Resbex

Rzeszów

Opinie o Resbex

Wojtek z Jarosławia ; izolacja 2011-06-20 17:21:06
Na samym początku pozdrawiam firmę za lipę i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Główny kierownik O.K . Szkoda , że ma taką bandę baranów pod sobą . Bardzo fajny konkretny facet . [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-10-07 23:29:03
Kolego z Jarosławia według mnie się mylisz twój majster w opinii wielu jest [usunięte przez moderatora] Nie ma pojęcia o robocie konstrukcyjnej jak wielu z młodego narośla co przyszli na budowę porobili parę miechów i zrobili się [usunięte przez moderatora] wi jakimi kierownikami od 7 boleści. Prawda jest taka jeśli chodzi o kadrę! Kto włazi w[usunięte przez moderatora]to ma poważanie nie liczy się np. wiedza techniczna tylko poddaństwo. Kto wybiera inną drogę jest szmacony tyczy się to zarówno starej gwardii jak i młodych. Ten [usunięte przez moderatora] na którego psioczysz w przeciwieństwie do tego ww. ma pojęcie o robocie. Najwyższy na bud. cc stara sie trzymać wszystko w ryzach taka jego funkcja ale miesza za bardzo dla tego taki jeden zakończył współprace z nim! Trzęsie portkami na widok [usunięte przez moderatora], jest w stanie wtedy przyfrunąć ze swojej budy na koniec budowy w kilka sekund. Place to każdy wie jak jest, kilka brygad tzw. fachowców ma dobrze bo jak będzie kiepski bz to straszą że pójdą w cholerę. Firma wygrywa przetargi bo daje niskie ceny później odbija się to na taniej sile roboczej. A cc w opinii wielu jest konkretna porażka w wielu aspektach. Np. betoniarnia na miejscu a czasem byle 100 kubików leje się do rana. Jakość robót na niskim poziomie! Wszytko rozchodzi się o brak nadzoru ze strony inwestora. Każda szanowana budowa z prawdziwego zdarzenia tych rozmiarów ma nadzór inwestroski w postaci kilku inspektorów którzy są cały czas na budowie, odbierają każdy byle [usunięte przez moderatora] element przed zamknięciem, zalaniem. Podkul na tym zaoszczędził, chciał szybkich robot i efekt widzi sam! Taka jest puenta!
adam 2012-12-06 13:38:24
firmy będące podwykonawcami resbexu proszę o kontakt. 14 670 41 26
jaco 2016-04-24 20:16:46
anonim, w 2013 roku Resbex upadł i 100 osób zostało bez pracy.
Zostaw swoją opinię o Resbex - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Resbex