnych informacji po polsku, podacie namiary na jakieś źródło?
Zostaw swoją opinię o Veldmaz Nederland BV - Raalte
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Veldmaz Nederland BV