Opinie o Fega Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fega Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fega Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fega Poland Sp. z o.o. w Wrocław

@felek a dają jakieś benefity na święta?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Fega Poland Sp. z o.o.?

Felek

Zależy czego kto oczekuje. Pracuję w jednym z oddziałów i fakt, jest zapierdziel jako DTH, ale premia co miesiąc jest. Zależy od marży. Trzeba przekroczyć pewien próg, a potem co kilka tys dają ci jakiś % z marży.

Miłosz

Dla mnie to dobra firma ale może dlatego, że nie lubię oglądać się na innych tylko robię to co do mnie należy.

Dominika

@Były pracownik, rozumiem, że Twoje doświadczenie z firmą Fega Poland ma raczej negatywny charakter. Ale jak pewnie wiesz, wiele osób odwiedzających to forum szuka tutaj uzasadnienia opinii pozostawianych przez pracowników omawianych firm. Zatem, jeśli nie sprawi Ci to kłopotu, to proszę napisz kilka słów, czym spowodowana jest taka, a nie inna Twoja opinia o tej firmie.

Sprzedawca

spotkanie z 2 osobami. Rekruterka z HR i kierownik działu handlowego. Pytają głównie o to jak się sprzedaje, czy zna sie techniki, trochę o asortyment- by czuć się w sprzedaży swobodnie. Rozmowa dość miła.

Jak wyżej.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Omijać szerokim łukiem.

Dominika

Zgodnie z sugestią @Dotii na stronie internetowej firmy Fega Poland znajduje się aktualnie kilka ofert pracy. Jeżeli ktoś już aplikował i jest po rozmowie kwalifikacyjnej, to gdyby zechciał napisać kilka zdań na ten temat, to na pewno liczne grono chętnych do pracy w tej firmie, na pewno skorzysta z tych doświadczeń, a swoimi z kolei podzieli się z innymi.

Janek

Może ktoś podpowie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Dotii
@Janek

Rekrutacja na wszystkie stanowiska . od koloru do wyboru. Zwolnić ludzi z doświadczeniem, i zatrudnić młodych, niedoświadczonych za mniejszy chajs. to już nie jest Fega. To nawet nie jest jej cień.

Klient

Szach i mat

Dominika

@to0m, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Fega Poland we Wrocławiu? Będziesz aplikował do pracy w tym miejscu? Pytasz o wynagrodzenie - pamiętaj, że często takie sprawy objęte są tajemnicą handlową, a poza tym wysokość wynagrodzenia może zależeć od wielu czynników. Czy ktoś z Was także pracuje lub pracował w Fega Poland we Wrocławiu i zechciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam do wypowiadania się!

to0m

Jak z wynagrodzeniem na stanowisku inzyniera sprzedazy

Dominika

@Miłosz, przypominam, że ten wątek dotyczy firmy Fega Poland Sp. z o.o. we Wrocławiu. Niemniej jednak dziękuję za podzielenie się Twoją opinią na temat rekrutacji do jednego z oddziałów firmy :) @Stefan, czy jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? A może brałeś już udział w procesie rekrutacyjnym i możesz powiedzieć kilka słów o jego przebiegu? Na stronie internetowej widnieje kilka aktualnych ogłoszeń o pracę, w tym również do oddziału we Wrocławiu. Dla zainteresowanych zostawiam link do szczegółów: http://www.fega.com.pl/?praca=praca

Miłosz

Miałem nieprzyjemność uczestniczyć w rekrutacji do oddziału krk, wszystko na rozmowie fajnie i miło. Jednak Panowie zastanówcie się kogo chcecie zatrudnić i za ile. Wymagacie kierunkowego wykształcenia, doświadczenia, znajomości branży wszystko na wysokim poziomie a chcecie płacić jak stażyście ? W innych hurtowniach płacą za taką pracę zupełnie inne pieniądze. Szkoda czasu na aplikacje !

adaś
@Miłosz

kolego mogę cie prosić o kontakt

Artur
@Miłosz

W takim razie zapraszam na rozmowę do nas Kaczmarek Electric S.A. os.Boh.Września 2

exxx
@Miłosz

odpuść chłopie pracowałem w jednym z oddziałów, na start okej ale na dłuższą metę nie polecam. jest wiele innych hurtowni i firm w branży.

@adaś

A w jakiej sprawie ? Możesz pisać tu

adaś
@Miłosz

chciałem się dowiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i na jakie stanowisko aplikowałeś?

Artur

oferta pracy

@Artur

znów się chyba pojawiła, inzynier sprzedaży do przemyslu

Stefan

czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nikomu nie chce się pisać?

Gonzo

Witam, a jakie warunki panują w oddziale warszawskim? Jaka płaca jeśli chodzi o Doradcę Techniczno -handlowego dla osoby z 8 letnim doświadczeniem w branży?

Feguś

Za jakiś czas pojawiają się ogłoszenia z pracą bo zwalniać się sporo pracowników nowych i z wieloletnim stażem. Ja sam niedługo też odchodzę bo nie ma tu z kim rozmawiać i do tego płacą z roku na rok coraz mniej. Nie warto tracić czasu i siły w tej firmie. Nie polecam.

Leo

O cisza jak makiem zasiał. Chyba plan restrukturyzacji nie do końca się sprawdza, bo już nawet pracownicy nie chcą komentować.

Hajto pozdrowienia dla Bońka

Coś tak przycichło na gowork, czyżby z obawy o posady ?! :)

tomek

Świetnie, że wypłata jes tu nich terminowa @abc, bo doskonale dbają o stabilne wynagrodzenie, ael jakich zarobków można się teraz spodziewać? Dziękuję

Angel

To pokazuje jaki wiarygodny robi się ten portal. Usuwane są opinie które wiele mówiły o firmie i patologicznych sytuacjach do jakich w niej dochodziło. Ktoś wolał to usunąć zapominając o tym, ze gw to nie jest jedyne źródło informacji. Niestety nie wsztstko można ot tak sobie usunąć, wymazać z pamięci

jaki

oj nieładnie. zaleciało białorusią. cenzura zawsze przynosiła odwrotny efekt i tym razem pewnie też tak będzie. takie działanie to tylko wyraz bezradności i bezsilności.

Zostaw merytoryczną opinię o Fega Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fega Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fega Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fega Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fega Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fega Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fega Poland Sp. z o.o.