brak logo

Delikatesy Centrum

Nawojowa

Opinie o Delikatesy Centrum

oszukani 2011-06-21 08:59:26
Firma FATALNA!! Oszukują klientów. Ceny się nie zgadzają przy kasie a jak sie zażąda zwrotu pieniędzy albo chce sie dany produkt o złej cenie oddac to nie przyjmują! Łamią wszelkie prawa konsumenta!! Omijajcie WIELKIM łukiem ten sklep!!!
aaaaaaaa 2011-12-21 19:04:41
Zgadzam sie. Tam wogóle nieświeża żywność jest.Kiedyś nawet kupiłam tam jogurt na którym pleśń była. sprzedają zepsute albo po terminie żywność w cenie promocyjnej żeby tylko im to zeszło.A [usunięte przez moderatora] zatrudnia dziewczyny i zwalnia je po 3 miesiącach i jeszcze obciąża je za wszystkie braki na kasie i wt en sposób ona na nich zarabia.
!!!!!!!!!! 2012-04-24 18:39:46
to co tam sie dzieje to każdy widzi i wie..... [usunięte przez moderatora].Kazdy kto tam pracuje nie wytrzymuje miesiąca, ponieważ ona tak każdego dręczy psychicznie że szkoda słow.... Żywnośc sprzedaje starą po terminie i próbuje nabrać ludzi że jest świeża..a tak naprawde to odparza parówki i mieso i odświeża je... Potem ludzie choruja.... UwaŻAJCIE na ten SKLEP!!!!! ON ZAGRAża twojemu życiu....
lodp 2016-04-03 19:13:15
Też widziałem tą ofertę @er. Ważne jest by mieć znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem kategoriami produktów i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Zostaw swoją opinię o Delikatesy Centrum - Nawojowa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy Centrum