Opinie o Ajram Sp. z o.o. w Pasłęk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ajram Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ajram Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ajram Sp. z o.o. w Pasłęk

Administrator Nowy wpis

Ajram Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Pasłęk zatrudnia na stanowisko operator produkcji. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Mati Nowy wpis

Słuchajcie odradzam dostajesz wypowiedzenie dzień przed końcem roku, gdzie wcześniej szef mówi jesteśmy jak teem liczy na długa współpracę. Wypłata jak za (usunięte przez administratora) pod biurem w kolejce po 2 h żadnych 50%za nadgodziny czy 100% za sobotę.Pracuja ludzie głównie w wiosek którzy nie mogą nic innego znaleźć, bhp istnieje jak ktoś palce traci, a tak jesteś rzucany do każdej pracy jak potrzeba. Ubiór bhp - żart chodzą jak chcą, zatrudniają na czarno, na śmieszne etety 3/4 układy i układziki. Omijać jak najdalej

Dzidziu

Witam. Chcę zgłosić się do pracy do tej firmy. Słyszałem od znajomych sporo dobrych opinii o tej firmie. Podobno mocno się rozwija. Pytam bo znajomy pracuje już bardzo długo w tej firmie i nigdy nie narzekał. Na logikę jakby nie płacili to pewnie nie pracował by tam tyle lat. Ale co wy na to?

Kamila
@Dzidziu

Ja także słyszałam sporo dobrego na temat firmy Ajram, więc również chętnie poznam jakieś szczegóły. @Dzidziu, ale nawet nie napisałeś, jakie właściwie stanowisko by Cię interesowało. Doprecyzujesz to w kolejnym poście?

Luk
@Dzidziu

Nie mam dobrej opinii o tej firmie. Teraz pracuję w nieporównywalnej do tej.

Kamila Nowy wpis
@Luk

Rozumiem, może tak być. Ale dlaczego? Co jest lepiej u konkurencji?

Andrzej P. Nowy wpis
@Dzidziu

Firma katastrofa pracowałem tam i nikomu nie polecam. praca na czarno 12 zł na godz. w warunkach szkodliwych. Zero szacunku do pracownika. Największy wyzysk nawet trudno to opisać jaki bo wręcz nie do uwierzenia.

Ładnie się nasza firma ostatnio rozbudowuje. Prezes młody dziala konkret. Fajnie to wygląda

Zizu

Nooo...!!!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Ajram Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Zainteresowany/wana

Czy ktoś się orientuje jak wyglada praca w biurze? Stanowisko: projektant/konstruktor, handlowiec? Proszę o informację.

Tirex
@Zainteresowany/wana

Ostatnio zostały zakupione kilka nowych maszyn CNC, to na pewno nowi projektanci by się przydali. Tak mi się wydaje, ale najlepiej zapytaj sam. Może wyślij maila.

Kolo

Z tego co wiem i widzę to firma się mocno rozwija i raczej tapicerów z umiejętnościami chętnie do firmy przyjmą. Polecam bo sam pracuje już kilka lat i jest ok. Wiadomo chciałoby się zarabiać jak na zachodzie, ale na warunki Pasłęk Elbląg jest całkiem nieźle.

Ktoś

Czy w tej firmie pracują tapicerzy? Poszukują może kogoś na te bądź inne stanowisko? W jaki sposób można aplikować?

Gocha

Jak z integracjami pracowników? Macie czasem imprezki ? :D

Zizu
@Gocha

Niestety w tamtym roku z powodu Corona wirus imprezy nie było. A tak zawsze pod koniec roku jest zarąbista impreza dla wszyskich pracowników. Atmosfera jest fajna. Dużo wspólnego śpiewania, kolędowania, jedzonko, i picie oczywiście „bezalkoholowe” :)

KingKong

Pracuję w firmie już bardzo długo. To nie prawda co piszesz Laserpente. Nigdy nie miałem problemu z wypłatą. Kasa jest zawsze na czas. Pewnie jesteś z tych, którzy nic nie umieją i "szybko się uczą". Większość załogi to osoby które pracują już w tej firmie po kilkanaście lat. Jak by było ta źle to chyba by nie pracowali.

Agnieszka

Widzę, że dawno nie było żadnego wątku na temat Ajram. Czy ktoś posiada informację, co obecnie dzieje się w tej firmie?

Laserpente

Nie płacą wynagrodzenie Brak szacunku do pracowników

Anioł Stróż

Zacznijmy od tego że wielki prezes zatrudnia wszystkich tylko i wyłącznie za najniższą krajową reszta pod stołem jeśli w ogóle jest jakaś reszta. Wysyła ludzi na kuroniówkę w tym czasie zatrudnia na czarno i jeszcze połowę z tej kuroniówki zabiera dla siebie. Wykorzystują pracowników jak tylko mogą "musisz zostać" to są słowa które słyszy się prawie że codziennie. Za prace w weekendy czy w nocki są liczone 50% lub 100% w tej firmie jak to powiedział prezes u nas takiego czegoś nie ma (zaginają prawo). Jakaś kontrola to wszyscy bez umowy za brame po czym z 40 osób na zakładzie robi sie 4-5 a kontrolerzy udają głupa że jedna kobieta na przeżynalni to cały skład i że nie domyślają sie o co chodzi ("Pani Mariolu będziemy w konferencyjnym i prosze nam nie przeszkadzać" tam do rąk trafia koperta z cukierkami i wszyscy zadowoleni). Co niektórzy pracują na akord gdzie nie ma to nic wspólnego z żadnym akordem bierze jakąś tam ilość dzieli to na godziny i wychodzi mu jakaś tam stawka na godzine (pamiętam było to z 8,70 na h) . Więzień jak poprosił o wode i mu odmówili po czym powiedział że mają obowiązek mu zapewnić wode to wysłali go z powrotem do więzienia wystawili (usunięte przez administratora) opinie i już nigdy więcej sie nie pojawił. Ludzie robią tam na prawde świetną robote a są traktowani jak śmieci kombinują jak najbardziej ich wydymać. Prezes poza firmą robi wszystko na pokaz mało serca by nie oddał dla wszystkich a w firmie wychodzi jaki z niego gbur prostak i (usunięte przez administratora) jakich mało co tylko siedzi i patrzy jak tu jeszcze obciąć pracownikom pensje. Przestrzegam każdego przed podjęciem tam pracy. Ci którzy już wiedzą mam pewność że tam nie przyjdą.

admin

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Ajram Sp. z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Ajram Sp. z o.o. - Pasłęk

• Jak się pracuje w Ajram Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ajram Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ajram Sp. z o.o.?

Ajram Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Sprzymierzonych 14
    14-400 Pasłęk