RESTAŁRACJA TAWERNA

Pińczów

Opinie o RESTAŁRACJA TAWERNA

anonim 2011-06-18 13:23:44
Z GRZECZNOSCI I DLA UPRZEDZENIA INNNYCH NIEPOLECAM PRACY W TYM LOKALU SZEFOSTWO LUBI WYKORZYSTYWAC PRACOWNIKOW NA MAXSA ,MIEDZY WLASCICIELAMI KONFLIKT SAM NIEWIEM JAK TO JESZCZE FUNKCJONUJE .ODRADZAM JESZCZE RAZ TAM PRACE.
anonim2 2015-03-15 23:16:30
Popieram opinie wyżej.Pracujesz za grosze na śmieciówce i wykorzystują cię jak tylko mogą i pomiatają tobą.A jedzenia nie polecam :)
magnum 2015-03-15 23:23:22
o widze ze wkoncu ktos sie odwazyl napisac prawde.bylismy tam grupka znajomych i jedlismy hamburgery po czym wszyscy po krotkim czasie dostalismy bolesci i kazdy z nas wymiotowal.czlowiek chce sie napic a wodki ciagle brakuje.polowy dan z karty nie mozna zamowic.barmanka zamiast rosolu przynosi flaki.smiech na sali
gtff 2016-04-29 16:14:47
przeciez nie zawsze wszystko musi kazdemu smakowac :D mozna tez pzeciez sprobowac innych rzeczy u nich ktore bardzij przypadna do gustu na przyklad :)
Zostaw swoją opinię o RESTAŁRACJA TAWERNA - Pińczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESTAŁRACJA TAWERNA