Pracownia DesiMo Monika Zakrzewska

Olsztyn

Opinie o Pracownia DesiMo Monika Zakrzewska

M-ka 2015-03-31 14:46:59
nie polecam, odradzam zdecydowanie, ciągle szukają do pracy bo ciągle ktoś ucieka, (usunięte przez administratora)
ktoś 2015-04-28 07:55:09
zapewne procownicy uciekaja z pracy ponieważ klimat jest nieprzyjemny.
go 2016-04-12 12:02:20
Odradzam! Właścicielka nie jest osobą kompetentną,oszukuje, nie płaci,atmosfera tragiczna,brak umowy.
mery 2016-04-26 19:51:58
Pracowałam w pracowni krótki czas...moim zdaniem właścicielka płaciła dobrze. Nie miałam umowy bo nie chciałam. Wolałam zarobić więcej - taka prawda. Robiłam zawsze nadgodziny. Uciekłam bo atmosfera mi nie odpowiadała.
Kontakty koleżeńskie ok, ale stosunek szefowej oraz jej rodziny do pracowników zdecydowanie powodował że nie miałam ochoty na dalszą współpracę. Jeśli ktoś chce się rozwinąć i szuka kreatywnej pracy w zespole projektowym - nie polecam. Jeśli ktoś lubi przez kilka godzin wklepywać tylko rzuty do cada, czasem wybrać jakiś brakujący żyrandol - to praca dla niego.
Zostaw swoją opinię o Pracownia DesiMo Monika Zakrzewska - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownia DesiMo Monika Zakrzewska