frutti art

Czeladź

Opinie o frutti art

niezadowolona 2011-06-21 11:31:58
Zdecydowanie odradzam pracę we Frutti Art. Potrafią wysłać pracownika na urlop, a jak wróci to go zwolnić. Przyjmują i zwalniają na okrągło i nigdy nie są zadowoleni. A co do właścicielek to naprawdę zgroza - siedzą godzinami i patrzą na ręce. Nie da się pracować
anonim 2011-06-24 10:12:55
Frutti Art to była totalna pomyłka.Sprzedawaliśmy owoce za chore pieniądze, a zarabia się tam grosze. Szefowie tylko mówią o premiach, ale ty ich nigdy nie zobaczysz. [usunięte przez administratora]
anonim 2013-01-31 17:31:17
pracowałam w tej firmie troszę i co do zarobków to nie można narzekać wypłata zawsze na czas do tego zawsze jakaś premia co miesiąc można wyciągnąć ok 1500 zł. A co do szefów to trzeba się przyzwyczaić mogą cię [usunięte przez administratora] zrównać z ziemią. ale oglnie praca na stoisku fajna
maniek 2016-05-04 21:19:33
tak, tez słyszałam że kaskę to oni akurat płaca niezłą, a skoro szukają teraz kasjera sprzedawcy to ciekawe czy coś od obrut taki dostanie albo prowizje
Zostaw swoją opinię o frutti art - Czeladź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie frutti art