Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Zwiazkowiec

No to mamy podwyżkę, żenada, inflacja i drożyzna do dawna a ochlapy do pażdziernika, kto jeszcze popiera ten OPZZ, Michał co ci dyrektor obiecał za uległość ? Pora się zdecydować czy jesteś bardziej związkowcem, czy prywatnym przedsiębiorcom.

Gaweł
@Zwiazkowiec

Dobrze,że macie bo żadna Pdf podwyżki nie dostała Ludzie pracują za grosze i jeszcze są poniżani ????trzeba zwijać żagle i iść do innej firmy.Na wózki widłowe pracownik z uprawnieniami ma duże szanse i lepsze pieniądze.Tutaj facet może być tylko tackowym.

C6ZOM

Uciekać z tego zakładu gdzie (usunięte przez administratora) rośnie. Po zmianie w zarządzie czyt. przybyciu nowego dyrektora na zakład jest coraz gorzej, związki układane pod dyrekcję, cięcia w wypłatach praktycznie za wszystko co się da, zastraszanie przez przełożonych, groźby upomnieniami, utratą pensji i premi, ludzi do pracy coraz mniej bo nabieraja rozumu do głowy i mają do siebie szacunek a obecni zgarniają obowiązki tych których nie ma bo nikogo nowego przyjąć nie chcą. Niech lider jeden z drugim sam pójdzie pracować na linii co w niedługim czasie będzie miało miejsce z takimi metodami. Nie życzę nikomu podejmowania się pracy w tym miejscu. Strajkujcie i nie bójcie się zastraszania oni dobrze wiedzą że są w ciemnej (usunięte przez administratora)

Solidarność
@C6ZOM

Zgadzam się z opinią, ale proszę nie uogólniać- jeden związek układany pod dyrekcję. Solidarność walczy. Szkoda tylko, że nie wszyscy to rozumieją i drawią że strajkujących, a jak uda nam się coś wywalczyć, to też dostaną.

Nie polecam pracy na MIG-u na zmianie pani Eli W. Stosowany jest (usunięte przez administratora)starych pakowaczek wobec nowo zatrudnionych operatorów. Porobiły się kliki starych wyjadaczy pakujacych i decydują z kim chcą pracować a z kim nie. Może przydały by się rotację pomiędzy pakowaczkami z innych zmian dla uzdrowienia sytuacji. W przeciwnym razie sprawa pójdzie wyżej. (usunięte przez administratora)to przestępstwo. Jeśli lider z nim sobie nie radzi, to pytanie czy jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku ?

Prawda

Byłam u niej na chwilę, ale no w rzeczywistości masakra. Dobing Ukrainek i tym podobnych, nic osobiście nie mam do tej pani, ale trochę proszę zmienić nastawienie z poważaniem!

Agatka Nowy wpis

Hejka, reflektuje zatrudnienie się. Teraz w ofercie na produkcje normalnie wspominają o premiach a tutaj ktoś niedawno zaznaczył, że może ona zniknąć, czy to prawda? zarobki ostatecznie się zwiększyły czy niekoniecznie? Wole się upewnić, bo jeszcze papierów nie złożyłam

Gg Nowy wpis
@Agatka

Odpuść sb prace zarobki jak za najnizszą premie lubią uwalic, jak w pupe lidera nie wejdziesz nic nie osiągniesz , juz lepiej towar w lidlu wygladac jak tu robic

Lidl Nowy wpis
@Gg

To dlaczego cię jeszcze na grafiku nie mamy skoro w Lidlu lepiej

@&@ Nowy wpis
@Agatka

Jaka premia?Premi nie ma i nie będzie.Jest chyba trzy w roku gwarantowane i to na tyle.Zarobki trochę się zwiększyły . Szału nie ma....jest troszeczkę więcej od najniższej krajowej.Decyzja należy do Ciebie.Ludzi cały czas brakuje...zapraszamy.

Ciekawy Mirek

Mam pytanie w jakim systemie pracuje się w tej firmie, czy jest to praca po 8 godzin czy po 12

@Ciekawy Mirek

Hej proszę o inf jak wygląda system pracy? Słyszałem że tydz 1 , tydz 2 , tydz nocek, tak to wygląda? W jakiej kolejności? Dziękuję za odpowiedź

Zbyszek

Sposób w jaki odchodzi się z tej firmy po 20,30 latach pracy chyba mówi chyba o niej najwięcej.

Natalia
@Zbyszek

A w jaki sposób odchodzą długoletni pracownicy? Warto, żebyś to rozwinął, bo ja nie za bardzo wiem o co chodzi a ta kwestia wydaje mi się dość ważna. Ci pracownicy sami odchodzą czy są zwalniani? Jak są traktowani przez firmę, kiedy sami decydują się na odejście?

Klemens

Taki pan miał telefon w busie i chciał sprzedać za100zł już miałem brać ale baba się wepchała przede mnie i kupiła za 150 zł potem wysiadła Jordanowie i do dzisiaj jej nie widziałem

Alf

O jakie wietrzenie magazynu chodzi?

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Bielany Wrocławskie 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.

Teraz po nowym roku to w każdym dziale można będzie odczuć jakieś zmiany? na przykład w postaci podwyżek czy czegoś? W biurze chociażby ile średnio na rękę się zarabia? O magazyn ktoś pytał teraz niedawno, mnie jednak do biurka ciągnie

@Karolina

Według danych którymi dysponujemy średnie wynagrodzenie zaczyna się od 5000zł brutto. Widełki są różne zależności od stanowiska , zachęcam do rekrutacji na oficjalnej stronie mondeleza pojawia się dużo ciekawych ofert do biura. :)

@@Karolina

Ciekawe z kąd masz te dane ? Bo niestety nie pokrywają się z prawdą. Te 5 to może będzie z dodatkami.

Janek
@Zainteresowany

Jak piszesz " z kąd a nie skąd " to nie dziwię się że nie zarabiasz 5000 tys :) pozdro wariacie

Nie odczujesz podwyżki bo zabiorą Ci premię i wyjdzie na jedno .

5 tys można zarobić ale już z dodatkami? Taką sugestię ktoś tu zapodał ale nie ustosunkował się do praktycznego ujęcia tego stwierdzenia. Co się składa na te wszystkie dodatki? może je ktoś omówić?

Stefan.

Ustosunkował się 5000 tys.w biurze.A produkcja najniższa krajowa.

@Stefan.

5 tysięcy brutto w biurze vs 4,2 tysięcy na produkcji? a zestawi ktoś zakres obowiązków z ciekawości tak dla porównania? Co w biurze teraz się wykonuje?

Sid

4,200 na produkcji?Skąd takie newsy?Pracuje tu ok 18 lat ...I jeszcze nigdy tyle nie dostałem.

Były ( na szczęście)

Jak można ludzi którzy nie radzą sobie na linii, przy taśmie, na różnych działach pchac na stanowiska operatorów, ważących, liderów, kierowników itp....? Może by tak docenić w końcu pracę, a nie po znajomości upychać na stanowiskach. I jak by to powiedzieć "100 ludzi " bierze kosmiczne pieniądze w dla tych którzy się starają chcą i potrafią nie ma na podwyżkę (rzekomo). Czy władza tej firmy sprawdza to i analizuje na co (nie potrzebnie) wydaje pieniądze......,....? Niech obecni pracownicy i Ci z góry sobie odpowiedzą.

Parę razy widzę ze ludzie już o atmosferę się dopytywali i teraz niedawno ktoś pisał, że chyba bywa tu śmiesznie? W jaki sposób można teraz ocenić poziom samej integracji? Teraz w święta pracownicy sobie cos organizują może? wigilię na przykład?

Krzysiek

Jakie są zarobki na magazynie na rękę

Ponad 2 tys komentarzy a nie widzę tu zakładki z ofertami pracy, nie szukacie teraz nikogo do siebie przypadkiem? Chce zerknąć tylko co od nowego roku będzie proponowane. Macie jakieś zmiany do wprowadzenia? Kiedyś widziałam ze była mowa o jakichś cieciach, a teraz jak finansowo się układa? Będą podwyżki może?

Racja

Na każdej imprezie się taka znajduje. Cóż zrobić. Najlepiej w domu siedzieć. Ale jak cztery litery swędzą to nie da rady :)

No mnie jak na razie bardziej niż imprezy interesuje zagadnienie związane ze strajkami. Ktoś w ogóle o atmosferę teraz nawet spytał z tego co widzę… wracając do tematu co teraz na bieżąco w związku z nimi się dzieje? Przewidujecie poprawę sytuacji?

D

Naprawdę nie rozumiem takich osób. Przecież ta cała walka jest dla nas WSZYSTKICH, bez wyjątków. Jesteśmy traktowani jak popychadła... Od zmiany dyrektora sposób podejścia do pracownika jest okropny. Nierówne traktowanie, lobbing, cięcia premii, zaniżanie ocen za byle G, cały cyrk z rękawiczkami, kontrolami, dokładanie obowiązków... I to wszystko za jedną nędzną stawkę. W styczniu wzrasta najniższa krajowa i jeśli nie nasza walka, to dostaniemy tylko tyle, co muszą nam dać. Naprawdę uważacie, że zasługujemy tylko na to, żeby pracować za najniższą krajową? Nikt nie potrzebuje więcej? Nie macie większych opłat? Zwiększonych wydatków na samo wyżywienie? Na wychowanie dzieci? (usunięte przez administratora) Brałam udział w strajku i naprawdę zabolało mnie to, jak niektórzy, przechodząc na palarnię patrzyli na nas z pogardą, jakbyśmy im jakąś krzywdę robili. A przecież to też walka dla nich. Nie wierzę, że tym osobom wystarcza to, co teraz zarabiają. Każdy psioczy po kątach, a część nie ma odwagi się postawić. A do tych wszystkich lizusów typu Pan J.K.: zdajcie sobie sprawę, że to wchodzenie szefostwu w tyłek nie wyjdzie wam na dobre. Są dla Was dobrzy, póki potrzebują "wsparcia". Przyjdzie czas, że i Wam pokażą, gdzie Wasze miejsce. Oni są wyrachowani i dobrze wyszkoleni, nie mają skrupułów. Pozdrawiam i liczę na to, że wszystko sobie przemyślicie i dołączycie do nas - osób, które nie boją się postawić i powiedzieć DOŚĆ.

D...powlaz
@D

Wspomniany Pan od zawsze wchodził w cztery litery już chyba przestał liczyć u kogo był... On oficjalnie ludziom mówi że nie będzie tego czy tego robił bo on za dużo zarabia. A jak coś powiesz nie tak to za przyzwoleniem swojego LL (usunięte przez administratora) Cię na inną linię. Tak się tu właśnie pracuje.

Carry
@Racja

Najważniejsze że z Jordanowa była na balu. Trzeba oblecieć wszystkich liderów:)

Haha

Baby to na pakowalni stare wredne strzelające z ucha jak im sie da nie 4 tylko 5 tacek tylko to potraficie. Całe zycie zmarniwaliscie w fabryce. Juz odluczycz godziny na dojazdy to lepiej człowiek zrobi w biedrze czy lidlu na kasie. Ale jak ambicji sie nie ma wiekszysz to (usunięte przez administratora) za najnizszą i szczycenie sie bo ja przez firme hahaha . Dno zeby soe cieszyć z tego ze pracodawca Cie zatrudnia , ale co wy wiecie jak jedyne co to pakowac czekoladki potraficie prowadzic romanse. Nic wiecej i biegusiem do liderka , czy na papieroska bo przerwa 5 min nawet wysikac sie nie ma jak bo kolejka do wody jak i wc bo 1 toaleta na pół hali, ale co wy możecie wiedziec o rozwoju jak waszą ambicją jest pochwalenie sie ze ona to za Wedla robiła i były lepsze produkty. Co druga osoba w tej smiesznej firmie ma braki w uzębieniu co bardzo rzuca sie w oczy , bo co na dentyste szkoda ?

Jaka atmosfera jest między działami w Cadbury?

C6ZOM

Solidarność
@C6ZOM

Ala

Strajk jak z koziej d...trąba, więcej ludzi z zewnątrz niż pracowników naszej fabryki. Część osób na urlopie specjalnie na ten dzień, reszta albo się boi albo ma w (usunięte przez administratora)strajkowanie. Naprawdę wierzycie, że to coś da??? Szczerze wątpię.

Strajk mdlz
@Ala

@Ala jeżeli będzie więcej osób z takim nastawieniem jak Twoje to faktycznie nic to nie da. Referendum jednak pokazało, że jest w nas siła i zdecydowana większość wierzy, że można coś zmienić, żeby zawalczyć o godne warunki pracy. Jak teraz nic nie zdziałamy to dyrektor doprowadzi do tego, że sami się pozwalniamy.

Ala

Właśnie o tym mówię, na referendum było tyle osób, większość była za strajkiem, a przyło co do czego i ludzie nie przyszli. Dla mnie świadczy to tylko o tym, że ludzie dużo gadają, a jak przychodzi co do czego, to kończy się tylko na gadaniu.

@Ala

To w zasadzie co jest z efektem teraz tego całego strajku? Nic nie wskórał? Dalej o nim w firmie jest głośno? I co z ludźmi, którzy deklarowali, że będą ale jednak nie przyszli? Jaka jest miedzy pracownikami atmosfera?

Szakira
@Ala

Przestańcie gadać a robić coś aby płacili nam godne pieniądze .Popierajcie związki co robią dla nas bo dyrektor tylko czeka aby się poddać.W kupie siła nie dajmy się zastraszyć i zwariować.

Mila
@Szakira

Jak dalej rozwijacie temat tego wspomnianego strajku? Widzę ze ludzie milczą i ciekawi mnie powód. Uznaliście, że jak na razie nie ma jeszcze tak dużej potrzeby żeby o cokolwiek walczyć? W strajku nigdy udziału nie brałam, czy jak jeszcze w grudniu uda mi się dołączyć to będzie cos wznawiane?

Nie polecam tego zakładu na dłuższy okres ,szkoda czasu ,nie przedłużają umow na czas nieokreślony, w ogóle ciężko przejść przez firmę, wszędzie panuje kolesiostwo, liderom i koordynatorom brakuje odpowiedniego wykształcenia, Pani Beata kiedyś pracująca na bombonierce i pakowalni, teraz najprawdopodobniej na myjni źle traktuje pracowników, bez szacunku ,chyba że ktoś jest jej wybrańcem, wywołuje strach w ludziach ,kiedyś nie odbierałam tego w ten sposób ale teraz po latach pracy z różnymi ludźmi i w innych firmach widzę że stosowała wobec mnie (usunięte przez administratora) Gdyby ktoś chciał się dowiedzieć więcej można wejść na gowork.pl tam jest obszerniejsza opinia.Pozdrawiam

Ktoś

Szczerze mówiąc tu nie znajdzie się stałego zatrudnienia, polecam Purina, LG i Toyota w Wałbrzychu, w Toyota nawet ok 4 tys. Na rękę. Zostałam tam szybciej operatorem, niż w tej firmie tutaj, więc warto naprawdę. Polecam uciekać z tego (usunięte przez administratora)

Co ty pieprzysz żadnego mobbingu nie ma a pomięszanie zrobi większy bajzel chyba że chodzi o operatorów tych nowych co nie mają pojęcia o pracy myślą że wszystko wiedzą i nie mają kwalifikacji

Pp

Myślisz że inne Panie pozwolą Ci na puszczanie bubli .Pisał opinię na pewno kiepski operator albo słaby pakowacz A żadnego (usunięte przez administratora)nie ma

Moim zdaniem ten wpis ma cel ,żeby bardziej pogrążyć nowych operatorów, Pani Ela radzi sobie dobrze. Problemy z niektórymi pracownicami były już wcześniej. Lider po prostu nie powinien słuchać niektórych osób a powinien rozmawiać że wszystkimi pracownikami

Za wszystko winią liderów, a są baby które sam diabeł nie ogarnie

@Pp

Pracujesz na tej zmianie że się wypowiadasz ?

To należy takie toksyczne osoby wydalać z otoczenia bo mają zły wpływ na inne osoby jak zaraza.

Jeśli nie potrafią się dostosować do nowej sytuacji to pytanie czy są nam takie osoby potrzebne ?

Pracownica

To kłamstwo. Nie ma żadnego mobbingu. I proszę nie oczerniać panią lider. Komuś się nudzi pisanie takich bredni to niech się weźmie lepiej za robotę.

Pracownica

Chyba ten ktoś co pisze jest chamem a nie kobiety z Miga. Jest to fajna linia co ma super pracowników i liderów . Chamie daj spokój.

@

Następny ma jakiś problem zmień zakład

Niktważny

A ja jak najbardziej polecam pracę na tej zmianie jest normalnie jeśli ktoś na prawdę chce pracować . Może lepiej przyjrzeć się innej zmianie na Migu a dokładnie pewnej zdegradowanej koordynator na operatora procesu która przez 8 h nic nie robi tylko obiera czekoladki , nikogo nie zastąpi. Błąka się po zakładzie jakby szukała swojego miejsca.

Niktważny

Obrończyni czy sama zainteresowana zdegredowana pani A.S ? Tak Bzdury ? Atakują zmianę Eli gdzie każdy normalnie pracuje a na innej zmianie znajdą się tacy co nic nie robią i jest ok , dziwię się tylko że reszta zmiany nic z tym nie robi tylko żalą się poza halą że ręce im odpadaja od łapania a ona nic nie robi . Ja z nią nie pracuje więc może i tak pracować caly czas tylko po co czepiać się porządnej zmiany Eli gdzie jest wszystko ok.

Pianista
@Niktważny

Co tak ucichło? Czyżby zaszły zmiany ?

Prawda

Naborów też chyba żadnych nie ma? oferty mi się nie wyświetlały a sam chce warunki sprawdzić. Temat tego referendum rozwiniesz jakkolwiek, bo nie rozumiem do końca o co chodzi?

Zwiazkowiec

Lipa
@Zwiazkowiec

Pan przewodniczący OPZZ dba o swój prywatny interes!!! Ciekawe gdzie jego prawa ręka Grażyna, Wielka pani JTL nogą na nogę i zajechać ludzi bo w końcu się do drapała stołka, żenada!!!

Brak słów
@Zwiazkowiec

Pan Michał przewodniczącym, kolega z rady zastępca a w zarządzie jeszcze LL. Komu potrzebne takie związki? Ludzie ogarnijcie się bo takiego cyrku to już dawno nie było.

Barbara

Jeśli można byłoby przytoczyć ostatnie z działań związków, które ostatecznie wpłynęło pozytywnie na warunki zatrudnienia pozostałych to kiedy miało ono miejsce i czego dotyczyło? Jaki realny wpływ maja na aktualne warunki pracy? Generalnie to można swobodnie dołączyć?

@Brak słów

Ludzie, przez to, że dajemy się rozgrywać i dzielić jesteśmy słabi i niezdolności do egzekwowania słusznych postulatów. Dzisiaj wyraźnie widać, kto próbuje ugrać coś więcej niż proponuje dyrekcja, bo wszyscy wiemy, że można, firma dobrze stoi. Poprzyjmy razem ZZ Solidarność bo jak nie teraz, to kiedy?

Ziom

Najlepszym wsparciem jest przystąpienie do ZZ Solidarność, to nie jest duży koszt, są pewne profity. Jest nas ok setki, a w firmie pracuje kilka razy więcej ludzi, przez to dyrektor nie czuje zbytniej presji i fosuje swoje przy aprobacie klakierów.

Zawiedziony
@Zwiazkowiec

Dyrektorek mówi o kosztach, oszczędnościach i innych wydatkach, ale o zyskach milczy i lawiruje, bo jego dochody i kariera zależą od kondycji finansowej firmy. Im więcej wyudusi z załogi, tym bardziej błyszczy u swoich mocodawców

Barbara

O jakich konkretnie przystankach jest mowa? to jak teraz te autobusy są poorganizowane i jak ewentualnie było z nimi wcześniej? ciekawa też jestem do kogo kierowane są obiekcje w tym zakresie od samych pracowników? z kim się gada w takich sprawach?

Byly
@Barbara

Jak tak czytam wasze wypociny to nasuwa się tylko jedno potraficie tylko narzekać to przystanek,autobus, związki złe ,agencje złe,wszystko w tej firmie jest źle. Pracowałem tu kiedyś i mile wspominam pracę tu.Jezeli jest tak źle to ktoś Was trzyma na siłę? Nie podoba się transport to możecie wlasnym dojezdzać, do związków rowniez mozna się zapisac i walczyć a wtedy podwyzki co roku po 50 % by byly, narzekacie na Ukrainę a na papierosa po 4 razy na zmianę wychodzicie tak jestescie pracą obłożeni!!!Tyle zakładów do okola, idź do Amazon jeden z drugim to docenicie i wrociecie z podkulonym ogonem,Magnice potrzebują pracowników, Purina się rozbudowuje,czekają na Was ,rozumiałbym wpisy kogoś kto przyszedł niepasowało ,zwolnił się wystawił opinię. Wam jest tak źle a pracujecie w większości po kilka,kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat !!!!

@Byly

Nie do końca wszystko jest złe, ale żeby nie spieprzylo się bardziej, dlatego o tym piszemy, chcemy tu pracować i aby firma się rozwijała, ale też nie możemy dać się zdominować takim wazelinom i dyrekcji i łykać bajer

Kornelia
@Zwiazkowiec

Podwyżka prawie żadna,a ludzie się cieszą ,że dostali...żenada. Koniec tematu podwyżek na forum,bo lepiej zająć się plotkowaniem....kto z kim romansuje lub romansował.Bo w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze.

@Barbara

Przystanki Bielawa zabrane a w olesznej zrobili 2 a był 1 liderek z rodzinką mają pod domem a kiedyś nie było trzeba robić koło i to są oszczędności

Sumienny z Luksa

Przystanek ma działać w dwie strony został tam postawiony w dobrej wierze ,jak wiecie jest coraz mniej pracy na luxie itp porozumienie z detektorem było takie że w okresach bez pracy autobus będzie woził ludzi na truskawki do tego lidera ponoć ma duże pola więc robi to dla waszego dobra a płacą ma być jak w mondelezie

@Sumienny z Luksa

A u kogo się można zapisać? Czerniak z Pakowalni dziś się chwalił ,że był w weekend i ładną kasę zarobił. A tylko traktorem podjeżdżał.

Sumienny z luksa
@Zainteresowany

No chwali ,mało tego mówi że go teraz stać i wykupił już wakacje. Zapisy są u liderów ostatnio zbierali podpisy

Gwiazda
@Zwiazkowiec

Brak porozumienia ze strony obu związków, widać że w tym zakładzie nie ma równych, a kobiety zapierdzielają i nic z tego nie mają.

Gaweł

Nieznany

Witam czy to prawda że ci co mają dzieci, oprócz wczasów pod grusza dostali dodatkowo pieniądze dla dzieci na wakacje??

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury