GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.

Mielec

Opinie o GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.

Illuminator 2014-03-29 04:57:57
Firma o swiatowym standardzie ale czy napewno jezeli ktos chce sprobowac prosze bardzo poczatki sa piekne ale co dalej pracujac kilka dni pozniej lat ktos moze sie przekonac ze tylko poczatek byl piekny. Moj obraz przedstawia sie z punktu zwyklego pracownika ktory zaswiadczyl pracy i zobaczyl jak wyglada na tle innych firm z regionu i okolic, kazdy kto pracuje nie widzi wszystkiego jak na chwile obecna bo nie widzi rozrzutnosci firmy, liczba zarzadzajacych jest rekordowa, w zadnej firmie nie spotkalem sie z tyloma funkcjami kierowniczymi co nie przeklada sie na jakosc, poza tym ktos musi robic na wszystkich zeby wszyscy mieli wyplate niestety jak sie skoncza pieniadze, bedzie to zwykly pracownik z zwenatrz ladnie wyglada ale co pod stolem jak kazdy pod stól zamiata. Moja prognoza zacznie sie potwierdzac razem z pokazujacymi sie wpisami niestety bedzie ich coraz wiecej, moze sie myle ale kazdy musi sie przekonac na wlasnej skorze :)
worker 2014-09-07 19:37:00
A Aktualnie sytuacja W FIRMIE Gardner jest coraz gorsza czego rezultatem jest
L lawinowe odchodzenie doświadczonych pracowników odbieranie dodatków itd.
A analizując obecną sytuację jestem pełen podziwu jak jedna osoba potrafi
N niszczyć firmę budowaną przez lata bo firma to nie tylko pieniądze ale ludzie.
lolop 2014-12-10 14:11:51
Widzę mało wpisów więc firma wporzo.
noname 2015-05-28 13:07:16
Firma w porządku,obecnie zatrudnia już ludzi po mniejszych pieniądzach niż kiedyś. Firma z przyszłością i cały czas rozwijająca się(nowe kontrakty, projekty, maszyny, miejsca pracy). Jak na mieleckie realia, jedna z lepszych firm.
zdrowko 2016-04-23 13:14:23
podzielone opinie dotyczą każdego miejsca pracy, ale o nich naprawdę można mówić tylko dobre rzeczy, są wypłacalni, szkolą, dbają o swój kapitał - kapitał ludzki
Zostaw swoją opinię o GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O. - Mielec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GARDNER AEROSPACE-MIELEC SP. Z O.O.