porwetto

Katowice

Opinie o porwetto

Magdalena Mikka 2011-06-20 19:00:00
Pracuję w biurze w Katowicach od początku stycznia 2011 i jestem bardzo zadowolona z warunków pracy i wynagrodzenia. Z resztą pozostałe 2 dziewczyny podzielają moje zdanie. Powyższe opinie są od (usunięte przez moderatora)którą miałam okazję poznać jako bardzo wulgarną i niesympatyczną na jednym ze szkoleń w Katowicach. Naprawdę się nie dziwię że dostała dyscyplinarne zwolnienie z pracy gdyż jak dla mnie takie podejście do pracodawcy i pracy jest nie do przejścia. Czasem trzeba umieć schować głowę w piasek i umieć się zachować. Bardzo przykre jest to, że pomimo tego że nie pracuje w firmie 2 miesiące nadal udziela się na forum i pisze wyssane z palca posty. Pozdrawiam
Reibekuchen 2012-10-11 21:47:03
Magdalena Mikka - 2011-06-20 19:00:00

Powyższe opinie są od (usunięte przez moderatora), którą miałam okazję poznać jako bardzo wulgarną i niesympatyczną na jednym ze szkoleń w Katowicach. Naprawdę się nie dziwię że dostała dyscyplinarne zwolnienie z pracy gdyż jak dla mnie takie podejście do pracodawcy i pracy jest nie do przejścia. Czasem trzeba umieć schować głowę w piasek i umieć się zachować. Bardzo przykre jest to, że pomimo tego że nie pracuje w firmie 2 miesiące nadal udziela się na forum i pisze wyssane z palca posty.
Pozdrawiam
Zmieniłaś już zdanie? ;)
Zostaw swoją opinię o porwetto - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie porwetto