Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Wtajemniczony

O firmie mogę powiedzieć tyle, że za marne grosze ludzie tyrają, ale wzamian jest kolesiostwo(usunięte przez administratora)

Halinka

Książkę można napisać na temat tego zakładu,ale tak źle to jeszcze nie było.Kto mądry już dawno odszedł.Wiekszość tych osób trafiło na bardzo dobre stanowiska,a tu pewnie do dzisiaj pracowaliby za przysłowiową miskę ryżu. Oszczędności wprowadzane ,ale nie tam gdzie trzeba,fikcyjne oszczędności na dojazdach,fikcyjne stanowiska za które płaci się mnóstwo dodatkowych pieniedzy.I można tak wymieniać godzinami,a i tak się nic nie zmieni.

@Halinka

Kumorerstwo i kolesiostwo się szerzy .Porobili prowadzących liderami nie potrafią rozmawiać z pracownikami ciężko załatwiać urlop który mam się należy

Barbara

w jakim kontekście ciężko jest z tym urlopem? masz na myśli to, że trzeba z dłuższym wyprzedzeniem się określić aby nie było problemem z poukładaniem pracy podczas czyjejś nieobecności? ile dni przed to minimum?

ooo

Z jakich przyczyn twierdzisz, że taka kadra nie utrzyma zakładu? to jaki był wcześniejszy rozkład ze względu na wiek? to o niego ci chodzi? Oprócz tematu urlopu jakie jeszcze inne są w bieżącym okresie istotne do poruszenia?

zinmy

to zasługa opzz przecież walczą o godziwe warunki pracy i płac

Panie dyrektorze proszę spradzić autobusy są dodatkowe przystanki i tam nikt nie wsiada albo 1 lub dwie osoby a trzeba nadraiać kilometrów

Eko-spec

Skoro firma cienko przędzie, zlikwidowałbym całkowicie transport pracowników. Kasiory się zaoszczędzi dla firmy co nie miara, a i ślę środowiska na dobre wyjdzie :)))

Racja z tymi przystankami .Trzeba się jeszcze zająć kierowcami którzy wożą ludzi pod sam dom kosztem innych osób

hasztag

Dokładnie,też wystawiłam komentarz gdzie odniosłam się do tego co się dzieje w firmie typu,zdrady,chodzenie po kątach z innymi szczególnie pań z jordanowa i usunięte..

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Magnice, 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.

Wiecie może, czy w Cadbury szukają chętnych na staż?

Swadełko

Panie Chtomoiński Tomasz, czy panu nie wstyd jak Pan się odnosi do ochorny. Jestem pracownikiem z biura głównego Mondelezu, ale takiego (usunięte przez administratora) na wizytacji dziś w zakładzie jak widzę nie spotkałem. Pytałem waszych przełożonych o pana, co mi wiadomo o panu, iż lider jak oan powinien się trzymać swojego obszaru. Ochronna ma. Swojego przełożonego, więc proszę trzymać swoje standardy przy sobie, bo nie adekawnie jest xs przeproszeniem (usunięte przez administratora) na ochronę. Co to miało być z rana panie Tomaszu, czy pan nie wie jakie pan ma miejsce? Radzę się pilnować, pozdrawiam.

Jeśli ludzie dalej będą wspierać OPZZ, to niestety co roku będzie taka "podwyżka ". Tu jest ewidentny układ z pracodawcą. Nawet KTOŚ się konstruktywnie stara, żeby usuwano opinie na ten temat.

Barbara

Czyli na tego typu zjawiska jest natychmiastowa reakcja? I jak ta cała sytuacja dalej wyglądała? doszło do przyuczenia każdego z osobna? czy firma zaczęła być bardziej przezorna? kiedy w ostatnim czasie tego typu incydent był większy w skutkach?

Tam sami prezesi

Na takim samym co operatorka z aktualnej zmiany Pawła. Krzesło i kompa im dokupcie. Bo jak cała trójka siedzi to niebezpiecznie się robi. Tam już teraz można zredukować co najmniej 3 osoby bo i tak nic nie robią tylko miejsca przy biurku pilnują.

????????

Szkoda że te paczki dopiero dzisiaj zostały rozdane jak autoline stoi i zero informacji na ten temat

Dorotka

Czemu Pan dyrektor zabrał znów wypłaty? Panie dyrektorze, czy Panu mało już by zachować się jak ostania za przeproszeniem świnia? Dla czego o pan robi to oracowniką, którzy paracują na rachunki?! To nie ładnie tak się zachowywać!

@Dorotka

Popieram, to jest chore jak Pan dyrektor ostanio się zachwuje bez umiaru oraz ograniczeń na zakład. Ma zły dryk zarządzania tym zakładem natoamst za czasów poprzedniego dyrektora Pana Walickiego i poprzednich było już o wiele lepiej, a ten tu tocpo prostu masakra. Weź panie odejdź ze stołka i nie denerwuj pracowników!

Lans
@Dorotka

Pan dyrektor zabrał wam troche kasy bo za dużo plotkujecie a za moło pracujecie jak na migu tylko sie baby obgadują wzajemnie

@Lans

odnośnie tych plotek to tam nie wiem jak jest ale oni tu wam jakoś mocno te wyniki z pracy weryfikują? na jakiej konkretnie podstawie, że może dochodzić do jakichś wspomnianych cięć?

Mnbv

Może czas na jakieś leczenie bo widać że nie którzy to nie dorośli do wieku, może to już czas aby nie było za późno na leczenie. Nie wstyd ci pisać o kimś popatrz na siebie. Weź się do roboty i zajmijcie się swoim życiem.

@Mnbv

W zasadzie skoro już piszesz o leczeniu to jak stoicie teraz z opieką medyczną i ogólnym wykorzystywaniem l4? i co z bhp, kiedy mógł wydarzyć się w ostatnim czasie jakiś poważniejszy wypadek przy pracy?

Man14
@Barbara

No to poraz szósty bo usuwacie.Wypadek przy pracy to nasz dyrektor. Możemy się tak bawić mi się nie znudzi...

Poirytowany

Czy ktoś ze związku od Pana Ż. chodzi na spotkania podwyżkowe? Już ktoryś raz pytam, kto był od nas na spotkaniu i dostaje informacje, że nikt. Niby informacja na grupie jest, a walki brak. A składki się płaci ????

Ryszard

Ale ładny nowy SUV BMW stał dzisiaj przy wejściu do zakładu, pan dyrektor to jednak ma gust co do aut. To chyba nagroda za oszczędności na rękawiczkach i tym podobnym, no bo przecież wiadomo że nie z zabieranych notorycznie premii...

Barbara

Na żywo w firmie także się w ten sposób do siebie odnosicie czy to tylko na forum tak? Występują większe konflikty? Jak je rozwiązujecie?

Zygmunt

Pan dyrektor definitywnie nie potrafi zarządzać zakładem, zaś w tygodniu przyjedzie komisja główna MDLZ, bo mają już kilka zgłoszeń na dyrektora tej placówki łącznie ze mną, zaś to moja ostania przestroga panie dyrektorze proszę nie robić ludzi w ciemny rów, gdyż inaczej wstępne procedury będą zebrane, a ta opinia jest ku przestrodze pana. Pozdrawiam Zygmunt, wyższa komisja spraw rynku i deweloper Mondelez. Spk. Zoo. WARSZAWA

Ogóras

Czemu Pan dyrektor zabiera nam wypłaty! Panie dyrektorze mamy dość już Pana numerów!!!

Mecio

Pawełek to beztroski pali papiersoki zebów dziś nie myje i kopie się w winie. Tańczy na brudna jak mu stukanie kasa ale mama woła idź ty chłopie doktora bo pan cwabiaty i ma w głowie same waty!

Schab bez Ości Rybny

Podobno z tej czekolady, to dyrcio na dywanik lata za przekręty. A jakby kość osiowy zapavhniał rybką, to by panu uszło jak susuhi w gardle? Raczej nie! Proszę nie okradać pracowników!!!

Filozoficzny Kamień

Dla czego pan szanowny dyrektor bociana każdemu wypłaty? Dla czego państwo innym zabieracie pieniądze od wynagrodzenia orsz pytanie, gdzie ie podziały sie moje 200 zł od premii? Szanowny Panie, kiedy tsk dalej pan ma zamiar robić, to proszę sprzedać zakład, a nie ludzi (usunięte przez administratora) pan - nie pozdrawiam

Kuba

Kiedy ramstad przelewa wypłaty?

Wiktor

Cześć, pytanie jak ramstad przelawa wypłaty jest 9 i nadal nie dostałem wypłaty? Czy oni tak zwlekają na ostatnią chwilę?

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury