Dla Samych Swoich Sp. z o.o.

Gniezno

Opinie o Dla Samych Swoich Sp. z o.o.

admin 2015-08-03 20:18:01
Na jakim stanowisku jest najlepiej pracować w firmie Dla Samych Swoich Sp. z o.o. i czy trudno jest się do nich dostać? Czekamy na Twoją wypowiedź!
dev 2015-11-25 22:10:37
Z firmą związany byłem 3 lata, i z biegiem czasu widziałem jak stacza się na samo dno - gdzie moim zdaniem jest teraz.
Praca tam była katorgą - nie można było zaplanować żadnego harmonogramu na dłuższy okres niż tydzień - bo co chwilę następowała zmiana priorytetów (zależna od widzimisię zarządu), a zadań nagłych na już pojawiało się codziennie mnóstwo.
Jeśli usłyszycie że planują zaadoptować jakąkolwiek metodykę zwinną - to mówią - w tamtych strukturach jest to po prostu niewykonalne (niedługo będzie tam więcej managerów niż zwykłych pracowników)
Co do płac to radzę nie wierzyć w jakąkolwiek rekompensatę w premiach bo więcej nerwów się straci na jej późniejsze wyegzekwowanie niż ten ochłap który premią nazywają.
theOne 2015-11-25 22:46:33
Mój staż tam to okolo 2 lat, co i tak wydaje się, że to i tak za duzo. Szczerze, lepiej nie pracować tam w ogóle. O wszystko trzeba się prosić, nawet o pieniądze, które Ci się należą. Jeżeli jest mowa o podwyżce, to już wiadomo, że to nie nastąpi, no chyba że sześć innych osób zrezygnuje z pracy to moooże wtedy. Chociaz i tak skończy się na obiecankach i tyle zobaczysz podwyżkę/premie. Ludzi brak do pracy, ale więcej nie zatrudnią, bo przecież Ci co są mogą dostać więcej zadań i będzie dobrze. Nie polecam tej firmy.....
Spike 2015-12-12 20:27:06
@mik Napisałeś "firma poprzez styczność z najnowszymi technologiami daje mozliwosc rozwoju zawodowego" Skąd wiesz, że tak tam jest???
Dominik 2015-12-31 23:05:49
haha :) uśmiałem się.. 4000 to chyba brutto dostaniecie, a ogłoszenie już wisi co najmniej od roku - i nie bez przyczyny nikt tam nie chce przyjść
Spike 2016-01-10 12:16:20
Nowe są od grudnia, a przed "nowymi" były ogłoszenia, które wisiały ponad rok! Z tym wynagrodzeniem, to żeby dostać te 4000 na rękę, to tam trzeba by pracować z 15 lat
Dla Samych Swoich Sp. z o.o. - Gniezno 2016-01-22 14:39:32
Witamy,

sposób przyznawania premii jest przedstawiany już na poziomie rekrutacji. Kryteria są jasne i szeroko dyskutowane z pracownikiem. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy!
Dla Samych Swoich Sp. z o.o. - Gniezno 2016-01-22 14:45:56
Witamy,

podczas rekrutacji przedstawiamy dokładnie warunki zatrudnienia (funkcje na stanowisku, pensję). Nasz dział HR dba o to, aby wszelkie formalności były przeprowadzone zgodnie z prawem pracy. Zapraszamy do zgłoszenia swojej oferty. Pozdrawiamy!
plastuś 2016-02-18 14:34:30
A pracowałeś u nich w tym biurze w Gnieznie?
Spike 2016-03-18 19:40:46
Widzę, że dział od wizerunku firmy się obudził i pisze komentarze typu: "wydaje mi się", "jest możliwość awansu oraz w pełnym wymiarze czasu". Szkoda, że nie napisze na jakim stanowisku tam pracuje albo skąd to wszystko wie, że tak tam jest. Jak dla mnie te wyżej komentarze są odpowiedzią firmy na hejty. Słaboooooooo!!!
remina 2016-05-06 10:36:35
stanowisko o którym piszesz @sakik jest dobrą pracą dla osoby młodej, może być to też student. moja koleżanka pracowała na takim stanowisku i bardzo była zadowolona , sporo się nauczyła, zdobyła kolejny wpis do cv i dorobiła sporo do stypendium
Zostaw swoją opinię o Dla Samych Swoich Sp. z o.o. - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dla Samych Swoich Sp. z o.o.