Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

szrajberinkaNEU

no to prawda cos sie wydarzyło tam w czwartek, fajna ta sylwia a staraszyli mnie nia pozniej sie okazalo ze na innym turnusie jest, po roku jak znowusz afiłamprzyjechalam oczywiscie mnie "szajkbuska" straszyli ale sie okazla za na Dusseldorfie jest, a tu w srode mialam okazje poznac i jest normalna i bardzo pomocna duzo wie co tyczy pracy. ale super miła to nie jest! ale na kogos madrego wkoncu trafilam, prace ma w jednym palcu wiec pisze bo szkoda mi ze wkoncu spotkalam sie z kims kompetentnym i pomocnym a tak mnie jia straszyli. dziwna sprawa ale zycze jej duzo zdrowia.ausbildung

stary pracownik
@szrajberinkaNEU

W tej pracy co chwile ktos ma wypadek i najgorsze ze zaraz na drugi dzien szefostwo wysyla takiego do Polski zeby nie placic chorobowego w Niemczech.

re
@stary pracownik

sylwia jechała bo palnowo i tak mila zjechac w pt E

czlowiek

was Bog opuscił chyba Sylwia naprawde mega sie zranila napewno powaznie widzialem moment dokladnie ukladalem W5, i nie bylo mo do smiechu ale sobie poradzila, choc myslalem ze zemdleje bo mi sie slabo zrobilo upusciła noż... i sam stalem jak wryty ale bylo szefostwo na miejscu i szybka akcja naprawde.zil jestescie chorzy zeby jeszce moze sie smiac. jest mi mega przykro bo nikt A ZWLASZCZA TA PANI NIE zasluguje na tak znieczulice. zdrowia Pani Sylwio

ciekawy

tez mozliwe, ale miala dobry chumor ale latala jak nakrecona, choc cofam co zle PISALEM. jest aserio robotno i mila, widac duzo pomogo innym. wiec pytom bo mi sie szkoda jej zrobiolo.i ze reka se uciela i ponoc powaznie bo slyszalem ze tam wszyscy sie zlecieli.no martwia sie.pozdrawiam Pania

dynia

tak widziała Ciebie na I punkcie i sraczki dostała!!! a co martwisz sie?!

ciekawy

mam pytanie do bedacych na monsheim teraz czy to prawda ze sylwia -szajbuska mila wypadek??cos powaznego?!wiem ze jechala juz piatek do domu, bo cos sie jej stało i to powaznego;-D

co ten babsztyl jeszcze nie potrafi omota wszystkich naiwnych facetów

tola
@123

bo sa głupcy madry trzyma sie z dala od takiej zdzi...

kamil

baks i adi witajcie w klubie tez sie nadziałem myslałem ze to miłosc a jej tylko zalezało na jeb.... tylko to potrafi no i chlac to jej atuty pozdrawiam wszystkich skrzywdzonych i wykorzystanych

@kamil

NO CÓŻ CHŁOPCY JAK WIDAĆ JESTEŚCIE BARDZO NAIWNI WIERZĄC ŻE OWA PANI WIE CO TO ZNACZY MIŁOŚĆ..........DO ROZKOCHUJĄCEJ WSZYSTKICH NAIWNYCH PASUJE PRZYDOMEK: "CZARNA WDOWA"

Z EKIPY
@124

ona i tak zostanie stara (usunięte przez administratora).panna bo zawsze mówiła ze chce byc sama a szuka tylko takich do pociskania bo tego jej tylko potrzeba

baks

ja tez sie dalem zlapac bo bylem slepy ale dzis juz nosze okulary

w sprawie pracy w mancheim dzwoniło juz kilka osób ale ponoć nikt tam nie odpowiada

trans norma team
@pracownik

bo wiesz.., zajac nie moze caly dzien przeciez odbierac telefonow ;-) kiedys trzeba tez spac :-)

wikler

kolejne oszustwo! znajomy pisal na to ogloszenie, to bylo na mypolacy.de ale ta osoba jest nieaktywna, ani nie odpisuje ani tam nie zaglada, wiec pewnie kolejna zagrywka zartownisia. dopoki nikt sie nie znajdzie kto tam sie zatrudnil to ogloszenie jest falszywe, oczywiscie moze sie znalezc podstawiona osoba, ktora napisze ze tam juz pracuje i jest fajnie ale nie mozna w to wierzyc bo ta osoba nigdy sie nie ujawni.

PROSZE WYSTUKAC W WYSZUKIWARCE PRACA W MANCHEIM I WYJDA RÓZNE OFERTY

@PRACOWNIK

Jasne ze znajdziesz prace w mannheim i to nie jedna ale poszukaj nam taka co 2 tygodnie i z hotelem. inaczej ludzie na to nie pojda, bo tylko system 2-tygodniowy ich trzyma w tym obozie, chocby mieli robic i za 2 euro.

praca

ale ten wklejony link to Hamburg a ta praca miala byc w niby Mannheim?

PRACOWNIK

(usunięte przez administratora) POWYŻEJ POMYŁKOWO WKLEIŁ SIE INNY LINK TERAZ JUŻ JEST WSZYSTKO OKEY. PROSZĘ SOBIE TO OTWORZYĆ CIEKAWA OFERTA PRACY MOŻE KTOŚ SKORZYSTA CHYBA NIGDZIE NIE JEST TAK ŹLE JAK W FIRMIE TST WARTO POSZUKAĆ CZEGOŚ INNEGO. KOPIUJCIE LINK BO ZOSTANIE USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA POPRZEDNIO TEZ ZOSTAŁ USUNIĘTY

TST
@PRACOWNIK

Wklej kolego jeszcze raz ten link albo najlepiej kilka razy dziennie bo admin zdazyl go usunac zanim jeszcze go wkleiles ;-) Nie wszyscy zdazyli skopiowac, ja niestety tez nie. Pozdrowionka

PRACOWNIK

(usunięte przez administratora)PROSZĘ SOBIE TO OTWORZYĆ CIEKAWA OFERTA PRACY MOŻE KTOŚ SKORZYSTA CHYBA NIGDZIE NIE JEST TAK ŹLE JAK W FIRMIE TST WARTO POSZUKAĆ CZEGOŚ INNEGO.

normalny

tak bedzie dopuki ludzie sie nie zjednocza i nie zaczna tepic tych co dzwigaja normy np. mlodych emerytow lub liniowych co maja premie kosztem sumienia duzo piszecie a zaden z was do niemieckiej inspekcji pracy nie napisze przez slownik google a nawet nietrzeba bo maja tlumaczy tylko zrobic 1 krok chyba ze ktos ma mentalnosc poddancza-chasiok i wychwala swoich poganiacy ludzie opamietajcie sie na ile wam zdrowia starczy jeszcze a co potem wyrzuca was na smietnik jak wyrzuta gume troce godnosci miejcie bo nawet pies warczy na swojego pana nawet gdy go kocha gdy ten zabiera mu kosc a wiec troche godnosci niepozwulcie jej sobie zabrac

TNT = Trans Norma Team Taka jest prawidłowa nazwa tej Firmy :) Jeśli chodzi o Dusseldorf to brak zgrania ze wszystkim,każdy na każdego kabluje i jeden z drugim obgaduje inne osoby.Takie sa realia.Dziękuję Dobranoc.

nie ma takiej firmy kolego w wyszukiwarce, albo sobie jaja robisz zajac albo podaj adres lub chociaz miasto a najlepiej link cwaniaku

jessie
@pracownik

On chyba sam jest w transie, po wypitych promilach ze takie bzdury wymysla.

(usunięte przez administratora) PROSZE SOBIE TO OTWORZYĆ I POTEM 5 POZYCJE TEŻ OTWORZYĆ (HAMBURG) MOŻE KTOŚ SKORZYSTA OFERTA DOŚĆ CIEKAWA.

bystry

z plantacji na plantacje ba przeciez pany sie znaja kolejny zart baksa tak jak z filtrami czy pensja minimalna a on rznie z was i co leci

mokry

tak sprawdzaja kto i ile osob chce zrezygnowac z niewolnictwa

beste

Nie odpowiada ani gg ani telefon pod ktorym ktos mial proponowac nowa prace przy kosmetykach. Jakis szwingiel to chyba, a po drugiej stronie pewnie zajac, sprawdza ile osob chce zrezygnowac z TST.

pracownica
@beste

Na to wychodzi bo ja także próbowałam ale bez skutku.nawet z podanego linku żadne konkrety nie wychodzą.

@beste

to nie pierwsza zagrywka zajaczka czy innej osoby na wyzszym stopniu tej beznadziejnej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS