AP Holdind(Ecosac)

Katowice

Opinie o AP Holdind(Ecosac)

chacal65 2011-07-06 11:25:57
Możesz coś więcej powiedzieć bo mam tam robić
inzynier zlota ronczka slonzok 2012-08-31 15:37:38
Ktos mi szepnął, że szukają ludzi do działu eksport
Ponoć chcą coś zdziałać także poza Polską
Mam wiele ofert
Czy WARTO W OGÓLE Z NIMI ROZMAWIAĆ? Czy jest to ciekawa firma? Atmosfera?
z drugiej strony jesli nie eksportowali jeszcze nic, to nie jest to znak ŻE SĄ SŁABI

inż.
r 2014-03-24 23:02:31
Firma dramat!!! nie polecam tam nikomu pracować!!! Totalny bałagan personalny, co byś nie zrobił dobrego i tak cię zdyskredytują do zera!!!
n 2016-02-22 00:19:22
Firma to kompletne dno. Dla kierownictwa liczy się donosicielstwo i lizusostwo. O ile te osoby można nazwać kierownikami. Zero pojęcia o motywowaniu, zarządzaniu czy sprzedaży. Jedyne osoby, które znają się na swojej robicie, pracują na maszynach. Reszta to jakaś łapanka.
Duża rotacja, pracownicy wytrzymujący po 3 miesiące na stanowiskach biurowych. Kasa marna. Masz wybór to nie pracuj tam
bosiek 2016-04-24 15:31:27
n, wiesz jak pracujesz uczciwie to nie mają na co na Ciebie donieść. Co do rotacji, to raczej jej nie ma, nawet trudno znaleźc jakiekolwiek ogłoszenie od nich, byłoby inaczej gdyby ludzie odchodzili.
bączek 2016-12-07 20:20:48
ta ! młyn totalny. co kilka miesięcy przyjmowana jest nowa osoba. kierownictwo nie kieruje, atmosfera fatalna. strata czasu. wiem bo pracowałem. nie warto !
Zostaw swoją opinię o AP Holdind(Ecosac) - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AP Holdind(Ecosac)