Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o P.W. "BUD-MASZ"

Pracowałeś w firmie P.W. "BUD-MASZ" i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
spaw - 2015-06-03 20:04:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wspaniała praca w miłym towarzystwie.
zdjecie uzytkownika
prasiarz - 2015-06-03 21:09:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracuje na akord na prasach do blach, fajna i zarazem nudna ta praca ale kasa dość dobra, można zarobić bez żadnego wysiłku. tylko ten kierownik straszny nerwus i dziwny jakiś codziennie inny humor nie nadążam za nim.Szef wpada tylko rano i zaraz jedzie. kasa zawsze na czas.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. "BUD-MASZ"

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy P.W. "BUD-MASZ"?
Zadaj pytanie
alert