Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

?

Ciekawe ile osób tutaj zdaje sobie z tego sprawę, że nie jest tak anonimowa jak im się wydaje ???? Ciekawe czy później jeszcze raz to powtórzą tylko że w 4 oczy a nie na jakimś forum. Pozdrawiam i plujcie jadem dalej. ????

Mateo
@?

W tej firmie nikt nie ma odwagi powiedzieć drugiej osobie zaczynając od Madzi, przez Adika Ewelinę i wszystkich pozostałych, zakłamanie, brak szacunku zwykłe (usunięte przez administratora) brak wychowania i kultury osobistej.

Arbeiter

Bardzo w porządku facet, naprawdę godny zaufania czego niell można powiedzieć o innych, widocznie stanowi konkurencję bo inteligencją przerasta ich zdecydowanie.

Pieniądze słabe, stawka śmieszna, traktują ludzi niepoważnie i bez szacunku, zdecydowanie nie polecam i odradzam, grupa ulubieńców i pupili jeszcze może coś zarobić reszta nie bardzo, czy ciepły czy zimny gruby czy chudy nie polecam! P.S. Z grubymi się opłaca dobrze żyć.

???

Ile prawdy jest w tym że niektórzy już jutro wyjeżdżają do Niemiec? Podobno dzwonili z biura i nasi już wyruszają. Domyślam się że nie do wszystkich był to telefon.

Ui
@???

To nie jest prawda!!!! Bzdura kompletna.

Onkaaaaa
@Ui

Dokladnie... Jutro jedzie tylko pusta sandra po osoby ktore chca juz wrocic do domu.

Wyjazdy
@Onkaaaaa

8 jest zjazd do pl nie jutro więc Sandra wyjeżdża w czwartek

Tak, podobno są osoby do których dzwonili i one jadą jutro. Pytanie co z resztą...

Gregor

Czy osoby z izo też jadą ?

Królowa

Czy biuro już się z kimś kontaktował w sprawie wyjazdu do pracy

Nnn
@Królowa

Jak moze dzwonic jak granice sa zamkniete! Zastanow sie nad pytaniem zanim je zadasz

Heh

Tak,to ten,fajnie to ujoles, aż mi się humor poprawil

My

No pozbyli się B.dobrego koordynatora jakim jest Łukasz jeden jedyny który jest grzeczny inteligentny życzymy u umie Perfect język niemiecki bo Ci dwaj to tylko umieją wszystko spieszyć jak ostatnio Pani super koordynatorka urządziła kobietę która złamała mogę tak ja urządziła że kobieta miała problemy po nie umiała powiedzieć doktora co i gdzie to się stało tak umie niemiecki i kogo później wysylali Łukasza tylko za późno bo koordynatorka czuła się bez winy wszyscy wiedzą o kogo chodzi bo koordynatorka jest tylko jedna więc wiecie kto wykonywał ta czarną robotę Łukasz bo Ci dwaj kompletnie do niczego się nie nadają to wiedzą wszyscy!!!!!!!!!!

Pafcio

A widziałeś-widziałaś Łukasza w takiej sytuacji jakiej opisujesz ta jej chorej stronce to ludzie tu wypisują nie które rzeczy wyssane z palca ..

Co?

To Lukasz juz nie jest koordynatorem?

Jeśli chodzi o styl ""to zawsze długie paznokcie Ale nie ładniejsze od Marioli"""

Misiek

Ludzie A wy tam mało roboty macie że tu tak najezdzacie na panią Mariole dzięki również jej możecie pracowaćw weekendy .. A nie tak jak my siedzimy w pl i nie możemy wyjechać.... Ogarnijcie się wkońcu....

Byly pracownik

Szybko tam zmiany wprowadzili że zwykły pracownik może używać telefonu tuż parę minut po 6

6 rano,zaraz przerwa

Zaczynamy,parę minut popracujemy,a pozniej luzik,nasze Panie jak co dzień idą na przerwę,wiec będzie spokoj...nie ma norm

Ta firma to zart

Ta Pani to sobie lazila,lazi i bedzie łazić, taka jest prawda,kto ma z tym zrobić porządek,jak to są dobre kolezanki.Nasze Panie z biura pozwalają na wszystko,sztaplerowcy nachlani jak bely i może być, według was to jest normalne.Tylko czekać aż kogoś potrąci,albo nawet zabije.To trzeba zwyczajnie zgłosić i to samemu Schmitowi lub Marcelowi.Zgłośmy to grupowo,zróbmy w końcu z tym porządek, nie czekamy aż komuś się coś stanie,dziś znów beda pijani i znów będzie na to zgoda,zobaczycie...

Maciusiek

W poniedziałek już będą dzwonić po ludziach kto chętny żeby jechać do de , powoli wracamy do życia

TST

Uwaga,jutro na TST, będzie dzień norm,jezeli chodzi o zabawy na telefonie,dla osoby która da rade najdłużej mixowac na kom,fajna nagroda,plus cały weekend pracujący, wiec doładować na maxa kom i walczymy jutro,aczkolwiek będzie ciężko bo,mam osobiście swoja faworytke.Choć jak zabierzemy power banki to może udać się komuś dorównać, a może i wygrać..

ONA

Nasze kierowniczki na TST dalej tak samo,czyli jak nie pracowały tak dalej nie pracują, no chyba ze czipowanie ludzi i bawienie się kom,można nazwać praca(zenada,dziewczyny,nie macie za grosz wstydu) i jeszcze to mniemanie o sobie,to lazenie po hali(przykre)

Karolcia

Jeszcze tydzień to wszytko poluzuje ... i pojedziemy.. zmienimy tych co już tyle tam siedza..

Wyjazdy
@Karolcia

Karolcia A jesteś już spakowana:D

Dziewczyny jaki styl panuje w ILS?

Macius

Styl w maseczkach

Benka

Mylisz się, ci co nie chcieli to nie pojechali,bo wiedzą że już nie było sensu jechać, nawet nasz kordynator tak zrobił i walczy w pl,bynajmniej ma uczciwa prace i na miejscu

Słownik
@Benka

Jakiego kordynatora masz na myśli ?

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS