Opinie o Delikatesy Centrum w Nawojowa Krynicka 40

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Delikatesy Centrum. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Delikatesy Centrum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Centrum w Nawojowa Krynicka 40

Mateusz Nowy wpis

Czy firma według Was jest konkurencyjna ?

Zły Nowy wpis

Dziś kupiłem parówki jak ugotowalem to strach było nawet psu dać żeby biedak nie zzdechłe, więc spaliłem je. Radzę omijać z daleka jeśli nie chcecie wylądować w szpitalu

EVI Nowy wpis

Omijać sklep wieeellllkim łukiem !!! Niedalej jak wczoraj kupiłam tam mięso i poprosiłam o zmielenie. Przyjechałam do domu chcę zrobić spaghetti dla rodziny, otwieram woreczek z mięsem i aż mnie odrzuciło taki smród !!! Wprawdzie mieszkam kilka km od Nawojowej ale powiedziałam ooo nie ... nie daruję, jadę pokazać co za mi sprzedali i odzyskać pieniądze !!! W sklepie na mięsnym "pani" kierownik przykłada mi otwarty woreczek z mielonym mięsem do kawałka mięsa w gablocie z którego był odkrojony i zachwala jakie ładne, że dzisiaj była dostawa itp. Ja jej na to po co mi to pokazuje, że nie interesuje mnie to kiedy dostała czy dzisiaj czy miesiąc temu faktem jest, że mięso śmierdzi i nie będę z nią dyskutować tylko niech mi odda pieniądze bo chcę z tego sklepu wyjść !!! Oczywiście według niej wszystko było OK tylko ja wymyślałam, stare durne babsko ! Nie dałam się zbyć tak mi ciśnienie podnieśli, przy okazji kilku klientów w sklepie widziało moją "akcję". Niech wiedzą, że taki tam syf jest. Koniec, końców kazała sprzedawczyni zwrócić pieniądze. Wstyd i żenada, tylko sanepid tam wysłać. A duża rotacja pracowników też o czymś świadczy.

lodp Nowy wpis

Też widziałem tą ofertę @er. Ważne jest by mieć znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem kategoriami produktów i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Czy po rozmowie w Delikatesy Centrum rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
!!!!!!!!!!

to co tam sie dzieje to każdy widzi i wie..... [usunięte przez moderatora].Kazdy kto tam pracuje nie wytrzymuje miesiąca, ponieważ ona tak każdego dręczy psychicznie że szkoda słow.... Żywnośc sprzedaje starą po terminie i próbuje nabrać ludzi że jest świeża..a tak naprawde to odparza parówki i mieso i odświeża je... Potem ludzie choruja.... UwaŻAJCIE na ten SKLEP!!!!! ON ZAGRAża twojemu życiu....

aaaaaaaa

Zgadzam sie. Tam wogóle nieświeża żywność jest.Kiedyś nawet kupiłam tam jogurt na którym pleśń była. sprzedają zepsute albo po terminie żywność w cenie promocyjnej żeby tylko im to zeszło.A [usunięte przez moderatora] zatrudnia dziewczyny i zwalnia je po 3 miesiącach i jeszcze obciąża je za wszystkie braki na kasie i wt en sposób ona na nich zarabia.

oszukani

Firma FATALNA!! Oszukują klientów. Ceny się nie zgadzają przy kasie a jak sie zażąda zwrotu pieniędzy albo chce sie dany produkt o złej cenie oddac to nie przyjmują! Łamią wszelkie prawa konsumenta!! Omijajcie WIELKIM łukiem ten sklep!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Centrum - Nawojowa

Delikatesy Centrum