Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

byly niewolnik

miala pracowac na orlenie ale jak zapytala jaka jest norma to ja zmierzyli tylko i podziekowali dlatego wrucila po wypadku bo miala tam pracowac ale woli sie wyreczac innymi

eeee

pamietam jestem sasiadka, i to były urodziny wiec mogli sobie pozwolic, zreszta nastepny dzien mieli wolny WSZYSCY szkoda ze jak sasiedzi nie z firmy dra pyski dzien i noc Ci nie przeszkjadza I O TYM NIE PISZESZ. zajmij sie soba nie martw sie o innych.pracownico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!żal Ci przeprowac sie!

pracownica

Praca na düsseldorfie nie jest taka zła jak inni piszą, tam sobie nie dadzą rady tylko prawdziwe lenie. jeździłam juz gdzie indziej za granicę do pracy i gorzej wykorzystywali ludzi jak tutaj. najgorsza atmosfere robią sobie ludzie między sobom, ale jak jest zgrana ekipa to przyjemnie się pracuje. dla mnie najgorsze są te nocne biby na hotelu. a rekordy bije szajbuska, Anka z swoim mezem i cala reszta tamtego mieszkania. tam to potrafią balować cala noc aż do 11 nie dajac innym wypocząć. szkoda mi tylko pana Marcina M że się w takie towarzystwo wciągnął. taki fajny i słodki chłopak. oby zmadrzal. pozdrowienia dla niego. i nie bojcie sie tu jezdzic. fajne godziny można złapać

szajbus

plotki sa stwaorzone przez chorych z zawiści, rozprzestrzenianie przez głupców,i przyjmowane za fakt przez idiotów. sylwia labus

@szajbus

PANI SYLWIO POWINNA PANI POBRAĆ PARĘ LEKCJI Z POLSKIEGO PRZEDE WSZYSTKIM Z PISOWNI.POZDRAWIAM

he
@szajbus

A to bardzo ciekawa wypowiedz szajbuski bo jesteśmy wszyscy bardzo ciekawi czego Ci można zazdrościc???Kobieto brak ci samokrytycyzmu a wierz,że na Duss.wiele osób ma Cię powyżej dziurek w nosie a skoro ludzie ,którzy dla ciebie pracują to idioci ....bo sama (usunięte przez administratora) zrobisz a nie normę to sorry na twój temat wiemy już wszystko.Lepiej się pracą zajmij bo do tego akurat to ostatnia jesteś.

@he

MAM TE SAME ZDANIE O SZAJBUSCE LATA BIEGA KRZYCZY NIBY COS ROBI I TO WSZYSTKO CAŁE JEJ ZAANGAZOWANIE W JEJ PRACE, JEJ ATUTEM TO DOBRE IMPREZY I ROZCHLANE TOWARZYSTWO TO POTRAFI NAJLEPIEJ

eeee

ludzie nie dajci esie zwariowac!!! nie ma nic wspolnego z korupcja !! praca jest jak wszedzie na D.dorfie poprostu szefostwo staneło na wyskosci zadania i prac jest podzielona na bardziej dla Pan i Panw cyzli jest lepiej, grupy sa od gory przydzielone wiec kto z jaka szrajberina pracuje.ale jest lepiej tak mozna pracowac

Czy te Karty IKK działają również w Polsce? wie ktoś coś na ten temat? z Dysseldorfu.

tola

karty IKK to tylko w niemczech

@tola

ale w Pl mozesz poprosic biuro o druk E 106 i masz wszystkie swiadczenia zdrowotne. nie ma duzo formalnosci. a warto miec.pozdrawiam serdecznie

Z karty IKK można korzystać i w Polsce,pytałam w przychodni.

re
@pracownik

ona juz od roku na dussy nie jest, sorry ale chyba sie z nory wyrwales, u niej dobrze sie pracowalo a zwlaszcza na dussy, stare dobre czasy! a najl;epsze jest to ze ONa nie czyta opini z tej strony i mozecie se pisac co chcecie i tak nie dotrze najlepiej jej powiedziec albo napisac jak sie co mo do niej.jeszcze pisza w jej osobie super, totalna nuda u was, znamijmy sie naprawde problemami. moze bedzie l;atwiej

he
@re

Mowa o Dusseldorfie,czytaj jak już dobrze zanim słowo nakreślisz...

Przestańcie pisać głupoty na temat Dusseldorfu.Nie ma tam aż takiej tragedii da się wszystko przeżyć to tylko głupie 2 tygodnie Pracy.Jeśli jesteście nierobami i nie wiecie co to znaczy Praca to zapraszam do urzędu pracy tam mają Pracę dla was na sprzątanie klatek lub roznoszeniu ulotek.Gwarantuję wam,że taka pracą na pewno się nie zmęczycie.Fakt faktem jeżdżę tam i czasami bywa,że jest ciężko ale to tylko kwestia dogadania się i wzajemnej współpracy z ludźmi gwarantuje tym,że praca staje się uruzmaicona.Pozdrawiam

robol

`dogadania sie` ciekawe z kim i w sprawie czego?

@robol

łapówki robolu łapówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

robol
@ewa

lapowki???? a w jakiej postaci najczesciej? co tam sie daje? i komu?

@robol

robolu nie rób z siebie bałwana to pracujesz tam i nie wiesz na czym rzecz stoi ciekawe kogo kryjesz

ewa

no tak kto ma szerokie plecy i znajomosci,daje w łape to wraca na MONSHEIM Z DISELDORFU do starej ekipy (jakby nie ta tanty i Ewelincia) to by dalej pracowało by sie w Diseldorfie

TOLA

TATA A RZECZYWISTOSC JEST JESZCZE GORSZA TRZEBA TAM BYC I TO PRZEZYC CZYTAJAC OPINIE INNYCH TO MOZNA TO SOBIE TYLKO WYOBRAZIC A REALIA K A T A S T R O F A!!!!!

BRAT

WITAM CZYTAJAC TE WASZE OPINIE DOSZŁEM DO WNIOSKU ZE W TEJ FIRMIE NIE MA LUDZI NORMALNYCH MOZE ZLE NAPISAŁEM NIKT NORMALNY TAM NIE PRACUJE JESTESCIE ZAŁOSNI I ZAKŁAMANI W SOBIE NIE WYTRZYMAŁBYM TEJ ATMOSFERY ANI DNIA GDZIE MIEDZY WAMI ZUFANIE KOLEZENSTWO NAPRAWDE POTRZEBUJECIE JAKIEJS GRUPOWEJ PORADY PSYCHOLOGICZNEJ ZASTANÓWCIE SIE PO CO WY TAM JEZDZICIE???BY SKAKAC DRUGIEMU DO GARDŁA JESTESCIE NIENORMALNI A MOZE TO ZAKŁAD DO PRACOWNIKÓW CHRONIONYCH W DODATKU Z GRUPA INWALIDZKA N A GŁOWE

MAŁY

A ja wole te dwa wieloryby niż te starą i cwaną .(usunięte przez administratora),która szefowej nadaje na wszystkich i z nią pije uwaga na nią ona wam jeszcze wszystkim pokaże chyba że pani Magda się ocknie i ją w dupe kopnie dla opamiętania stara cwaniara i pijaczka

tantunia
@MAŁY

Ja mimo wszystko wole ta "cwaną" B....przynajmniej stara się załatwić ludziom wszystko z czym się do niej zwracają ,czego nie można powiedzieć o tych dwóch leniwych,opasłych wielorybach,które to dopiero wypijają morze wódy i ludzi i ich sprawy mają głęboko w (usunięte przez administratora) może to kiedyś zauważy szefowa.

@tantunia

tantunia ty chyba w garbate aniołki wierzysz, dobrze wiesz co wyrabiaja te wieloryby wszyscy wiedza ze szefi z nimi chleje i imprezuje a dochodzi jeszcze do nich cicha TANTY I cichy szpieg (usunięte przez administratora),a w jakich intencjach wróciła z Diseldorfu-tajna misja przecierz ktoś musi donosic a te dwie sie nadaja do meldowania pozdrawiam wszystkich małej wiary

@123

administrator znów usunoł wypowiedz ale i tak wiemy 123-wiemy o kim piszesz chodzi o TANTY I G.M donosza ploty pracownikom niby na wyzszym stanowisku ''NIBY'' dlatedo wróciła z diseldorfu by pełnic misje

olo
@ewa

jedna juz wróciła z D-dorfu,jeszcze powinni wywalić nastepne kable panią D i M z mieszkania 1pietro po lewej!!!! donosiciele...

ludzik z marsa

Ludzie dajcie już spokój takim wypisywankom to jest tragedia jak małe dzieci,zamiast pisać o poważnych problemach,to wy tutaj wypisujecie swoje antypatyczne podejście do osób jak śmiem podejrzewać,których nie lubicie,może trzeba jak na fb daj lajka albo nie,o poważnych problemach nie piszecie tylko o głupotach szkoda mi was :(

OJ PRZYDAŁO BY SIĘ PRZYDAŁO:) OBYDWA WIELORYBY POWINNE TROCHĘ POPRACOWAĆ:)

@pracownik

a ten drugi wiloryb to chyba postac zenska no jej by tez sie przydało troche tłuszczyku ztopic bo te busy nie maja tyle mocy by takie bydle wozic

MACIE RACJE NIE PISZĄC JUŻ OD KILKU DNI NIC CIEKAWEGO ,NIE MA SENSU COKOLWIEK PISAĆ BO I TAK TO ZOSTANIE USUNIĘTE.STRONKA Z ZAŁOŻENIA MIAŁA BYĆ POŻYTECZNA A NIESTETY NIE JEST .MARNY ADMINISTRATOR POZDRAWIAM.

usówa bo moze pisza opinie o nim i prawda go boli

usówa bo moze pisza opinie o nim i prawda go boli

wioletta

Jesteście żałośni w swoich opisach (usunięte przez administratora)-usuwając natychmiast niekorzystne ale prawdziwe opinie o nich.

ewa

a moze masz racje po nich mozna wszystkiego sie spodziewac albo maja znajomosci tak jak z koordynatorami i resza ekipy, za darmo nic nie ma i nic za darmo nie załatwiaja

tola

uwaga bo klachule znów dzis wyjezdzaja porazka z nimi

@tola

ciekawe co dzis wioza koordynatorom?????(usunięte przez administratora)

Nie wiem czy juz tam jest?! praca jest. najlepiej sie z nia skontatkuj. albo do biura w raciborzu.pozdrawiam Nika

nika

znam sylwie a z moim niemieckim szalu nie ma.niekomunikuje sie biegle.czemu pytasz o mnie

@nika

dziwne mi sie wydało ze nie pracujesz u nas a znasz Szajbuske.ale ona na D.dorfie robi. tam niemieckego nie trzeba znac. Napisz sylwi na fb to Ci załatwi.

@1234

a Sylwia jest juz?a jest tam praca

a szajbuska wrocila juz

@nika

Nika mieszkasz w neuss nie nzasz niemieckiego a znasz Szajbuske z tst?!

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS