Opinie o AP Holding S.A. (ECOSAC) w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AP Holding S.A. (ECOSAC). Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AP Holding S.A. (ECOSAC) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Holding S.A. (ECOSAC) w Kraków

Dobra atmosfera w pracy, imprezy integracyjne- super! Pakiet benefitów dla każdego pracownika. Polecam firmę.

@pracownik

Dziękujemy za miłą opinie :) Staramy się, aby było jeszcze lepiej! :)

Hugo Nowy wpis
@pracownik

Po tych wyjazdach inegracyjnych to tylko same rozwody

Qwert Nowy wpis
@pracownik

Od 2 lat nie ma imprez , w tym roku było niby szkolenie dwu dniowe tylko dla biura . Zabierają coraz więcej dodatków i premii. Czepiają się o byle pierdółki. Nie doceniają starych pracowników , nowy na start ma taką samą stawkę jak doświadczeni pracownicy.

zycie Nowy wpis
@Qwert

daj garczykowi palce , albo (usunięte przez administratora) brzezinskiemu lub umuj dyge bo smierdzi i beda bonusy !

Elżbieta Nowy wpis

Czy praca w Ecosacu jako Magazynier jest ciężka? Czy kobieta da sobie radę na takim stanowisku i ma szansę na przyjęcie do pracy w firmie? :)

pytająca

Jak na ten moment wygląda praca w ECOSAC w Katowicach (dział administracja)?

Anatol

Może kiedyś nie było tak dobrze jak jest teraz, spokojnie polecam firmę bo to dobry pracodawca

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie AP Holding S.A. (ECOSAC)? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Uważam , że negatywne opinie są mocno przesadzone Firma jest solidna i uczciwa, atmosfera bardzo dobra, są dodatki socjalne i dużo imprez, wyjazdów integracyjnych itp

@2345

Dziękujemy za pozytywną opinie na nasz temat, jest nam bardzo miło to usłyszeć :) Obecnie przygotowujemy się do obchodów 10-lecia firmy (tak, tak to już 10 lat!!!!). Z tej okazji, organizujemy dla naszych pracowników, wyjazd integracyjny z licznymi atrakcjami na łonie natury (Kocierz) :) - duża dawka adrenaliny i świetna zabawa gwarantowana!!! Miły wieczór z uroczystą kolacją oraz zabawą do białego rana zaplanowaliśmy w Szczyrku. Mamy nadzieję, że organizowany wyjazd, podobnie jak wszystkie poprzednie, będzie tak samo udany :)

Kama
@2345

Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe.Myślałem,że to nie możliwe,aby takie sytuację miały miejsce w firmie. Wysmiewanie z nowych pracowników,wyzysk,ani minuty przerwy.Jak sobie zrobisz przerwę jesteś leserem.I nie wierzę,że kierownik o tym nie wie co się dzieje.Nie masz wsparcia u nikogo Tylko starzy pracownicy mają prawa ,nowi przegrani na starcie .Byłem widziałem,przeżyłem .Wyzwiska od (usunięte przez administratora) itp.A dodatki nie są za darmo pakiet trzeba wykupić????

RedTom
@2345

ZDECYDOWANIE! Jesteśmy fajną firmą z przyjazną atmosferą! Sam pracuję w Ecosacu już 4 lata :) Jest tutaj coraz lepiej.

baho
@Kama

jak trzeba wykupić? Mamy kartę spor i kultura za free, mamy opiekę medyczną, ubepieczenie PZU i dla osób z 24 miesięcznym stażem program PPE. Wiec co tu wykupujesz?

Norbi

Umowa o pracę nie daje gwarancji na stabilność.Teraz bardzo dużo firm daje taką umowę.Zawsze możesz otrzymać wypowiedzenie????A pakiety trzeba wykupić nie są za darmo ,nic nie jest zadarmo

redTom
@Norbi

nic nie trzeba wykupowac - dodatejssz karte do kina/na silownie, ubezpieczenie pzu i opieke lekarska. od tego jest odprowadzany jakiś podatek ale to sa grosze. nic nie wykupujesz.

Kama
@redTom

Dodatki benefity doliczane są do dochodów,wiec sami płacimy za nie.Firma dysponuje wten sposób naszą kasą,której nie otrzymujemy do wynagrodzenia w gotówce tylko w formie np.karty do kina itp.

@Norbi

Konrad przestań już oczerniać naszą firmę... przykre to jest i mówi wiele o tobie... sprawa została zgłoszona administratorowi.

bączek

ta ! młyn totalny. co kilka miesięcy przyjmowana jest nowa osoba. kierownictwo nie kieruje, atmosfera fatalna. strata czasu. wiem bo pracowałem. nie warto !

@bączek

Całą prawdę piszesz tak jest w tej firmie i zero reakcji ze str.kierownictwa .Ktoś powinien zrobić porządek i rozbić tą klikę.Ale myślę że gdybyś zgłosił,że coś nie tak Ty byś został oskarżony o nie wykonywanie swoich obowiązków itp.wszystko obróciłoby się przeciwko Tobie

@Norbi

Norbi- powiedz lepiej za co wyleciałes:) (wyleciałes za duze słowo- nie została Ci przedłużona umowa)? Do pracy przychodzimy punktualnie, a nie jak się wyśpimy! Może i mamy rynek pracownika, ale bez przesady -jakies zasady obowiązują. Firma jest spoko, trzeba pracować i tyle jak w kazdej innej robocie. Zespol zgrany, kiero spoko- wszystko mozna z nim zalatwic.

Julia

W jednym spokojnie można przyznać Ci rację - mimo iż mamy rynek pracownika - jakieś zasady oczywiście muszą obowiązywać. Skoro dobrze Ci się pracuje w AP Holding, to tym bardziej chętnie poznam tamtejsze warunki zatrudnienia. Macie tam zapewnione pełne ubezpieczenie zdrowotne?

Norbi

To ja przedłużyłem umowy z firmą.Jestem osobą puktualną i sumieną co doceniło kierownictwo proponujac mi przedłużenie umowy.Ale nie da się pracować wśród żmij

Norbi

Zespół oczywiście zgrany nowych nie dopuści,bo nadgodzin nie będzie jak przyjmą na umowę na czas nieokreślony,więc robi się tak by nie podpisali jej????????????????????????a ci co przyjdą na miesiąc niech wyreczają nas ???????????????(usunięte przez administratora)

@Julia

a mamy pewnie! ubezpieczenie grupowe.

@Norbi

mówisz o kimś konkretnym? Jakiś drukarz? Brygadzista? a może pracownik produkcji?

szkoda ze podbijasz nieaktualne wątki....

Wojtek

Czy jest jakiś powód , że przestaliście pisać?

Miś
@Wojtek

Strach przed utratą pracy

Maxon

Atmosfera poniżej zera. Fałszerstwo i dwulicowosc pracowników. Układy, układziki i powinien w końcu przyjrzeć sie temu ktos z samej góry

@Maxon

Nie wierzę,że góra nie wie

Timek

Normalny, sumienny, pracowity człowiek ma tam ciężko. Szajka kłamliwych, fałszywych kapusiów za 3 grosze. Zgadzam się...... Omijać szerokim łukiem

@Timek

Cala prawda tak jest

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w AP Holding S.A. (ECOSAC)?

Pracownica

Pracownik biurowy-laptop oraz telefon służbowy. Do tego świetnie wyposażone, nowoczesne biura. Smaczna kawa na rozpoczęcie dnia w pracy. Przede wszysykim rewelacyjna atmosfera!

Pracownica

Firma wyróżnia się na tle innych pracodawców, z ktorymi miałam do tej pory do czyninia. Przede wszystkim cenię stabilność zatrudnienia i umowę o pracę, wbrew pozorom nie wszystkie firmy dają obecnie taką możliwość. Dodatkowo bogaty pakiet socjalny i miła atmosfera powodują, że nie chcę szukać innej pracy! :)

MM

Nowoczesne biura, świetna atmosfera, ciekawe wyjazdy integracyjne :) Zarobki.... hmmm wiadomo, zawsze mogłoby być lepiej!!!

Pracus

OK

Pp

Polecam firmę :)

R-l

Fajna atmosfera, do wypłaty dodatki. Jest OK- chociaż zawsze mogłoby być lepiej :)

Agnieszka

Potrzebujecie kogos do pracy w biurze W jakich godzinach pracujecie? Pon-pt?

@Agnieszka

Dzień dobry Pani Agnieszko, obecnie poszukujemy osób do Działu Handlowego z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Jeżeli jest Pani zainteresowana naszą ofertą, proszę o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@apholding.pl. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7/8:00 - 15/16:00.

dorobkiewicz

Nie narzekajcie to firma z przyszłością rozwija się i czasem przyjmują nowych pracowników. Dają normalne umowy o pracę a zarobki no cóż nie są może najwyższe ale większe od najniższej krajowej. Pracuję w tej firmie już 2 lata i nie narzekam . Kierownictwo w porządku współpracownicy również nie jest zle skoro tak długo wytrzymuję

@dorobkiewicz

Ciągle się uczymy i rozwijamy :) Chcemy, aby każdy z naszych pracowników uważał ECOSAC za przyjazne miejsce pracy. Obecnie mamy kilka wakatów na produkcji- poszukujemy Pomocnika Operatora - zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja(@)apholding.pl

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem AP Holdind(Ecosac) jako pracodawcą?

ecosac

Mamy nadzieję, że tak! Robimy wszystko, aby tak się właśnie stało:) ECOSAC (www.ecosac.pl) - jesteśmy jednym z liderów w produkcji ekologicznych toreb papierowych. Od wielu lat współpracujemy z największymi markami konsumenckimi z różnych branż przemysłu (m.in. odzieżowymi, obuwniczymi, spożywczymi). Nasz zakład usytuowany jest w atrakcyjnej lokalizacji na terenie Górnośląskiego Parku Przemysłowego w Katowicach. W pobliżu naszej firmy znajdują się: przedszkole, restauracja, siłownia, przystanek autobusowy, parkingi. Oferujemy komfortowe warunki pracy w nowoczesnych halach i biurach, przyjazną atmosferę pracy budowaną dzięki naszym pracownikom, umowę o pracę, szeroki pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe PZU, opieka medyczna Lux Med, karta Sport i Kultura, paczki na Mikołaja, bony na święta i urodziny pracowników), wyjazdy i spotkania integracyjne.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Holding S.A. (ECOSAC) - Kraków

• Jak się pracuje w AP Holding S.A. (ECOSAC)?

Zobacz opinie na temat firmy AP Holding S.A. (ECOSAC) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AP Holding S.A. (ECOSAC)
3.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Al. Marszałka Ferdinanda Focha 32 lok. 3
    30-119 Kraków