Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

nika

a szajbuska wrocila juz

@nika

Nika mieszkasz w neuss nie nzasz niemieckiego a znasz Szajbuske z tst?!

nika

mieszkam w niemczech w neuss i szukam pracy ale nie znam niemieckiego.jest szansa sie dostac na tst

chłopek

dokladnie zgadzam sie z wami ludzie. sylwia jest normalna kobieta,pracuje studijuje, ma co robic i robi to dobrze nie wiem moze to was ludzie boli?! jak kazdy czlowiek wzmaga sie z przeciwnosciami losu. Takie zycie.a idementuje plotke mie ma pracy w PL!

czlowiek

a jak wkoncu sie Pani Sylwia labus czuje;-) ktos wie?!

vip
@czlowiek

ma sie dobrze ale nie wraca juz do pracy ma juz w polsce załatwiona

elus
@vip

świety czas na nia w domu i dzieckiem niech sie zajmnie a nie imprezami i balowaniem z innymi chłopami

@elus

odczepcie sie ludzie i dzieckiem sie od dnia narodzin opiekuje, po co te komentarze?!na chleb jej dajecie ze sie tak jej osoba interesuje. bez sensu!

tola
@1234

a co ciebie do tego pilnuj swojej (usunięte przez administratora)

@tola

dokładnie Tola! nie normalni! niech kazdy spojrzy na siebie na swije poczyniania a opzniej wygłasza opinie, zwłaszcza te negatywne najlepiej w oczy ale na to tym prostką brakuje odwagi! przykre,ale ludzie dajcie juz sylwii spokuj, zreszta Ona i tak nie czyta tego i nie ma to wiekszego sensu. jak chcecie jej cos przekazac to np jest na FB. powiedz jej napisz i bedzie lżej..po co to pisac i obrazac gdy to ze jestesmy tu anonimowi nie zmieni postaci rzeczy i nie rozwiaze problemu.pozdrawiam

normalny

ehehhe Ona juz ktos kocha,ale ze Pana normalnego;;;;; to jest akcja kim Pan Jest/! chyba szef bo norme zawsze robiła albo ktos mega glupi! cyba ze to Pan Pan D...kocha ja wiec

racibórz

tu chyba powinni sie wszyscy leczyc

chłopek

a Ciebie chyba glowa boli-tez lepiej zostan w domku-zacznij sie leczyc!

max

fajnie,że nasi zmiennicy jadą już na Dusseldorf bo pracy tyle,że 5dni wolnego...a obiecywali góry godzin-porażka...już więcej mnie tam nie zobaczą...a koordynator z turnusu który wyjeżdża z Pl dzis to cwaniak jakich mało (usunięte przez administratora) liże na Monsheimie-uwazajcie na niego....

a ja byłam tylko 1raz i ostatni na Dusseldorfie i powinien tam pojechać każdy...wielcy koordynatorzy śmiechu warte,sami chleją wódę,a później się wydzierają na całą okolicę,kozak w szczególności jeden pan koordynator,tylko kto go nim zrobił i taka osoba ma później uspokajać innych jak on sam narąbany jest...wielki pan M.,a kierowcy co niektórzy na gazie jeżdżą do pracy,szczególnie leser również pan M.ma tylko gadane i nic nie robi...Beata powinna ten alkomat zakupić...dobrze że mam pracę w Pl...

wiedzaca

Mało wiecie o zbyszku "kilane" jest na D.Dorfie pracuje i robi co do niego nalezy... ludzie pojebało was?szukacie problemu gdzie nie ma... Oni wszyscy sie znaja bardzo długo.. i znaja i Nikt nikogo nie wykorzystuje. ludzie czy wam sie lepiej spi wiedzac ze obsmarowało sie kogos na goworku? dlaczego nikt z was niema cywilnej odwagi powiedziec "w twarz" zbychowi szajbusce i innym... tchórze

VIP

ODWALTA SIE TA tumany mej pracy

ewa
@VIP

tumanem to ty zbychu naprawde jesteś i nie masz sie co oszukiwac ale moze z latami dostaniesz tego rozumu------oby

cieniasy do was

kilan jakos nie narzekal a i teraz ustawiony

EWA
@cieniasy do was

kilan głupi jak but z lewej nogi cwaniak w polsce go nie znosili to wyjechał za chlebem do niemiec może tylko podziekowac ze go ania wzieła bo do dzisiaj by konia klepał zona jego tez w pracy cwaniakuje goni obrosła w piórka ale prywatnie jest spoko

@cieniasy do was

KILAM MOŻE ZAWDZIECZAĆ TA ZNAJOMOŚĆ I USTAWIENIE TYLKO DZIEKI RADKOWI BRATU MAGDY BO TAK JEST NIKIM WIELKIM ZEREM

re
@123

jak sam zauwazyłwes jest kumplem Radka ale w tej firmie i dobrze nie ma znaczenia tymn bardziej ze Radek czy Daria nie zalatwiaja nic po kumpelsku..praca a w Pl jest inaczej//i o tzi no chodzi a ze go nie lubisz..wiesz tez wiele sie luzi nie lubi nie cierpi, badz Facetem i powiedz wtwarz.. i nie ma stresu..

@re

wiedzaca i re jestescie z ekipy kilana albo podstawieni ? no chyba ze takie same ćmoki jak on

EWA

FACECI ALE WY JESTEŚCIE NAIWNI NA CO WY LICZYCIE NIE ZNACIE NASZEJ SZEFI???????TO KOBIETA ROZRYWKOWA DZISIAJ TU A JUTRO TAM ZABAWI ZABIERA SWOJE ZABAWKI I IDZIE DALEJ W POSZUKIWANIU PRZYGÓD TO KOBIETA BEZ UCZUC CIKAWE NA CO LICZY CWANY SZTAPLEROWIEC NOWA ZDOBYCZ SZEFI

tola

normy niie zrobila to ja los pokaral

bylem

lodus pociety chyba za powoli robil

spawacz

na isolait z niemcami jest 12 euro no chyba ze sie jest'polakiem'to sami wiecie jebanie normy swoja woda

wafloo

mysle ze to jest tak ze to ta stara ekipa tak o niej pisze bo onan sie nie (usunięte przez administratora) i nie ma znaczenia ze ktos juz tm bllle 6 lat az ktos z magda pij ona ja wie ze trza przyjebac to robi i dziwne ze robili u niej zawsze faceci a pisza same babki na jej temat cos tu nie graa.a co z isolajt?i ponoc jakos nowa sztela ma byc??

isolajt
@wafloo

ma byc nowa stela na isolajcie ale nie dla naszych tylko dla bulgarow bo oni pracuja za pol stawki co naszym placicli, takze slazaka na isolajcie juz nie zobaczycie no chyba ze macie bulgarskie paszporty

kobitka

na isolajt Nicccccccccc w tej firmy zyje sie newse mczyli teraz szjbuska a po week pewnie sie cos wydaży hoho

normalny

(usunięte przez administratora) sie od sylwii. a co na isolajcie??? to mnie ciekawi

isolajt
@normalny

na Isolajcie Bulgary teraz robia za 2,50 oiro. Slazokow naszych juz wywalili

jurii

no moze sie nalezalo;-) ale pomnik bym jej postwil-kozacka laska ta szajbuska. a pytanie brzmi dlaczego szajbus- na dusseldorfie mowia jej inaczej?!

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS