MEDICAL COMMUNICATIONS

Opinie o MEDICAL COMMUNICATIONS

zosia 2011-05-10 11:41:45
A ja nikomu nie polecam pracy w tej agencji, (usunięte przez moderatotra), marne pensje, nędzny klimat....część pieniędzy na umowę, część w kopertach na koniec miesiąca pod stołem....do tej pory nie zobaczyłam zaległej części wynagrodzenia...serdecznie nie polecam jeśli ktoś ma ambicje
rozczarowany 2014-08-26 12:08:23
Dziwne miejsce, dużo obiecują, nic potem z tego nie wynika, sugerując przyszłe zatrudnienie wyłudzają pracę za darmo.
Krysia 2015-02-13 22:21:45
Ciagla rotacja pracownikow powodujaca ogolny chaos i dezorganizacje. Ludzie zwalnianni z dnia na dzien, bez mozliwosci przekazania materialow wspolpracownikom. Odszukiwanie informacji po nich po czasie na roznych komputerach pochlanialo cale dnia, oczywiscie bezplatne nadgodziny i czesty udzial w roznych likendowych evenach oczywiscie za free. Czesc pieniedzy na umowe o prace( ale tylko dla wybranych), reszta na czarno lub umowe o dzielo, z tym ze o kopie umow trzeba bylo walczyc. Niepowazna firma...
d 2015-06-30 10:53:35
Nie polecam,ciagle nadgodziny, mobing, brak komunikacji w tej firmie. Praca za darmo, wyzyskuja pracownika, ciągła rotacja, niektórzy pracują tam 24 godziny na dobę. Nie polecam. Chaotycznie wydawane polecenia, wszystkiego trzeba sie domyslac. Ogolny balagan i brak organizacji.
marysia 2015-08-19 11:38:55
Mobing nonstop, humorzasta szefowa niezrownowazona psychicznie i wyzysk. Praca za darmo, falszywe umowy, nigdy nie wiadomo, czy bedzie pensja i ile wyniesie. Dlaczego PIP jeszcze tam nie zrobil porzadku? NIE POLECAM NAWET WROGOWI.
XYZ 2016-04-05 17:36:46
Zdecydowanie nie polecam. Wszystko co napisano powyżej jest prawdą. Niestety.
Tomek 2016-05-20 22:02:37
niestety, ogłoszenie już wygasło, przynajmniejja takiego nie widze. Wydaje mi się, że kierowca to jedno, a produkcja to co innego. Nie rozumiem takiego połączenia obu stanowisk, nie bardzo mi to odpowiada.
Zostaw swoją opinię o MEDICAL COMMUNICATIONS - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDICAL COMMUNICATIONS