Opinie o ERC w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ERC. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ERC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERC w Gdynia

Jak jest z pakietem medycznym w ERC? Można dołączyć rodzinę?

V. Nowy wpis

A gdzie się można zgłosić obecnie do ERC?Proszę o info

Dominika

@Palolamax, zachęcam Cię do napisania bardziej rozbudowanego komentarza. Powiedz proszę, jakie warunki były zawarte w umowie. Z jakiego powodu polecasz pracę w firmie, co jest dla Ciebie najbardziej istotne? Konkrety na ten temat są ważne dla innych użytkowników forum, szczególnie tych szukających zatrudnienia.

nikiminaj
@Dominika

Dominika jestes tu nie po to zeby wyjechac tylko jestes moderatorem, daj sobie spokoj kazdy ma Cie dosc. Nie zachecaj jak nie chcesz jechac

Dominika Nowy wpis

Może starajmy się pisać bardziej merytorycznie. Jak oceniasz sposób zarządzania ERC? Co byś zmieniła?

ankamis Nowy wpis

Było fajnie, właśnie zjechałam z Francji, kasa jest ok, wiadomo że biorą pewnie swoją prowizje, ale nie jest źle... Może wrócę z nimi na sezon zimowy

Jacek

@tymongdu Czy możesz dodać więcej informacji do tej opinii, mam zamiar aplikować.

tymongdu
@Jacek

A co byś chciał wiedzieć @Jacek ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ERC.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
tymongdu

Spoko agencja, kasa niezła, generalnie ok

lolapalata

Super agencja, tarfiłam na fajnych ludzi w pracy. Wcześniej miałam słabe doświadczenia z agencjami, tutaj było bardzo fajnie i pensja też nie najgorsza :)

Palolamax

wszystko ok, zgodnie z umowa,polecam

Iga
@Palolamax

a co jest w tej umowie zawarte?

Krystian kucharz

Polecam! super super i jeszcze raz super, dzięki za świetny kontrakt na kuchni!Wszystko ok, dobre zarobki, fajny klimat na kuchni z fracuzami, tylko trochę zimno w tych Alpach;);)

@Krystian kucharz

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w ERC. A powiesz może, co podobało Ci się najbardziej? Podajesz wiele pozytywów, ale chętnie dowiemy się czegoś więcej. Rozumiem, że pracowałeś zagranicą - czy pracodawca wymagał znajomości języka obcego? Czy zapewniał zakwaterowanie?

Dominika

@Andree, a czy pracodawca zapewnia koszty przejazdu do pracy? Jaki rodzaj umowy oferuje? Możesz powiedzieć, czy poza podstawą wypłacane są jakieś dodatki? @Joasia, to dobrze, że masz pozytywne doświadczenia związane z ERC, czy mogłabyś jednak podać argumenty, dzięki którym inne osoby będą mieć lepszy obraz sytuacji? Z czego jesteś najbardziej zadowolona?

Joasia

Fantastyczna praca, oni jedyni maja takie warunki poniewaz pracuja tylko na Francje, polecam w 100%

Andree

Zgadzam sie z Toba Witek, jak ktos nie ma co robic to pisze bzdury.Wlasnie zjechalismy z bratem z kontraktu-kontrakt super a koordynator na poziomie, mialem zlamany palec i otrzymalem natychmiastowa pomoc ze strony agencji. Jak dwa lata temy pojechalem z ginna agencja to kumpel dostal przepukline i go w stanie ciezkim wsadzili do busa na powrot do PL. ERC ma najlepsze kontrakty bo maja w agencji Francuzow ,u nich jedynie mozna cos na poziomie zlapac i sobie kwalifikacje podwyzszyc. Pozdrawiam agencje-wyjezdzam na nowy kontrakt w grudniu z nimi i wszystkim polecam agencje i koordynatora Andree z Krakowa

Piękna

Wszelkie tego typu agencje pośrednictwa pracy powinny zostać zlikwidowane! Czy to jest normalne, żeby pracownik, który cały miesiąc musi ostro pracować, dostawał połowę z tego, co agencja otrzymuje od klienta?? Czyli agencja zarabia drugie tyle, co pracownik.

karol
@Piękna

A wolisz jechać na kontrakcie francuskim i nie mieć pieniędzy wypłaconych? Każdy ma prawo sobie sam znaleźć robotę, agencja nikogo do pracy na przymus nie bierze. Chyba tez nie wiesz, ze agencje pracy to nie wolontariat i ubezpieczenie za ciebie płaca. Ja tam wole jechać z agencja i nie płakać potem ze mi nie wypłacili lub znaleźć się w jakiś obozach pracy w Holadii i uciekać przez las.

Aga
@karol

To kolega ma jakieś złe doświadczenia jak widać. Nie wszyscy pracodawcy są oszustami jak to ma miejsce często w Polsce. Agencje składki odprowadzają od minimalnej krajowej więc sensacji też nie ma z czego robić - pracujesz zarabiając w euro (w przeliczeniu na PLN ok. cztery razy więcej), a do emerytury liczy ci się najniższa krajowa. W dodatku te skandalicznie niskie stawki... Kto na to pozwala... Kto zna dobrze język, ten nie pracuje za pośrednictwem takich agencji. Proste.

ann

polecam!

Pierwszy raz wyjechalem z Agencja ERC w 2014 roku do Norwegii. Byl to owocny kontrakt, na ktorym zostalem dwa lata. W tym roku rowniez podejmuje prace z erc i jestem bardzo milo zaskoczony, ze juz tyle lat ta agencja istnieje. Jestem ciekawy jak w tym roku bedzie w tym hotelu, nowe miejsce, nowy kraj! Pozdrawiam wyszystkich

JoOrtiz
@Marek

Marek ja wyjechałam juz 2004 roku jeszcze 10 lat wcześniej niż ty i tez ruszyłam na Norwegie!Gdzie byles w Norwegi wtedy ?Juz od ładnych 6 lat jeżdżę do Francji i sobie chwale. Chyba już wcale nie maja Norwegii. polecam i nie zamienie na innych !

Aga i Maddlenne

Wraz z siostra wróciłyśmy z sezonu zimowego i jesteśmy bardzo szczęśliwe, ze wyjechałyśmy już drugi raz z agencja. Sa bardzo pomocni, panie co tam pracuje zawsze pomagają w problemie jak już ktoś tu napisał. francuzi od nich tez się starają pomoc jeśli ktoś nie mówi po francusku to starają się mówić po polsku dla mnie to Duzy plus bo ja akurat nie mowie w tym języku. Piękne miejsce i dobre zarobki mam nadzieje, ze w przyszłym roku również tam wrócimy.mialysmy ładne mieszkanie nieodpłatne i wyżywienie dwa razy na dzien. Szczerze polecam

Maciek

ja u nich robie 6 lat i nigdy nie mialem problemow. Firma bardzo pomocna a wyplata co do joty. Moja dziewczyna pracuje ze mna na sezonach latem i tez sobie chwali,ale ona od 3 lat jezdzi. po roku masz prawo do podwyzki.pracuje z nami 5 osob z agencji i tez nikt nie narzeka. wlasnie tak sie szykujemy na kolejny sezonik z nasza agencja. a co sie stalo, ze nie dostales kaski?

Dominika

@Janek a czy przed wyjazdem ustalałeś jak mają wyglądać warunki mieszkaniowe? Firma ERC pokazywała Ci zdjęcia? Rozumiem, że jesteś zły, że kontrola przeprowadzona była na Tobie, ale chyba dzięki temu miałeś opłacone stawki. @KubaKubsztyk pojedziesz drugi raz z firmą ERC?

KubaKubszty
@Dominika

ja juz mam zablokowane miejsce od nich na chef de partie nad morzem.A Ty Dominka na co chcesz jechac?

Maciek

Dominika

@KubaKubszty i kiedy wyjeżdżasz? Jak już dojedziesz to napisz czy wszystkie warunki jakie ustaliłeś z firmą ERC są zgodne z tym co ustaliliście. Ja nie planuję wyjazdu, ale chętnie się dowiem jak i inii szczegółów związanych z pracą.

Nie polecam tej agencji, ciągłe problemy, brak wyplaty na czas piszecie że jeden dzien spóźnienia, a do mnie wypłata co miesiac dochodziła 12.... a nie jak powinna na czas w tym miesiącu nadal jej nie widzę a mamy 15... Ogólnie jedna Pani która tam pracuje jest tylko miła, gdy dzwoniłam dowiedzieć się o jakieś informacje typu kiedy wplynie wyplata to klamali bezczelnie że wyslali, lub ze ktos nie dopilnowal wysłać ieszcze innego razu ze ktos byl na urlopie, brak platnego za urlop, papiery każą podpisać na przód o kilka miesięcy, motaja się kręcą z odpowiedziami na pytania. Umowa jest na polska najnizsza krajową a zarabia się w euro. Nie doplacaja za prace w swieta. Sztywna stawka, a to co sie nam nalezy dodatkowo oni zgarniaja dla siebie. Teraz telefony powylaczane i dodzwon sie po wypłatę czy cokolwiek... jedyne co warto to miejsce w ktore mnie wysłali. Nigdy wiecej. Mam nadzieje ze skladki odprowadzaja...

Janek

Potwierdzam stawka jest w euro minimalna,a składki w Polsce od minimum,a co ciekawego,że składek w Polsce nie płacili.Mieli kontrolę i wybrali mnie.Musiałem z drugiego końca Polski jechać na sprawę do sądu,aby sąd nakazał opłacić im składki.Cały dzień straciłem i się umordowałem przez nich za darmo.Mieszkanie typu NORA.Nie polecam.

Anita

Podpowiedzcie jak się pracuje z agencją? Słyszałam sporo dobrego

olkaWedzikowska
@Anita

Anita wpidzialam twoje pytanie wlasnie jak chcialam dodac opinie.ta agencja nie ma sobie rownych a duzo juz widzialam.erc placi na czas a nie jak w interimaksie masz 3 tygodnie opuznienia bo szefowa jest na urlopie a pracownikom wstyd telefony odbierac i sie z tego tlumaczyc.z tymi to juz nigdy nie pojade.pierwszy pracodawca byl beznadziejny ale mi zmienili i bylo super.pani karolina jest bardzo mila i ci francuzi tez,szef tej agencji idzie ludzion na reke a sami pracownicy dobrze o nim mowia to juz cos znaczy

Zostaw merytoryczną opinię o ERC - Gdynia

ERC