Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

gggggggggggg

napiszcie jaka jest stawka poczatkowa?

Manpower
@gggggggggggg

14.50zl za godzinę

@Manpower

Czyli co agencja dalej bez podwyżek?

Manpower
@Fu

W tamtym roku było 14????????????

Maniana
@Fu

Jeszcze wam mało pracownicy z firmy maja mniej! Jak nie pasuje to do biedronki. Ale z tego co nam wiadomo to czesc juz tam była i za ciezko bo tam praxowac trzeba nie to co na jajkach,cukierkach,albo na migu. Jak ktoras tam pojdzie to juz na jazdym innym dziale bedzie jej za ciezko!!!!

Pracownik gorszego sortu
@Maniana

Mają mniej??? A to ciekawe, doliczyć wakacje pod grusza+kasa na święta na jeden ciul wychodzi... A i imprezę też za darmo wam nie zrobili... A nie wspomnę jak się fajnie z urlopami wychodzi... Zresztą, skoro firma tak kiepsko płaci przejdź do Manpower ;D jeśli ktoś to czyta i chce się zatrudnić to polecam, każdemu coś nie pasi jak nie dział to osoby... Jak dla mnie najlepszy dział to pakowalnia...i pozdrawiam wszystkich z tego dzialu

@Pracownik gorszego sortu

To jest robione z naszej kasy, niech pod firmą też wam zrobi fundusz...

@Pracownik gorszego sortu

Co Ty piszesz na jaki ciul wychodzi wy macie 0 300 a nawet o 400 zł więcej miesięcznie a wczasy pod gruszą i bony na święta to raptem 500 i 300 to 800 zł a wam wychodzi licząc po 300 to 3600 więc chyba więcej a i robicie co chcecie a po tyłku dostajemy my

xxx
@Fu

Za to co robicie to i tak macie za dużo

Prac

Dokładnie przychodząc juz wiedzą na jaki dział iść żeby było lżej a jak nie tam trafia to chorych udają!!! Już pomijając fakt że na bani albo nazwami często przychodzą...

m
@gggggggggggg

Głodowa .

Neon
@m

Przestańcie pisać bzdury że aż tak macie źle na firmie.... A do roboty się weźcie a nie narzekacie...

PAWEŁ
@Prac

Pracowałem przez prawie 9 miesięcy na tackach. I ani razu na bani nie byłem. I nie obijakem się więc przestańcie pieprzyc że ludzie z agencji są złe... To wam przy taśmach czekoladki nie pasują bo źle owakie... Pracowałem tyle czasu więc mogę sporo powiedzieć jak się na pakowalni robi

No kurde!!!!
@PAWEŁ

Nam nie pasują?????!!!!! To nie Ty dostajesz opierdziel za braki, bo złe czekoladki są na tackach!

PAWEŁ
@No kurde!!!!

Ale wy macie do nas pretensje proste... Wiem jak jest bo sporo pracowałem na pakowalni.my musimy wam kolejne tacki przynosić jeśli są złe a nie nikt inny Macie źle czekoladki zgłoś to prowadzącej a nie do tackowych macie pretensje najbardziej niedoceniani ludzie na pakowalni tackowi...

pysiunia

Mówcie ludzie warto wracac do tego zakładu po kilkuletniej przerwie wychowawczej czy dalej siedziec w domu?i na jaki dział najlepiej wrócić?

Pr. Produkci
@pysiunia

Warto

pysiunia
@Pr. Produkci

A na jaki dział najlepiej wrócić?

Pakowalnia

Proszę napiszcie czy mamy odpracować imprezę zakładową bo chodzą różne opinie, czy może zabiorą nam dzień z nadpracowanych dni to by był nie uczciwe bo nie wszyscy byli na imprezie

W
@Pakowalnia

Dzień imprezy to zwykły dzień pracujący.Wiec trzeba wypisać na ten dzień albo urlop,nadpracowane dni lub opracować. A kogo obchodzi czy był na imprezie, miał dzień wolny jak wszyscy

z
@W

Ja mogłam przyjść do pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!

rozgoryczony

Ostatnio trochę nabiadoliłem jak to Polak ma w zwyczaju, dlatego dziś jaśniejsza strona firmy: - pensje są wypłacane zawsze na czas (do 10 każdego miesiąca) - do stawki podstawowej doliczana jest premia motywacyjna 15 %, dodatek nocny, dodatek szkodliwy za hałas, do każdej niedzieli +40zł -wypłacane są również wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, nagrody menadżerskie, nagrody za zgłaszane pomysły. Dodatkowo paczki na święta, na dzien dziecka... -raz do roku organizowany jest piknik zakładowy, Wigilia -plusem są klimatyzowane hale, ulga w upalne dni -firma prowadzi rekrutację na stanowiska operatora procesu, operatora technika, koordynatora procesu -jeżeli ktoś przyjmuje się bezpośrednio zwykle po okresie próbnym trwającym 3 miesiące, dostaje się umowę na stałe -pracownicy którzy przyjmują się przez Randstad i Manpower mogą zostać przyjęci na linię na stały grafik, a kolejno przyjęci bezpośrednio przez zakład (oczywiście trzeba się wykazać sporym zaangażowaniem i dać się lubić) -firma zatrudnia również obcokrajowców/ głównie z Ukrainy. Z tego co słyszę to chyba nie jest wymagana znajomość języka polskiego. -firma doplaca do obiadów połowę stawki -darmowe przewozy min. ze Strzelina, dzierżeniowa , Wrocławia, Henrykowa... -na rozmowach wypytują się głównie o zdolności manualne i techniczne, w jakich zakładach się pracowało i co się robiło - stawki dla operatorów procesu około 3200 brutto, stawki dla operatorów techników i koordynatorów procesu od 4000 brutto ( po różnych dodatkach otrzymuje się okolo 300zł mniej na rękę) -stawka może ulec zwiększeniu po wniosku lidera zmiany po ocenie "powyżej oczekiwań" Mam nadzieję że pomocne.

@rozgoryczony

Paczki na święta dla wszystkich? Imprezy zakładowe też?

Krystian
@Fu

Dla pracowników firmy. Czasami podfirma też dostaje paczki ale rzadko. Imprezy zakładowe to tylko i wyłącznie dla firmy.

Krystian

PS. Operator procesu ma 2.800zl brutto, a nie 3.200 :/

Rozgoryczony
@Krystian

Krystian strzelam że jesteś nowoprzyjętym pracownikiem, niebawem powinni Ci wyrównać stawkę do reszty operatorów.

Rozgoryczony
@Krystian

Krystian ma racje, niestety ludzie pracujący przez pośrednika robią na gorszych warunkach, no ale w zasadzie to logiczne. Z czegoś te firmy żyją...

Blade
@rozgoryczony

Wszystko co opisał rozgoryczony to prawda. Potwierdzam. Stawki pracowników mogą się różnic bo są zależne od wiedzy i umiejętności.

@rozgoryczony

Na niektórych działach zabrali szkodliwe przykre !!!

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Magnice, 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Joanna

@Gun @T @Stan proszę Was o merytoryczne komentarze na temat pracy w Cadbury. Nie jest to miejsce do opisywania spraw prywatnych innych pracowników. Napiszcie czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy i zaoferowanych Wam warunków. Warto według Was wysłać tam swoje cv? Takie informacje pomogą innym użytkownikom forum w podjęciu decyzji o wyborze ewentualnego miejsca zatrudnienia.

rozgoryczony

Niestety w chwili obecnej ciężko dobrze wypowiedzieć się o firmie... Od kiedy zostaliśmy przejęci przez Kraft, z każdym dniem jest tylko gorzej. - nie inwestuje się w ludzi, brak profesjonalnych szkoleń - brak wykwalfikowanych osób: inżynierów, automatyków, techników, operatorów - plany produkcyjne zwiększane po sztucznych projektach - produkcja pozostawiona samej sobie, działy wspierające zamiast pomagać dodają niepotrzebnej pracy (żle określone priorytety i podział obowiązków) -jakość produktów- tragedia - zarobki co prawda lepsze, ale wciąż zbyt niskie w stosunku do cen rynkowych -atmosfera nerwowa i demotywujące sytuacje (brak reakcji na zgłoszone nieprawidłowości) To że są romanse, to normalka w każdej firmie więc bez sensu się nad tym rozwodzić...

E.T.GoWork
@rozgoryczony

Brawo za merytoryczny komentarz. Przyracasz wiarę w sens tego portalu.

T

Romansowała i robi do dalej czemu cały czas przy biurku siedzi i inni za nią robią ? Ma się układy jeździ się do niej ona do niego jak mąż w pracy lub odwrotnie

Stan
@T

To nie ten lider o którym pisze gun......

Joanna

@rozgoryczony dziękuję za to, że przedstawiłeś konkrety. Proszę, powiedz nam jeszcze czy Cadbury oferuje stabilne zatrudnienie? Jest możliwość uzyskania umowy o pracę? Wspomniałeś, że zarobki się powiększyły, ale czy wypłacane jest tylko wynagrodzenie zasadnicze czy jeszcze na przykład są jakieś premie i inne dodatki? Te kwestie są również bardzo istotne dla osób, które chcą próbować swoich sił u tego pracodawcy. @Pr. Produkci @buhahahah @Malwina @Xyz @... @Juz @TRagedia @Hantuch cieszę się, że jesteście aktywnymi użytkownikami forum, ale bardzo Was proszę o merytoryczne wypowiedzi na temat warunków pracy w Cadbury. Na forum gowork prowadzimy dyskusje o warunkach pracy w firmach, dzięki czemu osoby poszukujące zatrudnienia mogą zorientować się w realiach. Przenoszenie tu wewnętrznych sporów mija się z celem.

Mam pomysł na oszczędności, zabrać pracownikom biura darmową kawę, postawić automaty z kawą w pokoju socjalnym i niech sobie kupują tak jak my zwykli pracownicy. Parę tysięcy kaw w miesiącu by zaoszczędził i hektolitry śmietanki do kawy. Jest oszczędność ??? Jest, a jak. Panie Jarku czas zakończyć tydzień dobroci dla zwierząt. Wszyscy jesteśmy równi !!!!!!!

@pracownik

Albo lepiej!!! Zabrać pracownikom z produkcji darmowy dojazd do pracy. Ludziom z biura nikt nie podstawia autobusów! Nikt nie zwraca za bilety/ za paliwo. Auta mają tylko managery... Weź się puknij w łeb...

koko
@TRagedia

sam się puknij w swój łeb,biurowcy maja kawe za darmo i to kiedy chcą a zwykły pracownik musi placic,woda do picia tez na halach do (usunięte przez administratora) a teraz jeszcze ciepła zakrecili bo jakiś burak pić nie potrafi. Obiadki o 12 full wypas a dla zwykłego pracownika co?ochłapy...Co my gorsi jesteśmy od biurowców?raczej nie bo to my ciężko zasówamy często i gęsto bez możliwości wyjścia do toalety

Jack
@TRagedia

Zabierz ludziom darmowy dojazd a nikt tu nie będzie pracował... Chyba że biurowcy..

koko
@Jack

juz to widze jak biurowe modelki z tipsami na lince siedza ????????,odrazu mogliby zaklad zamknac

Hantuch
@koko

Niech ruszają pazurkami tyleczki maja spore ruch dziewczyną się przyda z biur... Żeby nie fizyczni biurowcy tak by nie cwaniakowali kto a biurowców robi-pracuje? Fizole proste Sprezaja się i Cisna na premie dla biurowców czy lidera z pakowalni.. Nawet do klopa nie ma jak wyjść na pakowalni bo liczy się norma... Mondelez

@Hantuch

Wy serio uważacie, że bez Was by się posypało??? A kto Wam zamawia produkty?? Kto planuje Wam pracę? Kto pracuje nad nowymi produktami?? Wy?? A kto Wam zabronił studiować i uczyć się angielskiego żeby pracować w biurze i "pić darmową kawkę"???? Dalej !! do szkoły!!! Do biur też są rekrutacje i chętnie zobaczę jak sobie radzicie i jacy zadowoleni chodzicie na obiadki o 12!!! buuhahah

Szczera
@TRagedia

Myślisz że na lince pracują ludzie bez skończonej szkoły? Nie wszyscy mieli takie szczęście żeby iść na studia. Widać że papier rozumu ci nie dał. A co do zamówień to moglibyście sobie to wsadzić gdzieś gdyby nie ludzie którzy gracją fizycznie, więc może trochę szacunku dla nich!!!

Day
@Szczera

Bez zamówień nie ma produkcji proste. Już nie wspomnę że bez odpowiedniego planu środków na te zamówienia pracy na produkcji by nie było.

Eldo
@Day

Gdyby nie ludzie na produkcji... Produkcja by nie szła... Kto by pracował? Ukraińcy ochroniarze biurowcy czy zarząd firmy? Biurowcy robią swoją robotę ale dzięki pracownikom produkcji jeszcze zakład chodzi...

Rick
@Eldo

Ja pitole nie mając produktów zamówionych i zaplanowanych przez biura nic nie wyprodukujesz.

Anka
@Rick

I po co ta licytacja. Zarówno jedni jak i drudzy są potrzebni, bo bez ich pracy zakład nie ma racji bytu. Zarówno jedni jak i drudzy, powinni być godziwe wynagrodzeni za swoją pracę. Inna sprawa, że jest w tym zakładzie przynajmniej na produkcji kilka sztucznych"stanowisk" które są całkowicie zbędne, stworzone w niewiadomo jakim celu.

@Szczera

Produkcja widzi tylko, że w biurze się pije "darmową kawkę". A Wasze darmowe dojazdy ? Biurowym nikt nie daje, nie zwraca. Policzcie co się bardziej opłaca. Dostawać darmową kawę, czy dojazdy. Chętnie się zamienię. Wy idziecie po 8 godzinach do domu i laba. Nikt do Was nie wydzwania, nikt nie zawraca głowy, nie pisze emaili ( oczywiście za darmo, bo nam nikt nie płaci za nadgodziny). I Wy śmiecie powiedzieć, że dziunie w biurach tylko kawkę piją? Zapraszamy. Nikt nie broni aplikować. P.S. Aby iść na studia, pracowałam za granicą po szkole średniej żeby na nie zarobić, więc Szczera- jak chcesz stawać, do polemiki- to się musisz bardziej postarać.

Janko
@TRagedia

Cwana na forum. Zapraszamy m in na pakowalnie wykażesz się

@Janko

ehh...... żal dyskutować... żal... A poważnie myślałam, że reprezentujecie sobą nieco wyższy poziom.. Zapraszamy na DARMOWĄ KAWKĘ...Porozmawiamy PO ANGIELSKU o Waszych super pomysłach.. ..

Juz
@TRagedia

Myślę że jesteś na tyle inteligentna i dasz sobie już du-siana z tymi docinkami typy angielski pewnie pracowalas na zmywaku na wyspach .Teraz w biurze bo spodobalas się jakiemuś starszemu panu ale nie ważne z kim liczy się za co -pozdrawiam.

...
@TRagedia

Wpadniemy na "darmową kawę" i z miłą chęcią porozmawiamy po angielsku. W ramach tego my zapraszamy na miesiąc do pracy na pakowalnie :)

@TRagedia

Wy sobie idziecie do toalet kiedy chcecie a na produkcji musimy prosić żeby ktoś nas raczył zastąpić, biura idą na obiad i dostają super jedzenie a dla nas ochlapy byle co co zimne, zapraszamy na tydzień do nas to wtedy możemy rozmawiac

Malwina
@...

Czekoladek nie wezmą do rączek bo tipsy przeszkadzają a panowie nie wezmą tacek z czekoladą bo ciężkie...

buhahahah
@Malwina

buuuhahahah tipsy są nie mode. Jakbyś pracowała w biurze, to byś wiedziała!! Aha i mamy siłę bo chodzimy się też lansować na siłownię dzięki WIP karnetom bo zarabiamy tyle, że nas stać bo przecież darmową kawę pijemy w pracy, to nie musimy kupować do domu, to oszczędzamy na tym krocie! buuhahahah

Pr. Produkci
@buhahahah

Stuknij się w głowie co ty wypisujesz

Igor

Cadbury ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i może warto to docenić!

@Igor

Pokazali to jacy są dobrzy i sprawiedliwi w grudniu jak dzielili ludzi na lepszych i gorszych przy paczkach na święta.... Agencyjni nawet cukierka nie dostali i to w ludziach z agencji siedzi... Robili tak samo a nic nie dostali...

@Fu

Macie większe stawki robicie co chcecie i gdzie chcecie i jeszcze narzekacie przykre .

@@##@@
@Fu

Paczki na Święta były robione z Funduszu Socjalnego ....a więc z naszych pieniędzy... tak że pretęsje w tym przypadku kierujcie do Manpower i Randstad bo to oni powinni Wam zapewnic coś na Święta...

@Fu

To idźcie sobie do agencji i powiedzcie że chcecie fundusz socjalny, nikt nikogo sponsorować nie bedzie

Zuza

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

someone
@Zuza

Tak, prowadzi

Janko
@Zuza

Agencja raczej...

artur1duda

jak tam Janka miłość się rozwija? To że Andrzejek z Jarkiem nic nie robią w tym temacie skreśla ich jako ludzi.

Uuuuuu:)
@artur1duda

Co was to obchodzi !!!Zajmijcie się swoim życiem i swoimi problemami. Interesuje was co,kto z kim i dlaczego. Problemów nie macie swoich. Ktoś powinien się Wami zająć .

misia
@Uuuuuu:)

no jak jak piekna miłośc druga młodość czego chcieć wiecej?zawsze można zapytajć Janka tak i jego milości bez problemu odpowiedzą napewno.prawda Janek?

Al

Musicie pamiętać że firma może wnieść sprawę do sądu w stosunku do osób oczerniajacych jej wizerunek . Anonimowe wpisy to tylko fikcja która może słono kosztować .

Rick
@Al

Ale jak jest oczerniana? Fakty i prawda boli? Zarobki kiepskie podział pracowników na lepszych i gorszych... Przypomnijmy. W święta w grudniu. Agencja bić nie dostała nawet cukierka.. wymagacie wiele a od siebie nic

Wiosna ????
@Al

Nie tylko firma może to zrobić każdy kto jest oczerniany. Administrator powinien usuwać wszystkie informacje które nie dotyczą firmy A płatkami to niech się zajmą na portalu innego typu.

Joanna

@Patryk, nie jesteś już pracownikiem Cadbury. Co wpłynęło na podjęcie przez Ciebie takiej decyzji dotyczącej zakończenia współpracy z firmą? Pozostali użytkownicy forum chętnie zapoznają się z całokształtem Twojego doświadczenia z tym pracodawcą i stanowiskiem na którym u niego pracowałeś.

Patryk
@Joanna

Zakończyłem współpracę, ponieważ dotarło do mnie, że wymagania są zbyt duże a mój potencjał niestety za mały. jest mi przykro, że nie dałem rady sprostać zadaniom, jakie przede mną postawiono. Nadaję się tylko do Amazona albo jakiegoś LG bo tu trzeba naprawdę pracować. Poziom jest za wysoki.

bolivar
@Joanna

On sobie jaja robi... InInformacja bezużyteczna

@Joanna

Joanno nie jestem już pracownikiem mondeleza, na co wpłynął mobbing, kłamstwa kierownictwa, i posuwanie pracownic przez tl po kątach.

Stawiam na tl z c650.

Ktos

Ktos

Stawiam na tl z c650

artur1duda

Panno Joanno, praca w mondelez cadbury czy krafcie jak zwał to brud smród itd... Fajnie to tylko pod panny biurkiem to wygląda. TL trzepią dziewczyny po szatniach na nocnych zmianach, ludzie rozsądni odchodzą niech się panna tym zajmie, a nie pisaniem tutaj głupich zapytań....

Pracownica

W pełni popieram !!!

Hmmm ciekawe
@Pracownica

Oczernianie kogoś na forum jest karane i wy jako osoby myślące nie zdajecie sobie z tego sprawy. To juz podchodzi pod paragraf i nikt z was nie jest tu anonimowy.

!!!

To Ty reprezentuj jak sie wypowiadasz!!!!

$$$

Nikt tu nie oczernia tylko pisze prawdę. Najniższe zarobki na Bielanach stanowisko żeby dobre dostać to albo znajomości ,albo przez łóżko prawda boli . A jeszcze wyłączenie ciepłej wody w automatach to jakaś paranoja bo się ludzie parzyli? To w domu na kantynie też niech wyłącza..

Joanna

@TRagedia, wypowiedziałaś się jako pracownik biurowy Cadbury. Co wchodzi w skład Twoich obowiązków w tej firmie? Napisałaś również, że w Twoim przypadku nadgodziny nie są płatne. Czy w jakiejś innej formie w takim razie pracodawca docenia swoich pracowników? Czy możesz liczyć na system premiowy?

Napiszcie proszę ile można zarobić jako nowy pracownik czy warto zatrudniać się w tym zakładzie

@anonymous

Nie warto! Dzieje się coraz gorzej !!

Ton

Nawet tam nie idź.

Bystry
@anonymous

"...czy warto zatrudniać się..." - wiedz, że to nie ty SIĘ zatrudniasz tylko ciebie zatrudniają. O stanowisko robola musisz walczyć z kilkudziesięcioma innymi chętnymi. Nie bądź naiwny, że nie ma rąk do pracy. Frazesy typu "nie ma kto pracować", " brakuje chetnych do pracy" itp itd są tylko po to żeby wprowadzać kolejne antypracownicze ustawy - uelastycznianie czasu pracy, łatwiejsze rozwiązywanie umów o pracę, wydłużanie czasu pracy itp itd.

Joanna

To forum jest miejscem, do którego zaglądają osoby, które interesują się rozpoczęciem pracy w Cadbury. Chcą wiedzieć jakie warunki zatrudnienia są przez pracodawcę proponowane i np. jaka atmosfera występuje w miejscu pracy. Dlatego proszę Was, abyście dodawali tutaj tylko merytoryczne opinie o firmach jako pracodawcach.

@Joanna

No właśnie sobie czytam i mocno się zastanawiam czy ja w takim miejscu chcę pracować

Grys
@ja

Po co tu chcesz pracować tu się liczą tylko duże cycków i czy jesteś młoda....

aga15
@Joanna

Pani Joanno w tej firmie licza się tylko tony...niewiem jak u was na pakowalni ale wszędzie tylko tony i tony ..a później pracy nie ma bo każdy lider chce mieć jak najwięcej ... I powiedzmy sobie prawdę tutaj nikt nie patrzy na ludzi że każdy ma swoje sprawy.. urlop jest dla mnie a nie dla zakładu żeby przez cały rok zabrali mi urlop bo pracy nie ma ..a niech postojowe płaca..

@aga15

Dokładnie mig stoi i co potem będą pracować we wszystkie soboty żeby to odrobić ???? W innych zakładach jak nie ma pracy to płacą postojowe!!!! To nie nasza wina ze nie ma pracy my jesteśmy gotowi aby pracowac. Urlop jest dla nas!!!!

Gin

Ten zakład już dawno powinien być zamknięty. Sztuczne stanowiska , brak pracy za to naprzyjmowali dziewczyny do pakowalni żeby szefostwo miało kogo bzykać...żenada...

Proszę napiszcie ile można zarobić jako nowy pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury