Opinie o GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O. w Mielec

Były

Firma w której kadra kierownicza to osoby bez kwalifikacji, nie potrafiące zarządzać. O stanowiskach decyduje kolesiostwo a nie wykrztalcenie i wiedza.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.?

Jeśli mówimy o montażu to tak, mają szanse na zatrudnienie

J Nowy wpis

Jezeli masz taki staz to w Pzl-u na start dostaniesz 5500 po 3 miesiacach dodatkowo 300.

Były Nowy wpis

Potencjalny pracownik

Byłem na rozmowie o pracę na cnc u nich, z doświadczeniem 3 letnim proponują śmieszną kase 4800 brutto na rok 2024, wątpię że ktoś przyjdzie za te pieniądze pracować, bo jak sam rekruter mówił "to nie przerzucanie słoików" :)

Były Nowy wpis
@Potencjalny pracownik

Wcale mnie to nie dziwi to co piszesz to faktycznie może być prawdą. Nie chcą płacić szukają ludzi na sztukę praktycznie za najniszza. Cnc to nędza na podkarpaciu.

Ciekawski George Nowy wpis

Jakiej stawki mozna się spodziewac na dzień dobry przy 10 letnim doswiadczeniu monterki w lotnictwie?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec

Jaką stawkę mogę dostać na stanowisku operatora obrabiarek CNC?

Czy zdarzają się nadgodziny w GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.?

Przemo

Tutaj się pracuje 7 dni w tygodniu, za nadgodziny ludzie tutaj drugą pensję dostają

Moja rozmowa tam trwał bardzo krótko zostałem oprowadzony po placówce jeśli można to tak nazwać gorszej malarni jak tam to jeszcze nie widziałem zapytają o stawkę pan zaproponował mi taką śmieszną stawkę że podziękowałem i kazałem odprowadzić się do wyjścia zaznaczę że mam 15 lat doświadczenia w malowaniu

Oklo
@Gość

Warunki na tej malarni to tragedia, szkoda zdrowia, śmieszne stawki jak chcesz jako tako zarobić to musisz zostawać cały czas na nadgodziny i soboty niedziele

Pinki

Nie polecam malarni, warunki jak w kurniku

Meteor

Praca spokojna, atmosfera dobra - polecam . Pracy dużo, jeśli ktoś chce chodzić na nadgodziny to może wypracować niezła stawkę ☺️

Witam, miałam przyjemność uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej w Mielcu. Opowiem o wrażeniach:) sala konferencyjna (w której odbywała się rozmowa) przytlaczajaca, brudne ściany - od przekroczenia progu masz wrażenie, że tu kasy nie ma. Wydawało mi się że woda dla kandydata to taki standard, ale nie :) idziesz na rozmowę - lepiej miej swoją wodę :) HR w rozmowie się nie udziela, kierownik prowadzący rozmowę mówił głównie o sobie - ciekawe doświadczenie :) Rozmowa przekładana 3 lub 4 razy. W ogłoszeniu brak istotnych, podstawowych informacji - o prawdziwej treści ogłoszenia dowiadujesz się dopiero na rozmowie :) Brak informacji zwrotnej po rozmowie. Ciekawe miejsce.

Julia
@Kandydat

no to z Twojej perspektywy pewnie słabo to wyglądało... to czekaj kiedy to było, że masz pewność, że feedbacku już nie dadzą? Generalnie ciekawa jestem jaki stosunek co do tego braku info zwrotnego będzie miało szefostwo gdy o tym się dowie

Były
@Kandydat

Kolega akurat to co mowi jest prawda. Niestety kierownik o którym wspomina to człowiek mało wiarygodny , (usunięte przez administratora) , a do tego stanowisko rzekomo odpowiedzialne wymagania wysokie a pieniądze śmieszne jak na te czasy . Powiem tak tam kto ma zarobić a mowa o kolegach dyrektora to zarobią niezła kasę bo wiem kiedyś tam pracowałem.A reszta ludzi zarobki jak wszędzie chyba ze jesteś znajomym kierownika to może da się wtedy coś załatwić.

Rafał
@Były

Nie wiem, czy koledze, który opisywał rekrutację nie chodziło czasem o stanowisko kontrolera jakości? Właśnie to ogłoszenie mnie tu przyciągnęło, ale brakuje drobnego szczegółu - kwoty wynagrodzenia. Ma Pan jeszcze wiedzę ile ono by wyniosło?

Czy w GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Lucek

Czy ktoś powie mi jak odbywa się rozmowa rekrutacyjna do kontroli jakości co pytają

@Lucek

Przygotuj się na pytanie dotyczące: znajomości obsługi urządzeń pomiarowych, interpretacji rysunków technicznych do obróbki mechanicznej, znajomości narzędzi jakościowych (MSA, SPC, FMEA), poziomu opanowania języka angielskiego. Pytania mogą być wnikliwe, bo firma musi upewnić się, że wszystko z Tobą w porządku, bo to, że przychodzisz tam na rozmowę za stawkę jaką oferują jest już oznaką że coś z Tobą nie tak :)

Lucek
@Kandydat

Dziękuję za odpowiedź! Rozumiem że byłeś na rozmowie, jaki miała przebieg? Trudne są pytania z języka angielskiego? Jakie zaoferowali wynagrodzenie?

Jan
@Kandydat

Ciekawe to co napisałeś, że stawka jaką oferują oznacza ze coś jest nie tak z kandydatem... tzn? Tak słabe i nieadekwatne do obowiązków i wykształcenia wynagrodzenie proponują?

Czekam

Dobrze to było za Alana szczery i prawdomówny nie co teraz. Jak by wrócił to kolesiostwo pierwsze leci w pierwszy piątek po jego przyjściu

Eeee
@Jan

A według cb Jan stawka jest w tej firmie adekwatna do obowiązków i stanowiska ??? Widzę że tam pracujesz na wysokim stanowisku i oiniedzy ci nie brakuje

Julia
@Eeee

Czemu tak sądzisz? On przecież zapytał tylko o to, więc po co sobie dopowiadać? No i te stawki i obowiązki to w końcu jakie?

Czekam

Tam jest od prezesa po dół tylko i wyłącznie KOLESIOSTWO .Nie polecam

Nickt
@Czekam

A gdzie nie ma ? :)

Blady 23
@Czekam

A gdzie kolego nie masz znajomości? Jeśli Ci nie odpowiada to szukasz innej lepszej pracy zwalniasz się i dziękuję A ja widzę każdy tutaj jedynie potrafi wylewać swoje żale ;/

@Blady 23

Ty pajacyku chyba siedzisz w kieszeni u Ka..y i masz stanowisko . Trzymaj krzesło dobrze bo już nigdy nie będziesz siedzieć wyżej jak to upadnie albo zmieni się prezes

Orientuje się ktoś, jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko inspektora testów nieniszczących?

Walus

Dajcie jakąś wiarygodne info na temat tej firmy.Jak praca ,zarobki ,atmosfera,dodatki ,premie ,socjal itp.itd.Oczywiscie chodzi mi o pracę na produkcji a w szczególności CNC.

Trexo
@Walus

Kiedyś to była dobra firma......

Walus
@Trexo

Tzn. możesz sprecyzować odpowiedź?Czy tam pracujesz lub pracowałeś?

@Walus

Powiem ci kolego tak dopóki przed pandemia było sporo roboty to i nadgodziny były można było fajnie dorobić a covid się zaczął nie ma konkretnego człowieka który zajął by się pozyskaniem nowych zleceń ogólnie były zwolnienia i brak perspektyw rozwoju znajomości górują niestety bez nich nie wybieraj się tam.

Oner

Masz rację

Robert

500 euro na start i na tym koniec

Jaki jest styl zarządzania w GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.?

To zatrudnij się i zobaczysz jak cała elita kolegów zarządza firma i jak traktuje ludzi .

Jak jest z pakietem medycznym w GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.? Można dołączyć rodzinę?

Ytr

Nie, najgorsza opcja w której praktycznie nic nie ma. Każdy specjalista to opłata z Twojej strony przy wizycie

Pracowałem krótko lecz wystarczająco długo by móc się wypowiedzieć. Jak na standardy SSE praca spokojna ale za niewielkie wynagrodzenie podstawowe. Przed pandemią można było sobie dorobić na nadgodzinach. Można się nauczyć wielu rzeczy. Zazwyczaj pracownicy bardzo w porzadku. Firma skąpi na wszystkim począwszy od relatywnie tanich narzędzi pracy jak krążki ścierne na ślusarni po narzędzia skrawajace. Obróbka na frezarkach zużytymi płytkami? Żaden problem. Mimo wszystko polecam. Nauczyć sie, popracować i z doświadczeniem uderzać gdzie indziej.

Dawid

Firma dobra ale jednocześnie wymagająca i stąd zapewne narzekanie niektórych osób

@Dawid

Wymagająca? Chłopie ty chyba nie wiesz o czym mowisz.. widać ze tam nie pracowałeś

d4m

Witam, czy w firmie jest aktualnie rekrutacja na stanowisko montera lotniczego? czy rekrutacja została wstrzymana przez covid ?

Jak wygląda podstawa w GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.?

kierownik

Nawet się tam nie wybieraj jak nie masz dobrych znajomości

Zostaw merytoryczną opinię o GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O. - Mielec

• Jak się pracuje w GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.