AQUILLA SP. Z O.O SP. KOM.

Legionowo

Opinie o AQUILLA SP. Z O.O SP. KOM.

Co za syf 2014-03-28 14:34:01
JEŻELI MASZ ZAMIAR PRACOWAĆ W aquilli TO SIĘ ZASTANÓW
10 powodów przez które rzuciłem ten syf.
1 To co mówią Ci przez telefon nie ma nic wspólnego z tym co dostajesz na umowie. A dostaniesz TYLKO TO CO JEST NA UMOWIE. Oczywiście ,,życzliwa,, pani ze słuchawki zapewni Cię, że później wyrówna brakującą kwotę w ,,omyłkowo,, źle wysłanej umowie, ale to BZDURA!!!!!!!!!!!!!!! Jak życzliwa jest ta ,,pani,, (moim zdaniem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dowiesz się kiedy przyjdzie Ci odebrać swoje pieniądze.
2 Jeżeli w umowie masz co innego niż się umawiałeś nie podpisuj i nie jedź. Przy zleceniu max 3tygodnie i do domu, jeżeli zostaniesz na dłużej to wyślą Ci umowę na email, ale taką jaka im pasuje a nie taką na jaką się umawiasz. Przecież i tak już jesteś na miejscu…
3 Musisz mieć zapas gotówki bo przelewy nigdy nie są na czas zwykle 2-4 TYGODNI opóźnienia.
4 Licz się z tym, że zazwyczaj pojedziesz na inną trasę niż się umawiasz. Zazwyczaj dowiadujesz się na miejscu więc o jakimkolwiek odespaniu trasy nie ma mowy.
5 Nie kasuj żadnych wiadomości od firmy bo później powiedzą, że nic nie dostali np. brak smsa za paliwo= kara.
6 Rób zdjęcia wszystkich obowiązkowych dokumentów które musisz złożyć np. protokół zdania ciągnika. Wypełniasz- zostawiasz na bazie, a z biura powiedzą, że nie wypełniłeś i kara.
7 Jeżeli nie masz doświadczenia, max 140zł i ich zapewnienia, że będzie więcej mogą sobie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wsadzić.
8 Jeżeli jedziesz na bazę w Niemczech ,,slamsy,, weź spray na karaluchy- to nie żart.
9 Gdy coś się zepsuje w drodze złapiecie gumę czy coś, to nie dokładaj ani grosza bo i tak później nikt Ci tego nie zwróci.
10 W tej firmie wszystko, szybko zmienia właściciela, pilnuj swoich gratów i paliwa z ciągnika(zwłaszcza na firmowych parkingach).

Pozdrowienia dla normalnych którzy się tam męczą.
Zostaw swoją opinię o AQUILLA SP. Z O.O SP. KOM. - Legionowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AQUILLA SP. Z O.O SP. KOM.