Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Doktor x

Weżcie się lepiej wszyscy do pracy. Jak nie pasi to amazon jest na przeciwko.

@Doktor x

Wszyscy pracują. Nigdzie tony nie stoją baranie!!!!

Mwg

Nowa wózkowa na mwg zaraz magazyniera dostanie boy pupil lidera i donosiciel :)

Wańka
@Mwg

Ona jest już magazynierem od stycznia.

Korn

Hmmm......

Morn

Wiadomo jak się zakrecila.

Juz
@Morn

A co też chcesz tylko nie umiesz?

kuban

Witam. Wiadomo kiedy i czy w ogóle będą jakieś podwyżki? Pozdrawiam

Juz
@kuban

Czy będzie podwyżka czy nie kobiety nie odezwia się .Czasy 1800 może trochę ponad już dawno się skończyły a one dalej w pampersach na lince siedzą i jest git .

Paulinka
@Juz

Przykład z pakowalni że zmiany u pewnej liderki... Spoznily się dziewczyny 1 min to już krzyk i awantura od operatorki... Boguwinny tackowy dostał opr bo powiedział że jesteśmy na czas ... A okazało się że 1 min po czasie wg zegara nad drzwiami... Racja dziewczyny Nie odezwiemy się lepiej niech nas za grosze gnoja i mają za nic...

Pracownicy
@Paulinka

Operatorki U Pani Czesi są nie miłe i mają Wszystkich za nic

firmowy
@Pracownicy

Bo same nie umieją nic tylko krzyczeć ,jak się nie nadawały do wkładania czekoladek to zostały operatorkami wydaje mi się że każdy potrafi wkładać kartony i wypraski.

pracownik produkcji
@firmowy

Miałaś szkolenia i postanowiłaś pracować w tym zakładzie?No to do roboty nikt się z Wami nie będzie cackał,a jak nie to Amazon czeka.

pracownik produkcji
@firmowy

Nie każdemu się chce.To dotyczy również firmowych!!!

@pracownik produkcji

Większość z was firmowcow to sami leserzy... Taka jest prawda

koko

prawda jest taka ze firmowcy mniej zarabiaja od podfirmy a maja wiecej obowiazkow dlatego im sie nie chce a podfirma co?byle 8 godzin i do domu nic nie musza

@koko

O grosze mniej zarabiają ale mają stabilność pracy bo jestescie na firmie a nie na marnej agencji

firmowy
@Fu

o grosze mniej?!no nie wiem czy 400 zl roznicy na stalym grafiku to takie grosze

@firmowy

Chyba sobie żarty robisz 400 zł różnicy... Takie bajki to dzieciom możesz mówić...

Pracownik Mondelez

A ile?300zl to lekko mają wiecej

Jaka masz podstawę?

Pracownik Mondelez

Niską

Jest ruznica bo pracowałam w dwóch firmach około 400zl

fu
@Pracownik Mondelez

Pewnie z 2300 brutto bez dodatków.. więc gdzie te 400 zł różnicy? Jeśli tak by było to by wszyscy na agencji mosku pracowali...

fu
@fu

Balwanie miało być nie mosku

@fu

Masz problem to się staraj by cie przyjęli do firmy a nie opiepszaj

Jepetto
@kuban

Słyszałem że mają być duże średnia ma być w tym zakładzie na lini nie licząc biurowców 3 netto.

koko
@Jepetto

ciekawe kto ci takie bajki naopowiadal

Jepetto
@koko

Pinokio

polska biało czerwona

Operatorki powinny być zdegradowane ze stanowisk. One się nie nadają wszystkie po kolei, zaczynając od MIG-a. Radosław powinien przemyśleć tę opcje.

Blade
@polska biało czerwona

A może jakieś konkretne argumenty zamiast bezsensownych komentarzy, każdy o każdym może powiedzieć że się nie nadaje na dane stanowisko tylko czy ta osoba ma kompetencje żeby oceniać czyjeś umiejętności?

@polska biało czerwona

Zgadzam się one tylko siedzą na telefonach zamiast pilnować maszyn ,a i najwięcej mają do powiedzenia żenada.

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO SUPER OFERTA (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Mechanik / Młodszy mechanik
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.
Lolo

Wiecej ukrainy wiecej nowych zatrudnic po co nam praca dla nas nie ma ale ukraina na 1wszym miejscu

Lolo

Podwyżek nie będzie już 15 proc bo komuś dadzą max 3 proc jak co czas i tyle czyli 80 zł max brutto mowa o produkcji biura to z 300 dyrektor ustawy nie podpisze to jest pewne . Czekać na.nowe zakłady i ludzie odejdą i to masowo bo co tu się dzieje to przesada ..

kuban
@Lolo

Czyli nic nie wywalczyli...

@kuban

Jeszcze nie było zebrania a już spekulacje ogarnijcie się jest sobota

pracownik tymczasowy

robota w sumie ok najgorzej jednak na czekoladzie przy paletyzacji pudelka ida jedno za drugim i jako jeden czlowiek musisz odwiezc palete zwazyc zapisac tymczasem masz zawalona linke trzeba sie nabiegac jak glupi bardzo niezbalansowane stanowisko w porownaniu do pozostalych w tej firmie.

Xxx
@pracownik tymczasowy

Faceta wywala jednego jak baby to minimum 2/3 niech facet robi i tu ta sprawiedliwosc

Arek

Na tym magazynie wyrobów gotowych na paletyzacji tyle zboczeńców aż pracować się nie chce nikt z tym nic nie robi . Lider tylko upomina o czepki czy przywalą się o byle co . Ocenia źle pracownikow zwolnić go a zobaczycie że ludzie nie będą odchodzić. Tak jak szykuje się teraz większe odejście bo co zrobił ostatnio to naprawdę przegięcie .ale rodzina w zakładzie zrobi swoje

ZgranySqad

Pozdrawiamy ślicznotki z pakowalni!!

@ZgranySqad

A która tam jest śliczna??

Draw
@Oooo

Dobre pytanie. Za to co poniektore szybko rozkladają nogi.

@Draw

A które to takie rozkładajace na pakowalni??

Draw
@Oooo

Mają swoich facetów a ryją się do łóżek zajętych facetów o wyższym stanowisku.

ZgranySqad
@ZgranySqad

Aż tak tragicznie nie jest... Są poprostu sympatyczne!

Pracownik produkcji

Co wy tam wiecie Panie z Men Power!!!

Firmowy

Drodzy planiści szukajcie nowych rynków sprzedaży żeby nie robili 3 zmian tylko zostały 4 brygady bo ludzie pod koniec tygodnia są już bardzo zmęczeni .Może by tak na polski rynek coś produkować ?

Koza

4 lata i i juz nie Cadbuly tylko Mondelez przydalo by się to zmienic. I szczerze nie polecam scinaja ludzi jak chca zarobki to w amazonie na weekendy wiecej zarobi czlowiek nich u nich praca przez pod firmy to juz wogl tragedia typ np staly grafik umowa np 3 mies nagle chorujesz to wywalaja Cie ze stalego po tyg tak jak by bylo wolne za l4 juz nic nie dostajesz a jak jeszcze masz dni to wychodzi 23pln smiechy podwyzki to tylko u dyrektora dostaja jego pazie co oczka w glowoe w d.. Mu wejde zeby pokazac jakim sie jest ludzie sie boja mowic prawde i to jest blad. Na dziale GB wiecej tablic niz ludzi w mondelezie stoja modla sie mydla oczy ludzoe roboty tyle. A tu DMSA robia i trzeba bo pozniej problemy jak sie nie pojdzie.. Szkoda gadac

Koza

A co nie posze? Przeszkadza wlasnie bo ta sb chodzi innych nie e sie zmienic tylko coreczka musi miec jak najlepiej czlowiek pisze prawdę to problem ale jak sie cisna pod postami to juz nie .. I praca i te zarobki nic nie warte ludzi z pod my ie doceniaja wykorzystuja szczegolnie na walni starsze babki mlode bo sie robic nie chce

Joanna

@Koza, rozumiem, że problem, o którym napisałaś, jest na tyle istotny, że postanowiłaś zaalarmować go w tym miejscu. Jednak powinnaś chyba spróbować rozwiązać ten problem bezpośrednio w firmie, zwłaszcza jeżeli wpływa on na efektywność pracy Twojej i innych pracowników. A tak poza tym, mogłabyś opisać swoje obowiązki za które jesteś odpowiedzialna w Cadbury, atmosferę i ogólne warunki zatrudnienia?

Koza

Nikt nie napisze.. jak corka prowadzacej po 5 razy na zmianie do kibla lata a innych nie ma kto zastapic az jej mamusia przyszla za nia stanac to poszla do kibla drugi raz z rzedu i pozniej do kibla zastepowala inne ale tylko z czesci zakretu bo tam baby z miga byly wiec popisuwa przed nimi a na nasza czesc nikt nie przyszedl zastapic na zmianie Pana Z K

Joanna

@bony, administrator nie zwraca uwagi na błędy ortograficzne opinii dodawanych przez użytkowników. Usuwane są tylko te wpisy, które są sprzeczne z zapisami regulaminu forum. https://www.gowork.pl/regulamin Nie mogą m.in. zawierać niecenzuralnych słów i być obraźliwe.

Mondelez

Skoro pracuja w agencji niech im agencja daje

spoko loko

Dokladnie a agencja na fundusz swiadczen socjalnych ma odciągane z pensjii bo firmowi tak do jasnej cholery!!!!! I do tego roczny okres rozliczeniowy znow mamy! A ty pracujesz kiedy chcesz!

bony

Bony to dostaja tylko Ci zapisani do zwiazkow zawodowych cfaniaczku i tez najpierw co miesiac w składkach odciaganych z pensji zbieramy sobie na nie...

bony
@bony

Celowo z błędem zeby admin nie usunął

!!!!

To jak sa lepsze zaklady niz Mondelez to po co tu siedzisz. Idz do innego zakladu

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury