BUDWOJ

Pińczów

Opinie o BUDWOJ

olo 2014-07-15 08:06:52
Nie dajcie się nabrać. Ludzi traktuje się tu jak bydło, a firma to ch... du... i kamieni kupa, jak mawiał minister Sienkiewicz. Stanowczo odradzam.
amadeusz 2015-03-06 12:15:24
ludzie unikajcie tej firmy jak ognia mydlenie oczu ile to bedziecie zarabiac ale wszystko bardzo szybko wyjdzie praca po 12-16h od pon do sob w blocie po pas deszczu srednio w miesiacu 300h myslicie ale sie oblowie a tu was sprowadza na ziemie robisz na akord nie na godzine mozesz sie zajebac a wiecej jak 1300 niezarobisz no hyba ze lirzesz jaja prezesowi to moze z 2000 da czyli robisz za lep odradzam tego typa i jego ekipe kto sie jeszcze nieprzejechal lepiej niech sie tam niepcha szkoda zdrowia i czasu
beny 2015-04-06 22:28:39
Witam napiszcie mi coś więcej o tej firmie,bo mam propozycje pracy od nich.
ktoś 2016-05-03 22:41:36
Umiejętność sprawnego działania jest czymś oczywistym, zwłąszcza, że kadra docenina pracownika na każdym poziomie, a wypłata?
Zostaw swoją opinię o BUDWOJ - Pińczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDWOJ