Predica Business Solutions

Białystok

Opinie o Predica Business Solutions

nikName 2015-12-30 22:21
Hej, aktualnie pojawiła się rekrutacja na stronie Predica.
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są widełki w tej firmie ?
Tenatr 2016-03-25 11:55
Firma cierpi na brak zasobów, brakuje ludzi do pracy.
Powoduje to duzo stresu bo musisz robić kilka projektów jednocześnie pomimo ze w jednym projekcie jesteś na 100% to wciskają inne rzeczy i pytają na kiedy.
Firma składa się z kilku łebskich ludzi którzy ciągnął projekty oraz duzej liczby niedoświadczonych studentów którzy uczą sie na błedach popełnionych w projekach.
Zarobki nie są najwyższe ale za to jest możliwość certyfikowania się za free.
No ale jak w innej firmie zarobisz więcej to będzie Ciebie stać na opłatę za szkolenie / certyfikację itp.
Zibi 2017-01-21 11:36
Tenatr mowi jak jest. Dodatkowo jestes dla nich "smieciem" w sensie stosunku pracy. Pracujesz albo na zlecenie albo na dzielo!!! Jestes tez jednostka wybitna: sprzedajesz, potem wdrazasz i przynosisz podpisana fakture od klienta. Robisz wszystko. Czesto wszystko ogarniasz sam, mimo ze ONI mysla ze daja Ci wszystko - buhaha. Firma... w mieszkaniu;) gdyby nie kilka kontraktow dla bogatych arabow to pewnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] by im sie nie poprzewracalo i nie pisali by bzdur w stylu Ja wiem to Ci powiem: zrob sobie LOGO to bedziesz wielki. Ehh, czasami ociera sie to o komizm. Faktem jedna jest ze jak na pierwsza prace to sa OK.
biedak 2017-02-09 16:45
Abstrachujac od firmy bo nie do niej chce sie odniesc. Jak czytam opinie o firmach ze zatrudniaja o dzielo i ludzia to nie pasuje, ze to jest traktowanie jak smiecia, a dla pracownika wazna jest umowe o prace to rece mi opadaja. Opinie zazwyczaj studencikow ktorym sie cos wydaje. Za duzo telewizji, za malo myslenia. Naopowiadano wam glupot typu, a bo emerytura, a bo ubezpieczenie, a bo cos.... Jeszcze nie slyszalem o przypadku, ze ktos ma wypasiona emerytura, a w przypadku niezdolnosci do pracy dostaje od panstwa satysfakcjonujaca kase, ktora sprawia ze jest szczesliwy. Bo jakie pieniadze sie dostaje to wiadomo. A nawet jesli byly to nie jest to nic na powszechna skale, wiec raczej bym sie nie spodziewal ze ty "biedaku" bedziesz ustawiony dzieki umowie o prace.
Jedyny jakis nieduzy benefit to kobieta w ciazy, o ile jej sie nie zwolni po powrocie za to bo raczyla urodzic.

Do wszystkich lametujacych nad umowami o dzielo: bierzcie poki mozecie, bo jak to zlikwiduja to nie dostaniecie nigdzie takich pieniedzy. Skladki bedzie trzeba zaplacic, a ta same pensja brutto na dzielo i na umowe o prace to nie ta sama kwota netto. Panstwo zabierze duza czesc na emeryture, ktora moze dostaniecie a moze nie. Radze kazdemu oszczedzac we wlasnym zakresie, a nie liczyc na Panstwo. Szczegolnie w przypadku pacownikow IT dostaniecie tyle ze jestescie wstanie to odlozyc i miec nad tym kontrole. No chyba ze wolicie powierzyc rozmnazanie kasy wspanialemu Panstwu.
kwas 2017-02-17 20:36
@biedak pracuj na dzieło, zachoruj/złam nogę/cokolwiek. pracuj na dzieło, niech Ci żona zachoruje/dziecko. pracuj na dzieło weź kredyt na mieszkanie dla rodziny. pracuj na dzieło kup coś na raty. Biedak - brawo Ty. Emerytura to skrajna skrajność i nikt o niej - zdrowo myślący - nie myśli, tylko oszczędza na nią.
Zostaw swoją opinię o Predica Business Solutions - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Predica Business Solutions