WIR-MAR MARIOLA SUCHAŃSKA

Szczecin

Opinie o WIR-MAR MARIOLA SUCHAŃSKA

nieznajomy 2016-04-10 13:22:54
Wyplata nie na czas, potracenia z pensji za byle co, nie przyjemna atmosfera. Wykorzystywanie czlowieka. Nie polecam tego pracodawcy.
tołdi 2016-04-16 09:29:05
Firma nie godna polecenia.Brak szacunku dla ludzi ze strony pracodawczyni,nieterminowe wypłaty,kary finansowe i wykorzystywanie pracowników,to wszystko na porządku dziennym.
Marti 2016-04-28 12:43:17
Zgadzam sie nic dobrego nikogo tam nie czeka , zero szacunku wstosunku do pracownika . Praca w bardzo zlych warunkach . Ktos powinien wkoncu zrobic z ta firma porzadek .
Jaki 2016-09-12 04:04:40
Panowie na szacunek trzeba sobie zasłużyć!
Za złodziejstwo i pijaństwo kara musi być .
Jeśli bście byli w porządku to pracowali byście tam dalej,bo nie jest żle.
Siermięgi i lenie wszędzie mają pod górkę. Mógłbym całą liste wypisać kogo jeszcze szefowa powinna wylać na zbity pysk! Pewnie się pokapuje i to zrobi to i atmosfera się poprawi!
Zniesmaczony 2016-09-12 04:16:58
Czyli wiadomo, kto komu buty liże i dlatego jeszcze ma pracę.
Młody 2016-10-28 14:15:16
Za czasów Marka (szefa) było spoko.
To teraz widzę że się wali wszystko.
Ludzie się spotykają I gadają.
Mówią jak to pewien stary leser dziobak i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] został prawą ręką szefowej po śmierci męża.
Jest to możliwe że tak jest jak piszą tu ludzie bo to nie są zagrywki szefowej tylko tego Piotrusia.
Zostaw swoją opinię o WIR-MAR MARIOLA SUCHAŃSKA - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIR-MAR MARIOLA SUCHAŃSKA