Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Putin

Jedna z operstorek na czekoladzie nie nadaje się na operatora maszyn, nie ma wiedzy i potencjału, tylko wymachuje nogami przy maszynie, kogo wy bierzecie na operatorów masakra

Nokia

Ja tam nie wnikam jakie rzeczy ludzie lubią, ale trochę skrajności tu jest forum opiniowania!

Ahim

A nie jednak Typo z surowców

Pracowała tam dziewczyna, która ma wielki potencjał techniczny, ale nikt tego nie zauważył. Czemu nikt nie rzucił nawet okiem na proejkrty, które miała? Dla czego marnujecie potencjały pracowników? Z tego, co widziałem sporo miała tych projektów.

Tak

Michu

A no była taka młoda i sobie szkicowala na tym papierze. Czemu nie dali szasny nie wiem ale też myślę że powinni jej dać szanse.

Tatedusz

To gdzie indziej się wykaże tu są same ślepe oosby na osoby potrafią coś takie realia sam pisząc to odeszem z tego zakładu i nie żałuję (usunięte przez administratora) pył i mogiła a o ludziach nie wspominając niektórzy chamstwa pełno mają w butach

Mame
@Tatedusz

Ja też odeszłam, zero szacunku do człowieka. Pokaż, że coś umiesz - zgnoją cię tak, żebyś odszedł sam. Nie rób nic - zwolnią cię albo nie przedłużą umowy. Tak źle i tak niedobrze. Nie dogodzisz nikomu w tym zakładzie. Nie pozdrawiam.

Anetek

Jak długo tu pracuje nie widziałem takiego chamstwa Pana P.O wobec pani, która mówi mu „witam”. Panie drogi do pań mówi się dzień dobry, a nie w wulgarny sposób rzuca się swoje spojrzenie. Drogi Panie rozwagi trochę, bo ja nawet stary (usunięte przez administratora) od Pana mówię Panią dzień dobry i do widzenia, a Pan nawet na firmie pokazuje swoje chimery. To nie. Cyrk i przedszkole, żeby tak się bawić. Chce Wać Pan zabawy to zapraszam do piaskownicy.

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Bielany Wrocławskie 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO SUPER OFERTA (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Zmiana j D weźcie się do pracy wózkowi ale chyba tylko z nazwy

Paletyzacja
@Nowy

Panie liderze najwyszy czas zrobić zmiany wozkowych i wymieszać ich między między zmianami bo za bardzo cwaniakują

@Paletyzacja

Co to właściwie znaczy, że "cwaniakują", jeżdżą jakoś niebezpiecznie?

Peryskop
@Paletyzacja

Nie pij więcej w pracy bo ludzie się dowiedzą w końcu i to w minutę (usunięte przez administratora)

Diana

Kiedy tu pracowałam to na msur bardzo lubili %, nie wiem jak jest teraz.

Witek Rikitiki

Pracownik magazynu chciałby pozdrowić i przytulić wszystkich pracowników fabryki i życzyć szczęścia miłości radości swojego życie również

Nieznany

PAWEŁ K. Nie nadaje się na tym stanowisku co jest. Myśli że może każdym rządzić. Zmiana P.Renaty na czekoladzie.

Michu
@Nieznany

Pawlek niech se głowę zbada Pan wielki technik nie umiemiący kluczem i wiertarką się posluchiwac moim zdaniem brak kompetencji na operatora i technika za bardzo pyskaty młody jest

Nieznany

To prawda że Paweł K. Szkoli się na stanowisko za panią Renatę gdy ona odejdzie?

Łucja
@Nieznany

Skąd masz takie informacje? Krążą takie plotki po firmie ?

@Łucja

Po firmie nie, na dziale czekolady owszem tak, ile w tym prawdy nie wiadomo.

@Nieznany

Pawel K pewnie Sam sieje takie plotki, tak samo jak innym życie lubi niszczyć.

Wow

A co Renata odchodzi ?

Git

Szkoda ,że wy więcej wiecie na forum niż Renata. To że nabędzie prawo do emerytury nie znaczy że się na nią wybierze.

Nisia
@Nieznany

Nie nadaje się na lidera... nie nadaje się na operatora.. I tym bardziej technika

Wiem że są u was przyjęcia na stanowisko operator procesu interesuje mnie na jaką stawkę ilę mogę liczyć

Co zrozumieliście po spotkaniu z dyrektorem bo ja nic .To wszystko jest chore w purinie dostają inflacijne a my nic tylko zabierają premię .I jeszcze musisz planować kiedy będziesz chora.

My dostajemy ale podwyżki w normach. Coraz wyższe normy a kasa jaka była taka jest.

Elżbieta

O wiedzę, że tu chyba pracownicy piszą, bo mowa o premiach i podwyżkach. Może ktoś powiedzieć gdzie szukać ofert pracy u nich? Szukam w sieci i nie mogę trafić. Jakaś strona lub portal z ogłoszeniami? Często w ogóle rekrutują?

@Elżbieta

Lepiej poszukaj gdzie indziej dobra rada.musialabym być obłąkana ,żeby tam choć podanie złożyć . Za te pieniądze do nich nie wstalabym nawet z lozka

@Haha

mimo wszystko dookreslisz tę kasę? bo ona tu o premiach wspomniała to sama teraz jestem ich ciekawa. jakie są zasady przyznawania?

Jak to jest
@Barbara

Nas degraduja a na na czekoladzie po znajomości z ll operatorka maszyn zamiast pilnować swojej roboty zgłasza palety. Etat wiążącej maja na zmianie żeby operatorka przy biurku z liderem mogla siedzieć. Po co w takim razie lider skoro ona jego robotę robi. Nie powinno być takiego kumoterstwa między pracownikami a LL. Może dac tam nowa miotła żeby ogarnęła ten bałagan. Po co te ilości ludzi do danego asortymentu jak w rzeczywistości pakuje po 4 osoby mniej niż powinno. Bo reszta do pomocy liderowi oddelegowana. I tylko komentarze na operatywkach ze nikt nikogo na siłę nie trzyma a on do emerytury na stanowisku lidera chce dotrwać. No każdy by chciał za nic nie robienie miec płacone.

pacownik

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego my pracownicy mamy uczyć nowych przecież nie mamy za to płatne i do tego liderzy i prowadzący straszą nas zwolnieniami ( jak wam się to nie podoba to możecie się zwolnić ) i to jest podejście do pracownika! zero szacunku a pracownikom z ukrainy i agencji to wolno wszystko skarżą na każdym kroku

antek macierewicz
@pacownik

Prosisz i masz ;) Po pierwsze, jakże głęboko mamy zakorzenione w główkach, że wiedza, którą kiedyś ktoś nam przekazał w analogicznym dla siebie okresie, i wiedza, którą sami zdobyliśmy często dużym wysiłkiem, należy do nas i tylko do nas. I najlepiej nikomu nic nie mówić , bo nie daj Boże będzie "lepszy" od nas.(przecież nikt by tego nie przeżył!) A ponieważ tak jest, to nikt nie zdaje sobie sprawy, że każdy lepiej wprowadzony i ukształtowany pracownik sprawia, że powinno się nam wszystkim pracować lepiej, łatwiej i przyjemniej. No chyba, ze jest leniem do kwadratu, albo cwaniakiem zza "winkla", wtedy nic nie pomoże. Po drugie, Liderzy i Prowadzący straszą Was, bo czują się bezkarni, a często nie mają podstawowej wiedzy na temat zarządzania zespołami, jakiejkolwiek formy empatii, a często wiedzy na temat samej produkcji. Oczywiście uogólniam, więc nie dotyczy to wszystkich. Co do zatrudniania "upaińców" to oczywiści można dyskutować, że brakuje pracowników, ale generalnie to jest skandal, że więcej płaci się i dopłaca na tych jakże "wymagających" pracowników ze wschodu, kiedy za takie same stawki można by było znaleźć polskich pracowników. Ale po co ? Musi zarobić i "upainiec" i pośrednik. "Ty bądź gotowy, choć w połowie tak jak oni.........bo zło nie umiera nigdy"

Lechu
@pacownik

A Ciebie kto uczył? Jak ja się przyjmowalem wrzucili mnie na tacki i rób bez nikogo pomocy Na linkach macie dużo pomocy i nauki więc twój komentarz jest zbyteczny...

antek macierewicz
@Lechu

Drogi (usunięte przez administratora), rozumiem Twoją irytację, ale wyraźnie napisałem, że często tzw. Liderzy i ich "maskotki" nie mają żadnej wiedzy na ten temat, dlatego wrzucają od razu na linię, no chyba, że to prosta robota. A w przypadku tacek to raczej używać trzeba półkuli mięśniowej, a nie mózgowej. To taki żarcik. Mój komentarz jest wręcz niezbędny właśnie dla takich jak Ty. To Ty jesteś siłą napędową tej firmy i od Ciebie zależy jaki sobie umościsz swoje miejsce pacy i wychowasz zastępcę. Pozdrawiam Cię gorąco. Wierzę, że dasz radę. P.S........mnie uczyli świetni pracownicy, wiele im zawdzięczam i dziękuję za to, ale nośnikiem mojego sukcesu była chęć bycia jeszcze lepszym pracownikiem i lepszym człowiekiem.

@antek macierewicz

Zgadzam się z Tobą w drugiej części !

xxx
@Lechu

Ja jak zaczynałam to mnie też rzucili na taśmę i nikt mi nie pomagał tylko były krzyki że żle robię , jeśli mamy uczyć to niech zwolnią taśmę a nie mamy zasuwać za dwóch ,a pensja jest tylko jedna ( na migu jest porażka )

ooo
@Lechu

U nas na migu uczenie wygląda tak że zasuwamy na nich

Kleks
@ooo

Co wy wiecie o pracy agencyjni madrale szkoda mi was.

No fakt,to prawda.zapomniales dodac ze nie tylko on sie ustawil. U Gabry...jest jego pani na diecie.2 przerwy bo posilki o wyznaczonej godzinie jada.na kartoniarce pracuje a operatora procesu ma.Juz nie wspominając o zapasach czekolady i scieżek w pustkowie.Takim to sie zyje.

@Kleks

O agencji wiemy tyle , że robią co chcą wybierają sobie linie na której będą pracować .Wychodzą przed czasem z lini a zarabiają więcej od firmowych

B

To się zwolnij i pracuj przez agencję.Oni przynajmniej nie mają czasu na romanse bo w tym zakładzie normą są zdrady.

Xyz
@B

A tobie żal że ciebie nikt nie chce? Agencyjne też romansuja dla scislosci

@Xyz

,B ,ma rację co do zdrad w tym zakładzie np.Mojego kolegi partnerka pseudo operatorka ma romans z chłopakiem swojej koleżanki tylko czekają na dogodne sytuacje jak jej nie ma w pracy albo jest zajęta przy lince . Żenada.Jeden jeleń w domu drugi na lini siedzi.

@Jepetto

To jest ich prywatna sprawa, tobie do łóżka nikt nie zagląda więc zajmij się praca

@Ginger

Co boisz się że się dowie twój i twoja koleżanka że aż na zmianie nocnej śledzisz forum co o tobie piszą ja twojego "męża" znam od dziecka i niech lepiej się nie dowie bo sama byłam świadkiem jak takich siuskow jak twój kochanek to musiało startować do niego 10 i wynik był tylko jeden sama się domysl.

@Jepetto

I tu się myślisz nie znasz mnie i nie sądzę że poznasz bo z takimi plotkarami się nie zadaje, zajmij ie się swoim życiem a nie innych jak jest im tak dobrze to ich sprawa, a sądząc po wpisie to mochcerek na łbie już jest i nie na nocce tylko przed jedynka weźcie się ogarnijcie

Ginger

Patrzcie wróżka się znalazła, Odrazu wie kto robił wpis, idiotki najpierw pomysł potem pisz

@Ginger

Znam cię bardzo dobrze twój Jar.. też ci w końcu pozna i to wtedy ty się ogarniesz.

@Jepetto

Jak widać nie znasz, więc uwazaj

@Jepetto

I weź się lepiej za robotę a nie interesujesz się (usunięte przez administratora) Innych

@Ginger

A żebyś wiedział wiem kto to pisał. Więc siedź lepiej cicho.

@Humen

Nacpaleas bądź Nacpaleas się czegoś? Nie masz pojęcia kim jesteś więc z takimi tekstami do swoich znajomych bo ja się ciebie nie boje

@Ginger

Może i mocherek ale grzeczny a nie pustak blondyna skoro tak wam dobrze to powiedz swojemu że masz romans w pracy może mu się spodoba pomysł trójkąta .Ja już poczyniam pewne kroki żeby się dowiedział.

@Ginger

Bym zapomniała sztuczna blondyna.

Jepetto

To po co się udzielasz M(usunięte przez administratora)

Jepetto

Gdybyś była inteligentna to (usunięte przez administratora)to taka metafora a zainteresowana wie o co chodzi .

@Jepetto

Zajmij się swoją (usunięte przez administratora) a nie cudzą, Widać że zazdroscisz dziewczynie i tyle

@Ginger

Ha ha :) bo co zrobisz mi coś ? Już się boję :)

@Humen

Ja nie, ale osoba która opisujesz i której życiem się interesujesz pewnie ci kudly powyrywa

Jasne :)

marika
@pacownik

ja Ci wytłumaczę bo wszędzie tak jest było i będzie ,A jak to się mówi trafi kosa na kamień kiedyś co zapomnieliscie jak wy napisaliście i wyżywaliscie się na ludziach znawcy i mistrzowie produkcji ja to nie zapomne tych działów i tych babek jezus jakie one ważne pakowaczki słodyczy no szczyt ich aspiracji zawodowych hihi ale Cóż miałam okazję odwiedzić czekolady już na dość wysokim stanowisku o jak też miałam zdanie o tych co najwięcej skakaly tak się sprawdziło minelo z 7 lat A one nadal czekoladki pakują hehe

Ona

Po ile wy macie lat ?? Zajmijcie się domem sprzątaniem gotowaniem dziećmi i swoimi problemami. Ona zdradziła ona weszła do samochodu a ty byłaś/eś materacem i wiesz co robili. Jak zazdrościcie róbcie to samo.Poprostu żenada.

@Ona

Cały czas to powtarzam ale lepiej wieszać psy, zazdrość przez nic przemawia bo nikt ich nie chce

@Ona

I być zwyklą szmatką? Tylko (usunięte przez administratora) wchodzi do związku dwóch osób. Jesteś pewna że to pisała kobieta? I skąd wiesz że mam dzieci ? Już jednego wróżbita w telewizji mamy :)

Ona
@Dajlama

To ona wchodzi do dwóch związków ,a nie Ty. Jak jej zazdrościsz rób to samo albo powiedz jej w twarz co Cię boli.

@Dajlama

Niski poziom masz skoro tak uważasz, To jest ich prywatna sprawa a skoro tak myślisz o niej to kim on jest? Szmatką męska! Zajmij się swoim nudnym życiem a nie obgadywaniem innych. Skoro jest im dobrze to ich sprawa a jak nie pasuje to zmień zakład i nie wchodź na forum

@Ginger

Zakład świetny. Nic tylko walenie po kątach. Praca jest od pracy a nie od uprawianie romansów na boku. A potem problem bo maszyny nie mają 100% wydajności. Niektórzy zostali inaczej wychowani. Jak nie pasi Ci obecny związek to odchodzisz a nie zdradzasz. Tak robi tylko tchórz i nieudacznik.

@Dajlama

Zajmij się sobą, widać mocherek

@Ginger

Pewnie też zdradzasz bo w życiu byś takich głupot nie pisał I tak zaciekle bronił :) co tu gadać jak się mieszka na wsi to większych ambicji raczej nie macie...

@Dajlama

Jak cie tak bardzo boli co robi ta osoba to powiedz jej to w twarz a nie na forum (usunięte przez administratora) obrabiasz i nie obrażaj ludzi ze wsi bo miasto wym też słoma z butów wystaje

Demonika
@Kleks

Wszystko wiemy co. Tam. Się dzieje zdrady sex pijaństwo w. Weekendy N nockach gdy nie ma. Biura wszystko wolno

@Xyz

Agencyjne dopiero romansują ! bo chcą się dostać do firmy !!!

A które to takie?? Bo jedna odeszła i coś jej nie wyszło.

Agencyjna

Wyszło ale szydło z worka ..sama tego chciała...mogła pracować a nie latać za chłopami i przez takie mówi sie że agencyjne romansują.Znajda się dwie lub trzy czarne owce i psują opinię pozostałym.Niech sobie romansuja to jest ich prywatna sprawa czy żonaty czy nie, ale po pracy a nie na oczach wszystkich i nikomu nic do tego.Każdy niech sie zajmie tym co ma robić,ale jeżeli to jest tak nagminne i w czasie pracy to niech sie nie dziwia że ludzie widza i gadają.Nie boli nas to że romansuja tylko to że nic nie robią,albo siedzą całą zmiane w biurze u lidera albo bawia sie telefonem / Minieggs/>Ludzie zawsze coś gadają,ale n ie trzeba dawać im ku temu okazji.Też bulwersuje mnie to że tak chętnie wypisuje sie tu kto i z kim,ale to świadczy o tycho co piszą o ich niskiej kulturze i o tym że chyba mają dużo wolnego czasu w pracy,nudzą sie albo zazdroszczą że ich nikt nie chce,ale prosze nie uogólniać że agencyjne romansują,bo wiekszosc z nas czeka żeby dostać pracę wykonać co należy i do domu,mamy swoje rodziny i problemy i nie interesują nas Wasze romanse.

@Agencyjna

Agencyjne najwięcej romansują w tym zakładzie z Liderami !!

wariatkowo
@Kleks

A mi Was firmowi nieroby.Wstyd udawać przed ludzmi ze pracujecie uczciwie.

wariatkowo

Ale pleciesz bzdury. Zastanów sie czy z głową wszystko dobrze.

nowa
@ooo

Tak wygląda uczenie na wszystkich działach, stawiaja nowego na stanowisku pracy i w nogę a pracownicy niech sie męczą.Taka osoba powinna b yc szkolona przez trenera przynajmniej przez trzy dni, aby jej pokazać podstawy, To wszystko zalezy od zespołu ludzi na jaki sie trafi, coś pomogą coś podpowiedzą i tak powoli nowy pracownik sie uczy.Często b ywa tak że nowy wytrzymyje do przerwy sniadaniowej a potem z płaczem odchodzi,bo nie spodziewał się takiego spotkania z rzeczywistością,żeby w pierwszym dniu pracy dorównać /np. na pakowalni/ wieloletnim pracownikom,którzy wysm iewaja go że żle pracuje.

Johnny z Arizony
@nowa

Uwierz mi ze na pakowalni np na tackach widać kto się od razu nadaje i kto chce a kto się obija i nie chce pracować... Robie na tackach i widzę jak jest....

Ech

Taa więcej, proszę CIE to jakas bujda. Wcale nie więcej.

smerfetka
@antek macierewicz

Częściowo się zgadzam .Nie byłam nigdy zastraszana ..Ludzie z którymi pracuję są wspaniali ,,Pozdrawiam

Fajna

Powinien się dowiedzieć

Pakowania
@Lechu

Żeby pracować na tackach nie potrzeba żadnej wiedzy kolego tylko siły i chęci do pracy

Co cie to

Agwncyjni się obija ją? A co robią stali pracownicy? Z tego co zauważył to wychodzą wcześniej, gadają nic nie robiąc i narzekają tylko jak im źle. Zamiast nowych uczyć to mają wywalone na to. Każdy patrzy na siebie tylko i nawet zero pomocy, bo co będą tracić czas. Szkoda gadać. Nie roby i tyle! Pokrzywdzone dzieci. Prawda jest taka, że każdy patrzy innym na ręce, a pomocy żadnej

Chmurka

Heja ja jestem. Agencyjnia nie romansuje. Z )iderami i inymi wiec nie. Piszcie takich bzdur ok. Nie każda jest. Taka

trener
@pacownik

trenerzy ,którzy szkola nowych pracowników mają wyższą pensję niż operatorzy.miesięczny dodatek 330 zł,A tak naprawdę to nie ma kogo szkolić.Są sami starzy pracownicy oraz osoby z pod firmy ,które ciągle wracają ,czy oni są nowi?

Norbercik
@pacownik

Ja jak zgłosiłem problem jakikolwiek to lider już zły i na inne działy mnie dawał tak samo jak byłem chory i 3 dni na L4 to po powrocie już na inne działy za karę śmieszne to ale taka prawda .....

Pokusa
@Xyz

Ale tekst , podejrzewam że ta pani nie żałuje że jej nikt nie chce , i nawet by nie chciała jeśli ma rodzinę , pozatym jak już to brać bogatego ze stanowiskiem a nie jakiegoś tam lidera , co załatwi pracę na taśmie , lub nie , a jednak 3/1 , system albo 7 /2 też mi pokusa do romansu haha

Rob
@marika

Dokładnie

Kaizen
@pacownik

Palarnia na czytnik kart. Moze by niektorym ukrocilo sie trochę chodzenie na fajke. Z g&b i mig to razem zeby bylo razniej w cztery osoby chodza srednio 3-5 razy na zmiane. Jak tak sie wazenia pilnuje to potem wychodza buble. I przewazac trzeba.Gdzie tu logika. I chyba jakis przypal na ludziach skoro cztery osoby moga jednoczwsnie wyjsc na fajke. Tylko na 1 zm sie pilnuja tak jak dzisiaj skromnie. Bo tzw biura sa i widza. A 2 zm i nocki to sie nie krepuja. Oszczednosci ... pozabierac paniom wazacym angaze na operatorów maszyn. Albo sprawdzic ich wiedze. Operator wagi statystycznej???? chyba nigdzie nie ma takiego stanowiska.

Podwyżki były a pensja coraz mniejsza .GB miał większy odpad i dostał całą premię a MG tylko 5 % o co tu chodzi .

!!!

Na GB pracuje mniej osób niż na MG dodaj dwa do dwóch no i zbliżają się święta więć trzeba zaoszczędzić !!!

@!!!

Mniej a o ile? Tak ogólnie to po ile pracuje tu i tu tak dla jasności?

Zbyniu

Lżej to ma G.M z pakowalni Tylko chodzi na magazyn etykiety dawac. A tak to ploteczki z M.J koło maszynki i takich ludzi w twj firmie trzeba pierdzenie w stołki malowanie paznokci i nic wiecej

Nieznajomy

Kto to widział żeby po skończeniu zmiany robić próbne alarmy (ewakuacja), gdzie ludzie po całym dniu pracy zmenczeni i chcą wrócić do domu do rodziny. Masakra z tym zakładem. Takie rzeczy można zrobić w połowie zmiany.

;)
@Nieznajomy

Jak by faktycznie powstał pożar to też byś miał pretensje że spieszysz się do domu

Jola
@Nieznajomy

No wie Pan może to po to by ochrona się wreszcie czymś zajęła konkretnym . To nie koniecznie musi chodzić o nas pracowników produkcji

Ochrona
@Jola

Jak jesteś taka odważna to powiedz prawdę jak się nazywasz. Co Ochrona torebkę przetrzepala i wyleciałas ze teraz takie głupoty piszesz. Jakbyś opracowała za te marne grosze co oni to byś szanowała to co robią tępa strzalo.

Jola
@Ochrona

Jak można wylecieć , z zakładu nigdy w nim nie pracując hehe dobre dobre ,

@Ochrona

Wszystko fajnie tylko jak zauważyłem nikt tam nie chce pracować każdy odchodzi , hmm ciekawe czemu

Czepiam się wiem
@Ochrona

Yyy sorki ale chyba jakbyś pracowała a nie opracowała sorry ale ciężko czyta się taki komentarz heh .

@Ochrona

Żeby to jeszcze było co wynosić haha , ja bym tego do domu nawet nie brała , sorrki ale kupuje lepsze słodycze .

@Ochrona

A oni to trzepią te torebki czy tylko zaglądają tak o , bo jakoś nie widziałam żeby to było dokładne sprawdzanie.

Maria
@Ochrona

Kto się uczył ten ma lżej , a nie kogoś od tępych wyzywasz , nie kobiety wina że ochrona zajęta jest plotami i życiem wszystkich dookoła .

Zleceniowka
@Maria

Dokładnie każdy jest kowalem własnego losu a jednak praca na zlecenie no jest chyba czyimś prywatnym wyborem , ja osobiście na zleceniowce nie robiłabym ani dnia

Fan

A wie ktoś jak ma na imię ta piękna brygadzistka z mwg?

Ponioslo cie
@Fan

Albo jestes slepy albo glupi jak ona piekna jest. Przecietna babka lepsze z lozka noga spychalem wiec sie nie osmieszaj. Albo sama o sobie piszesz takie teksty ze niby komus sie podobasz bo raczej nikt za toba nie przepada. A kazdy rozgarniety wie jak maja brygadzisci albo liderzy na imie.

ME
@Ponioslo cie

Stu procentowa racja ona nie ma w sobie nic pięknego jest taka nijaka są ładniejsze i które mają więcej kultury w sobie do każdego wali po imieniu nawet do dużo starszych osób bo ona jest brygadzistą i myśli że jej wolno bo liderek stanie zawsze za jej plecami:D

Jaga

Iza to brygadzistka

Bobi
@Fan

Taka ona piękna jak i ty ale wszystkie nie korzystne komentarze na jej temat zostały usunięte widać ma plecy a brygodzista powinien zostać Marcin ciekawe czemu tak się nie stało ktoś wie? ?????????????????

Haha

Która Pan z pakowalni ostatnio na myjce koło akumulatorowni sie ten tegez z prowadzącym z c650 zabawiała ? :D bo coś nie coś widziałem ale z twarzy nie do konca :)

Bufon
@Haha

Nie ma prowadzacych na c 650 baranie sami mlodsi liderzy.

Roy
@Haha

Może z Jordanowa. Ona lubi liderów.

Jordanów
@Roy

Kto?

Barbara

Serio wierzycie w takie rzeczy? Bo niefajnie tak kogoś oczerniać. :(

Oj
@Barbara

To powiedz tym co oczerniają , bo jakoś oni umieją to robic a kłamać jak z nut . O żalach nie wspomnę hmm nie pozdrawiam panienek z surowców .

Duet
@Jordanów

MJ.

@Oj

Czyli to właśnie je sugerujesz, że to robią?

Rudy

Bandziorek wraca do Mondeleza na lidera magazynu ustawi tych co darli z niego łacha

@Rudy

A gdzie zniknął, że wraca? I czemu od razu tak go nazywasz?

Jak wygląda sprawa grafiku w Cadbury. Czy pracodawca idzie na rękę?

Lans

Bardzo nieładnie chwalic kogos innego na DMS za prace ktora zrobila koordynator ktora zeby zjadla mozna powiedziec na pakowalni. Widac daleko jabłko od jabłoni nie pada.A tak dla przypomnienia niech LL z pakowalni rzesy zdejmie. Jej GMP nie dotyczy...

Baba Jaga

Sławna Gosia , to nic ciekawego brzydota a głowę wysoko nosi , musi być dumna z tego co zrobiła. Szkoda faceta ,że mu tak rogi przyprawila. Czy Panie z MIG to tak wszystkie robią? Następna już w drodze, zaraz będzie kolejna afera . Do usłyszenia........

Rekin

Zostań wagową operatorką, będziesz robić co chcesz ,proste?

Rekin

Zostań wagową operatorką , będziesz robić co chcesz ,proste?

Kojot
@Baba Jaga

Gosia fajna miła spokojna może się podobać a ty Babo Jago kup sobie miotle a od Gosi się odczep plotkaro

@Rekin

I jeszcze musisz nauczyć się kręcić liderem

@Rekin

Chyba nie zostanę bo nie potrafię donosić proste ?

Korona
@Baba Jaga

Dlaczego nie dostalismy info ze w zakladzie szaleje koronawirus??? gdzie dezynfekcja szatni? Autobusow? Jak strajk kobiet kto sie przyłacza?

Lala
@Korona

Jak to nie. Wiemy ze sa przypadki koronawirusa na zakładzie. I co z tego? Trzeba pracowac dalej a co ludzie są na kwarantannie

Lewak
@Lala

(usunięte przez administratora) wiemy. Powinny być puszczane smsy kto z jakiego działu jakim jechał autobusem i w której szatni ma szafkę. Żeby Ci co z nim kontakt mieli w razie objawów mieli szansę test zrobić i przeżyć. A tu jak zawsze tylko tony się liczą. Zamiast durnych plecaków testy trzeba było mam zafundować. Ale związku jak zawsze cicho siedzą bo się o swoje tyłki boją. Szef jeszcze trochę na emeryturę odejdzie to pomyślcie zanim kolejnego pionka wybierzecie.

Lala
@Lewak

Dokładnie. To po co wypełniać te kartki kto gdzie siedzi w auobusie. Żeby w biurach sie nie nudzili ha ha. Tylko tony i tony

Kiedy paczki

siwa
@Baba Jaga

no cuz one w wiekszosci takie tam sa , zawsze byly , ale jak ja to mowie mniej(usunięte przez administratora). bedzie ci dane ha mnie pozostaje obserwowac i nabijac sie z nich , zreszta do tej pory mam ubaw , ale cuz dla mnie to juz tylko przykre wspomnienie ja cos osiagnelam one jak widac nic

Cóż
@siwa

No osiągnęłas szczyt (usunięte przez administratora) kretynko ... sprawdzaj w słowniku pisownię baranico zanim się tutaj wypowiesz następnym razem.

Za cos ci płacą
@Baba Jaga

Może by znaleźć coś do roboty Pani funkcyjnej A.P z mig/ g&b tak by miała mniej czasu na zbieranie wirusa z innych działów w fabryce chodząc na ploty. Można sprawdzić kamery ile czasu spędza poza swoim stanowiskiem pracy...

Ale o kogo chodzi?

Ha ha

Ależ ty jesteś pusta.. Nie masz własnego życia albo masz ale nudne niestety bo widzę że bardzo często komentujesz to, kto gdzie, z kim, jak,, a co cie to obchodzi?! Zazdrościsz wszystkim..??Jesteś jak taka hiena która tylko czeka żeby cos o kimś napisac, żenujące to... Zajmij się swoim życiem a nie innych... A swoją drogą,, Baba Jaga,, adekwatna do wyglądu...

Pakowalnia

Gdzie nasze aneksy

Konsekwencje
@Baba Jaga

Jak tam cukierki przebrane... jak to jest że dostają tacy powyzej ocenę a za takie wtopy konsekwencji nie ponoszą. A pracownika to za byle co karać chcą. I szuraja po całym zakładzie.

Siwa
@Cóż

A skąd wiesz pracownico na taśmie , liczy się kasa jaką się zarabia , no sorry ja nie zarabiam 2500 zł brutto tak jak ty , a na telefonie pisząc może wkraść się błąd , (usunięte przez administratora),

Hihi
@Ha ha

Tak wam to jest faktycznie czego zazdrościć , pracy na taśmie . No naprawdę

Mloda
@Cóż

Sorki ale która pisownię ma siwa sprawdzać przecież błędów w jej wypowiedzi nie ma , ale wtopa xd

Maria
@Cóż

A skąd Pan/ pani wie że na nic nie osiągnęła , a pani się pisownia zajmuje może faktycznie nie liczy wypłaty od 10 do 10 , ja bym też tak chciała go tam pisownia ważne żeby na koncie było ,

Sweet dream
@Cóż

Ale przypał , a gdzie ty widzisz błąd w pisowni hahaha , radzę sprawdzić sobie słownik najpierw za czym komuś bzdurę napiszesz lol

Były naszczescie pracownik
@Ha ha

Akurat Baba Jaga ma rację , pozatym pracownicy nie mili i chamscy jak zresztą widać na tym forum w każdym wpisie , normalnie podstawówka żałosne. A i haha wiesz człowiek na poziomie to nawet by nie odp nie wiem czy zdajesz se sprawę z tego a wpis twój to jest dopiero żenujący , bo tak to w gimnazjum się pisało .

Plotka
@Baba Jaga

Co to kogo obchodzi? Jak czytam te komentarze tutaj to w tym zakładzie wiekszosc ludzi jest tak nie szczęśliwa, nie ma swojego życia i żyje życiem innych. Nie znają nawet prawa, wypisując komentarze z imienia i nazwiska tak, że ktoś kto pracuje w tym zakladzie więc wie o kogo chodzi, a to już pomówienia i zniesławienie imienia. Szkoda, że nikt tutaj nie doda opinii o pracodawcy-warunkach,zarobkach tylko pisze plotki. Miałem aplikować, ale jak czytam te wpisy to szkoda czasu na pracę w tak toksycznym zespole.

Cyrk
@Baba Jaga

Nawet sie tam jechac nie chce. Gdzie jest kierownictwo. Zeby lider z telefonem siedział i muzyki sluchal. A operatorka nami rządziła. Ludzie co tu jest grane przeciez my nie mamy w obowiązku sluchac prawej reki czy lewej nogi lidera. Tylko on sam piwinien zarządzać zmiana. Juz nie mowiac o produkcji. Bo zerowe pojecie ma... Moze warto sie temu przyjrzeć czy nie potrafi a moze nie umie pogodzic stanowiska lidera za które mu tutaj placa z przewodniczacym rady pracowniczej. I dlatego nie zajmuje się swoja robata. Tylko zleca operatorce i wazacej. Chyba czas sie za robote wziasc.

Lans

Rasputin

Czy ktoś wie czy są przyjęcia do pracy w Mondelezie przez agencję

Iza
@Rasputin

A na jakie stanowisko?

@Iza

Jak cie spotkam to ci powiem

@Iza

Jak cie spotkam to ci powiem

@Rasputin

A faktycznie jest szansa, że w tym samym dniu na rozmowę przyjdziecie?xd

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury