Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Czy wam naprawdę nie znudziło się już żyć życiem Pana J. Sz żal wam że ma młoda żonę.. A nawet jeżeli ma na boku jeszcze kogoś.. Jego sprawa, nie wasza, może pochwalcie się swoim życiem prywatnym.. Chyba jest nudne skoro interesujecie się czyimś.

ME

A ktora to teraz zaciazyla ta z jordanowa czy z MiGa?

zainteresowany

no bardzo ciekawe jest tez to ze tylko o nich sie tutaj mowi tak jakby było jedyna para tutaj . naprawdę tak jest ? bo cos niebardzo moge w to uwierzyc .

Ksawery

Był jeszcze jeden. Bzykał wszystko od agencyjnych do na stałe zatrudnionych. Rządził linią . Zwolnił się w czerwcu.

Aldona
@ME

Stawiam na Jordanów.

Lgbt

Ludzie zanim tu cos napiszecie. Pomyślcie, może nawet na brudno napiszcie. A dapiero potem jak wyjdzie wam cos z sensem to przeniescie to na forum. Brak umiejętności posługiwania się Językiem Polskim przez pracowników tego zakladu powala na kolana. Pozdrawiam obrońców uciśnionych. Medal dla was!!! Ale myślę że prawda obroni się sama...

hans

Jakie są zarobki czyli stawka na godzinę.I czy warto się przyjmować.

Pytanie do ludzi którzy zarządzają kantyną... Człowiek wychodzi na 1 zmianie na przerwę o godzinie 11.30 (bo wcześniej nie może, nie ma jak) to słyszy , że trzeba czekać do 12 bo wszyscy na kuchni szykują obiad dla biur... Czy ktoś to w końcu zmieni?

Bez szans

Nikt tego nie zmieni. My zawsze dostajemy resztki i nie powiem nawet jakim (usunięte przez administratora) nas karmią. Skargi w buty sobie wsadz bo to jest układ. Najwyraźniej ktoś dostaje z tego swoją działkę, skoro ludzie się skarżą często zwyczajnie nie ma co jeść a przetargu nikt nie ogłosi żeby inna firma mogła nas karmić jak ludzi(usunięte przez administratora)

ciekawski

Czy to prawda że królowie magazynów nie zdali egzaminu na wózki widłowe którymi całe życie jeżdżą?

X

Jaki wstyd

X

I nie zdać egzaminu na wózki pozd

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO SUPER OFERTA (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Mechanik / Młodszy mechanik
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.
pacownik

ukraina porażka wychodzą kiedy chcą ( piętnaście minut wcześniej) zwłaszcza panie (usunięte przez administratora)co na to lider ? i co one tam robią skoro firmowi chodzą w galaktykę

Skarb Krzysztof z magazynu

Heja ja jutro do pracy na druga wwzmiane na akowanie a ty. Jak masz

Mały

Chyba wiem o którego Krzysia ci chodzi i musze powiedzieć że pasujecie do siebie

Skarb do Krzysia z Magazynu
@Mały

Skad wiesz co nie pasujemy ja zartuje bo on ma kobiete

Mały
@Skarb do Krzysia z Magazynu

Niema takiego wagonu którego nie można doczepić czytaj ze zrozumieniem

Titter
@Mały

Polecam z Jordanowa. Lepi i klei się do wszystkich . (usunięte przez administratora)

@Mały

Ale ja nie chce byc wagonem do czepiony. W. Jakim znaczenou pasujemy siebie co

Skarb do krzysia z magazynu

A ty co top nudy facet spadaji ok nie wcinaji sie jak to. Nie ciebie ok

Bralczyk z Miodkiem byłby dumny z twojej pisowni .

Skarb do Krzysia z Magazynu

Tak napewno a jak tam podrywy wielu kobiet co ja bawilam sie swietnie

Mundi

Na świętego dygdy czyli nigdy heh

Leon

Ty się lepiej spotkaj z nauczycielem od polaka na korepetycje z pisowni w języku ojczystym czyli Polskim hihi

Heja a skad wiesz. Co o czym kim o czym. Mowa. Znany wielu kobieta co

Top
@Skarb do krzysia z magazynu

Jeżeli w realu jesteś taka jak w pisaniu,to japi#

@Skarb do krzysia z magazynu

Ty już więcej nic nie pisz bo to straszne albo do wywiadu łamać zakodowane informacje.

Jerzy

Masz racje, forum nie służy tego typu rozmowom. Skupiamy się tu na rynku pracy i warunkach zatrudnienia w firmie. Napisz, czy są obecnie przyjęcia na produkcję, a grafik pracy jest na tyle elastyczny, że można połączyć z pracą inne obowiązki na przykład naukę?

@Jerzy

Oczywiście ze mozna sie dogadac z biurem Manpower aby tez dostosować sobie tak grafik zeby miec tez czas na naukę. Wiele osób tak robiło co np studiowały. Pozdrawiam.

Slodka i chętna

Heja chcem sie wiedziec cos firmie. bardzo wazne rzeczy a jedzenie lub umawianie sie fajnie opinie

Slonko

Heja mam pytaniee czy znajde faceta ktory nie zalicza ukrainek wolnego co

@Slonko

Ukrainek już nie ma ... Więc szukaj napewno znajdziesz. A na jakim dziale je tak zaliczają ??

@Ona

Jak widac slodkie oczy i juz sie z nim prowadzaja

A na jakim to tak dziale się dzieje ?? Mini Eggs

Sasza
@Ona

Na jednej zmianie to mają więcej do powiedzenia niż lider

CHYBA TY
@Slonko

Tak jest taki jeden słoik z Wrocławia... ok 23 lat informatyk z linii ME jedyne co zaliczył to egzamin LOTO, jedyna wada brak prawa jazdy kat B... Nada się?:)

Slomko
@CHYBA TY

No tak zalezy jakie lubi i co lubi asz tak z nim zle chyba nie jest co

Lilly

Z Jordanowa zgubiła doczepy ????????????

Usmichnieta

Heja mam pytanie czy Pawel Rumuński jest wolny

Lola
@Usmichnieta

Nie, żonaty

Mala

Hej mam pytanie czy Krzysiek od marcinaxma zone albo dziewczyne z migu ladny jest i taki slodki

Alex
@Mala

Tak ,ma żonę i troje dzieci

Deryl
@Alex

Z Jordanowa to nie przeszkadza ....

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Cadbury?

;)

Raz do roku jest oragnizowany piknik zakładowy

Mm

Tu ludzie sie sami integrują bez imprez

Kolo
@Mm

Tak przy studni

Finn
@;)

Nie polecam . Jedna wielka orgia.

Grim

Ż Jordanowa znowu szlaja się po kątach i nie wraca odrazu do domu ....

Kolo

Podobno ma nadgodziny hihi

Grim
@Kolo

Standard :)

@Grim

Grom Zajmij się swojom życiem.A pewnie sam nie jesteś święty.

Deer
@Grim

Ta Pani z tego słynie że jej facet jest rogaczem .....

Kol
@Deer

Szkoda chłopa

@Deer

Podobno nie są razem

;)
@Tulipan

Jej życie jej sprawą co robi

Grin
@Tulipan

I bardzo dobrze kto by chciał być z grzybiarką .......

Tym

Co to jest mini eggs jak tam wejść dziś mam 1 nockę na tym co tam będę robił jako mężczyzna od soboty mig co to i co tam się robi i gdzie to jest

Ben
@Tym

Jak dostaniesz na migu w piz to sie dowiesz

@Ben

Na migu w piz to dostają tylko kobiety zero szacunku dla nich

tak to jest prawda niestety

Dandys

A jak z Jordanowa? Z kim teraz śmiga na pakowalni ?

@Dandys

Jak Cię bardzo interesuje jej osoba , to podejdź do niej i zapytaj napewno ci odpowie. Albo żal (usunięte przez administratora) ściska że są nią zainteresowani a Tobą nie !!!!

Podobno z kimś z MWG

Dandys
@Ona

Nie jest mi żal wręcz szkoda mi jej faceta bo jest rogaczem.... krótkie grube nóżki kto by ją chciał ha ha

@Dandys

A co taki ciekawy jestes??

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury