BEKSON

Chorzów

Opinie o BEKSON

anonim 2011-06-21 11:31:46
Witam Prowadze Agroturystyke w Licheniu dziekuje firmie za kontakt z moją działalnoscią dzieki ich pomocy poznałam temat dotacji-złozyłam wniosek czekam na decyzje pozdrawiam Anna Wieczorek
anonim 2011-06-21 11:59:52
Ze mna tez sie kontaktowali.prowadze Agrotur w Slesinie chciałem dotacje na kolektor słoneczny,konsultant mówił ze nie jest pewnien czy na to dostane bo raczej mniejsze inwestycje są finansowane obiecał ze sprawdzi i zadzwoni czekam wiec Józef M.
Naiwny 2011-09-23 12:57:40
Zdecydowanie odradzam jakiegokolwiek kontaktu i prowadzenia interesów z tą firmą. To zwykli (usunięte przez administratora) na bezużyteczny towar. Po zainkasowaniu opłaty, kontakt z firmą się urywa i nawet prywatna komórka własciciela nie odpowiada. Firma kolejny raz zmienia nazwę ale działalność prowadzi taką samą(usunięte przez administratora)i. ZDECYDOWANIE ODRADZAM ! ! ! !
nenek 2011-12-07 09:09:25
Właśnie zgłosiła się do mnie telefonicznie firma BEKSON.
Chcą mi udzielić pomocy przez załatwienie formalności przy wniosku o dotacje unijne. Chcą abym "na dzień dobry" zapłacił 185 zł.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z nimi?
Pozdrawiam
bedu 2011-12-09 10:50:24
Proszę się nie nabrać (usunięte przez administratora)
bedu 2011-12-09 10:52:49
Zgadzam się powinni być ukarani jak najszybciej tylko kto ich zlokalizuje jak podobno zmienili adrea
gość 2012-01-09 12:46:45
Uwaga Firma Bekson podaje w rozmowie telefonicznej informacje, że pomaga w wypełnianiu wniosków, że nie przesyła broszur, zaraz po telefonie jest przesyłka z informacjami na temat dotacji unijnych (faktycznie nie broszura tylko 2 płytki na których są informacje i wzory druków ogólnodostępne) i kontakt się urywa, telefon nie odpowiada. Nie przesyłają również faktury. Czy ta firma działa poprawnie?
Naiwny (stary) 2012-01-10 13:13:35
Firma która może istniała, teraz istnieje do czasu (usunięte przez administratora)
oszukany 2012-01-10 19:26:38
anonim - 2011-06-21 11:31:46

Witam
Prowadze Agroturystyke w Licheniu
dziekuje firmie za kontakt z moją działalnoscią
dzieki ich pomocy poznałam temat dotacji-złozyłam wniosek
czekam na decyzje
pozdrawiam
Anna Wieczorek
Witam! Firma BEKSON to (usunięte przez administratora). Oferują doradztwo w zakresie otrzymywania dotacji, umowę, fakturę. Sprawa kończy się na otrzymaniu jakiejś durnej płyty z programami ogólno dostępnymi bez faktury i umowy. kontakt się urywa ponieważ podają fałszywe dane nieistniejący numer telefonu a na emaile nie odpowiadają. POPROSTU (usunięte przez administratora)
Harry 2012-01-17 10:54:22
Witam no i mnie dopadli.Miało byc wszystko jasne i klarowne a dostałem dwie płyty cd (usunięte przez administratora) warte,po za tym brak jakiejkolwiek Faktury czy kontaktu.Co radzicie jak się za nich zabrać może jakiś zbiorowy pozew?
anonim99 2012-01-17 22:18:07
Witam, dziś otrzymałam ofertę z firmy Bekson za 189 zł obiecali jakąś licencje i konsultanta który poprowadzi moje sprawy związane z uzyskaniem dotacji z unii oczywiście nie podjełam współpracy, jak czytam to była właściwa decyzja.
Greg 2012-01-20 12:22:31
Również zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę Bekson . Firma obiecała mi pomoc w załatwieniu tzw dotacji antykryzysowych. Otrzymałem 2 bezwartościowe płyty CD. Firma nie odbiera telefonów i maili.TAKIE DOTACJE NIE ISTNIEJĄ !!! Nie dostałem też faktury co jest (usunięte przez administratora). Wczoraj zgłosiłem sprawę na Policję . (usunięte przez administratora)
grafitt.biuro@interia.pl 2012-01-27 09:53:40
(usunięte przez administratora)płyty odesłałam w ciągu 10 dni i minęły 2 miesiące i pieniędzy nie dostałam.
mad 2012-02-08 13:26:51
Właśnie wpisuję BEKSON do KRD / BIG , też mnie (usunięte przez administratora):-(((
..B E K S O N 2012-02-09 10:18:11
SZANOWNY KLIENCIE
JESLI MASZ JAKIES PYTANIE PROŚBE CZY ZAŻALENIE
DO PRACOENIKÓW FIRMY "B E K S O N"
PROSIMY O POZOSTAWIENIE WIADOMOSCI
POD ADRESEM
kontakt@bekson.pl

POZDRAWIAM
K.B.
kesyrob 2012-02-14 18:10:46
BEKSON TO FIRMA (usunięte przez administratora) CZEKAJĄCA NA NAIWNIAKÓW - OBIECUJĄ POMOC W UZYSKANIU DOTACJI I WYSYŁAJĄ CZYSTE PŁYTY ZA OPŁATĄ OK. 200 ZŁ - TELEFONY ZWROTNE NIE DZIAŁAJĄ - OGÓLNA PORAŻKA
Harry 2012-02-15 00:32:40
A więc dodzwoniłem się ,pani poinformowała abym zwrócił płyty a oni zrobią zwrot kasy.Tak też zrobiłem nawet napisałem stosowne wypowiedzenie umowy ,wysłałem list za potwierdzeniem odbioru.Od tego czasu minęły 3 tygodnie i zero odzewu wysłałem sms-y meile dałem czas do dzisiaj .Kasy na koncie brak więc zgłaszam sprawę do prokuratury oraz do U.S z powodu braku F.V.Dodam że rozmowy mam nagrywane oraz pełną korespondencję.Zapraszam wszystkich poszkodowanych na stronę h(usunięte przez administratora)
Harry 2012-03-03 00:04:57
Witam wszystkich.Po moim odesłaniu dokumentów rozwiązujących umowę oraz płyt CD po dosyć długim czasie dostałem odpowiedź.
"Witam,

w załączniku potwierdzenie przelewu na Pana konto.

Bardzo mi przykro, że musiał Pan tak długo czekać na zwrot.
Wynikło to nie z braku dobrej woli z naszej strony lecz z powodu przeprowadzki firmy na nowy adres i problemów technicznych z dostępem do bazy klientów.

Pozdrawiam

Adam Jancewicz - BEKSON"

Dzisiaj sprawdzam konto i widzę zwrot 189zł.
oktanek 2012-03-05 14:06:13
mam właśnie taka sama sytuację dostałam płyty i cisza telefon zwrotny nie działa to jakieś (usunięte przez administratora)
edyta 2012-03-13 14:45:47
Witam! Namawiam wszystkich, żeby zgłaszali sprawę na policję i do urzędu skarbowego - ja również nie otrzymałam FV. A oprócz tego napiszmy zbiorowy pozew! W grupie lepiej! Czekam już ponad dwa miesiące na zwrot gotówki i cisza! (usunięte przez administratora)
Oszukany 2012-06-18 21:42:49
Firma zmieniła prawdopodobnie nazwę na AKODA , ul.Długa 1 41-506 Chorzów, nie odbierają telefonów wcisneli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a ja nie odpuszczę, co do grosza oddadzą wraz z odsetkami. (usunięte przez administratora)
iwan69 2012-09-25 12:14:01
witam
zostałam (usunięte przez administratora) w miesiącu lipcu b.r. przez firmę Akoda, sprawę zgłosiłam na policje w Olsztynie, będzie składany pozew zbiorowy w tej chwili mam zgodę od 7 osób ja jestem 8 , jesli ktoś jest zainteresowany dopisaniem sie do tego pozwu proszę o kontakt (usunięte przez administratora)
byku 2014-04-27 13:12:33
szczerze, to wątpię , żeby udało im się zebrać. Zazwyczaj tak jest, że ktoś próbuje się zabrać do pozwu, ale na chęciach się kończy
edek 2015-01-13 13:18:01
taak, dokładnie.. niby ludzie jak chcą to się jednoczą w jakis spólnej sprawie, ale właśnie widziciejak to wygląda, jak coś konkretnie trzeba zrobić i nie ma odważnej osoby to na chęciach się kończy, @byku 100% racji. a czy wcześniej to rozmawialiście może z pracodawcą o tym wszystkim? bo jak nie to lipa
drino 2015-03-26 02:15:51
No tak, ludziom czasem bardziej zależy na pracy niż na ciąganiu się po sądach. Bo rozumiem, że ten pozew mieli składać obecni pracownicy czy też byli ? Troszczkę siępogubiłem. No i powiedzcie mi czy z tą firmą nadal są problemy? Bo minął rok od tego wydarzenia i żadnych komentarzy. Może jednak zadziałało to w pozytywny sposób ? :)
eddy 2016-05-19 18:37:57
Wydawnictwo Multimedialne Bekson Adam Jancewicz, Chorzów, ul. Kościuszki,ma sie dobrze @jurij, nie wiem skąd te informacje ?
Zostaw swoją opinię o BEKSON - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEKSON