SONIMA Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o SONIMA Sp. z o.o.

Viner 2015-05-29 16:30:43
Bylem pracownikiem "Sonimy" przez ponad 2 lata. Moge powiedziec bardzo wiele z uwagi na charakterystyke pracy i rozwoju w tej firmie. Ogolnie w firmie wiele sie nie dzieje, produkcja jest bardzo prosta i latwa, praktycznie wyszkolenie nowego pracownika produkcji moze trwac 2 tyg i osoba srednio ogarnieta jest sobie w stanie spokojnie poradzic i praktycznie wyrabiac norme. A zatem pracodawca w zadnym stopniu nie przejmuje sie zwyklym operatorem, jezeli nie jestes z rodziny albo dobrym znajomym dyrektora badz kierownika to zapomnij o jakiej kolwiek (niewielkiej zreszta) mozliwosci rozwoju lub awansu. Firemka mala zatrudnia okolo 30 osob wlacznie z "biurem" i innymi specjalistami ktorych moznaby policzyc na palcach jednej reki. Swojego czasu pracowali w firmie wartosciowi ludzie ktorzy po pewnym czasie i ogolnej orientacji sytuacji jaka panuje w firmie rezygnowaly na rzecz lepszych i bardziej rozwojowych miejsc pracy. Zarobki na poziomie lekko wyzszym niz minimalna krajowa, zatrudnienie nowych pracownikow odbywa sie na zasadzie najczesciej umowy zlecenia i potem ewentualnie sie przedluza umowa o prace najczesciej na miesiac po czym z delikwentem sie konczy wspolprace. Zero stabilnosci dla nowych pracownikow spoza nepotycznego "ukladu". Dla kogos kto chce sobie dorobic z braku laku dobra opcja na miesiac dwa do podrobienia sobie "grosza" a moze i doslownie. Polecam swiezakom bez doswiadczenia ktorzy chcieliby zaczac swoja kariere jako pracownik produkcji w innej firmie lub dla malo aktywnych i nieambitnych ludzi ktorym wystarczaja warunki jakie zapewnia firma - o ile zaostanie sie na dluzej.
Zostaw swoją opinię o SONIMA Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SONIMA Sp. z o.o.