Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

PRACOWNIK

kilan to Mateusz co z szefi jest?

@PRACOWNIK

Ten co jest z Magdą to pijus jakich mało i pan A się z nim zakolegował,jak będzie z Magdą to będzie kolegą. A jak go Magda zaś puści kantem jak innych to A zaś zakoleguje się z następnym byle (usunięte przez administratora) lizać i innymi się wyreczac spaślak jeden !

obserwator
@123456

Przeciz szefi juz nie jest z Mateuszem, nie widzieliscie ze juz nie chodza na puzy razem i jaki zalamany chodzi. Obrosl w piorka a teraz mu przyciel skrzydelka i dobrze bo takiego falszyego nikogo jeszcze nie widzieliscie teraz bedzie sam boz kolezkow

mlody
@obserwator

czy Mateusz i Kilan to ta sama osoba? ktory to?

obserwator
@mlody

Kilan jest na duseldorf a mateusz jest na iso sztaplerem

maly

jak kilan bedzie koordynatorem to sie zmieni on przynajmniej nie pije i ma dobry kontact z szefi

robol

Alwaro to ktory? Zajczik?

PRACOWNIK

co do Alwara to wiadomo ledwo ta jego pojechała to już na 15 przesiadywał ale on to z nich jeszcze najlepszy,bo reszta koordynatorów banda

staruszek

Ludzie kasa jest nie wazna wazne uwagi jest to ze alwaro jezdzi na nockach po alko fest mi bezpieczenstwo do tg d... i co popadnie

lola

Prawie wszyscy tutaj narzekają, a nadal tyle osób tam jeździ ???!!! Jeździłam tam kiedyś ( gdy mało kto wiedział o tej pracy) Żadnych zbędnych zaświadczeń, wyjazd w ciągu tygodnia i później prosili się sami żebyśmy znowu przyjechali. Praca nie należała do najłatwiejszych, ale te 2 tyg. szło znieść( była zaliczka, wypłata do ręki na koniec) Tak jak w każdej pracy tego typu wiele zależy od "ekipy" z którą się pracuje. W tej firmie dobrze wiedzą, że w Polsce trudno o pracę i są niskie zarobki- więc ludzie i tak będą tam jeździć!!!

witek

Ludzie pana Witka tam nie ma skąd wy macie takie informacje a ten co go niby widział na tst niech se okulary od haziczka weżnie i będzie lepiej widział

wikler

CZY MNIE OCZY NIE MYLA CZY WIT.ECZEK TEN ZLODZIEJ WROCIL??????? WYWALILI GO Z ROBOTY BO KRADL NA K3 PUSZKI Z NAPOJAMI I WYNOSIL TO 3 LATA. SPRZEDAWAL POZNIEJ NA HOTELU. NIKT GO NIE WSYPAL BO KAZDY U NIEGO TANIEJ KUPOWAL. DOPIERO JAK NIEMCY KAMERE ZALOZYLI TO WIT.ECZEK WPADL I WYLECIAL Z PRACY. NIE MOGE UWIERZYC ALE CHYBA GO WIDZIALEM NA TST. BOZE TA FIRMA MUSIALA JUZ MOCNO UPASC SKORO BLAGA O PRZYJAZD DO PRACY ZLODZIEI KTORYCH WCZESNIEJ SAMI WYRZUCILI. SWOJA DROGA NA MIEJSCU WIT.ECZKA NIE POKAZALBYM SIE NIGDY JUZ W NIEMCZECH CHOCIAZBY ZE WSTYDU, ALE TEN PROST:AK NIE MA WSTYDU ZA GROSZ. CZY KTOS JESZCZE WIDZIAL NA TST WIT.ECZKA?

kane

na DPD cały czas tak samo nic się nie zmieniło

krzysiek

Czy Hałącze podpierdalacze nadal tam sciemniają na DPD ? Ze skanerem tylko sciemie zawsze walili :)

Zimny Leszek

LUDZIE IDĄ LEPSZE CZASY W WASZYM OBOZIE PRACY OD 2015 ROKU WCHODZI NOWA STAWKA W NIEMCZECH 8,5 euro BRUTTO NA GODZINE I MUSZA WAM TO WYPLACAC. KIEDYS TAM ZADUPIALEŁM na tst i k3 na nestle u lesbY. NA SZCZESCIE MIESZKAM JUZ NA STAŁE W DE :)) MUSZA WAM TO WYPŁACAC :)) DZIWIE SIE SZEFOSTWU ZE SIE NIE POZBEDZIE TYCH PIJUSÓW I NIE WESNIE NORMALNYCH LUDZI DO KOORDYNACJI OBOZU. JAK GLOSI HASŁO W DE : ARBEIT MACHT FREI !!

nowy

jest wiele osób ze nie mają zaskórniaków bo mają ciężką sytuacje wiadomo jak jest w pl,jestem za zaliczką!dojechać do Krapkowic lub Raciborza też trzeba zapłacić komuś bo żadem za darmo nie zawiezie! mając czasem 80-90 godz,to na ile ma starczyć tej wypłaty?

misiaczek

w sprawie zalczki to powinna być!jeśli ktoś opuści turnus to wiadomo że trzeba czekać na wypłatę aż przyjdzie następnego miesiąca,a mając rodzinę to ciekawe czy wypłata z dwutygodniówki starczy na opłaty,szkolne potrzeby,zakupy na wyjazd i do kieszeni ba tam trzeba też z czegoś żyć,dobrze się gada tym kto ma górniczą emeryturę a to co zarobią na tst to mają na drobne wydatki albo na wczasy,A KAŻDA NORMALNA FIRMA PO PRZEPRACOWANYM PIERWSZYM TYGODNIU DAJE ZALICZKI,BO W SUMIE TO NASZ ZAROBIONA KASA I ŁASKI NIKT NIE ROBI,NO ALE p.S MA Z TEGO ZYSK,ALE JAKBY WIELORYBY CHCIAŁY ZALICZKE TO PEWNIE DOSTANĄ BO TRZYMIA I CHLEJĄ Z SZEFI W KONCU NA ALK MUSI BYĆ!

misiaczek

Pamiętam jak pani E pracowała na k3 i nie tylko ona już taka jest krzycząca i nic nie zrobicie,a jeżeli chodzi o zaliczki to każdy dostaje wypłatę i jak jedzie na dwa tygodnie to może sobie wziąść tyle kasy ile trzeba wiadomo że tych zaliczek nie ma,jak czasami czytam te opinie to mi się wydaje,że wy ludzie tak się nienawidzicie,że to jest ,aż przykre jak tak można nienawidzić kogoś,dwa tygodnie przeleci róbcie swoje jak nikt im nie wchodzi w drogę to ma spokój,ja nic od nich nie chce i oni też nic do mnie mają i mam spokój przepracuję dwa tygodnie i spadam do domu a wy tylko piszecie i piszecie a i tak nic z tego nie ma,prócz niesmaku do was

jestem teraz w pracy w Dusseldorfie i ten koszmar się już kończy we wtorek..co niektórym to już palma uderzyła kompletnie...2 panie E.... najlepiejj na przodowników pracy,szaleją jak nienormalne,tym samym podnosząc normę innym,nie wspomnę o podlizywaniu się...wszystko umiace i wszystko wiedzace...ludzie nie bądżmy tacy zachłanni!!!! mam okazję porównać pracę koordynatorów,chociaż jak dla mnie są oni tam zbędni,a szczególnie ten który teraz zastępuje naszego,szanowny pan M...... jest jakiś problem to i tak go nie rozwiąże,arogancki gbur,sam pije i wydziera się na hotelu i taka osoba ma koordynować zachowanie drugich? to chyba jakaś kpina...obudźcie się tam w Wormsie..jego dziewczyna jest szrajberiną i bardzo spoko,a on obgaduje inne szrajberiny no nieładnie...dobrze ,że już koniec turnusu

misiaczek

wynagrodzenie na 1h ;faceci 5 euro,a kobiety 4.5 euro stawka już od paru lat ta sama,z godzinami różnie cza się samemu przekonać jak jest i przeżyć to na własnej skórze,życze powodzenia

misiaczek

firma gdzie rządzą koordynatorzy głównie dwa wieloryby A i E obrośnięte tłuszczem,pracowników kontrolują kto wypity a sami dają przykład jak się pije!(szefi na czele)panią E najlepiej o nic nie pytać bo zjebje z góry na dół,brak kultury na stanowisku koordynatora,chamska tak samo wypasiony A,masz układy z nimi masz mieszkanie na 13 super stałe ,nie masz to niestety na zadupie!niektóre osoby mają trzymane pokoje bo za dwa tygodnie moze przyjadą i muszą mieszkać w tym pokoju tak mają wybrancy,Zaliczki! nie dostaniesz choć masz przepracowane tydzień nie interesuje ich to ze nie masz kasy chociaż ciężko (usunięte przez administratora),DWA OBLEŚNE WIELORYBY A i E RUSZCIE TYŁKI I NA TST lub K 3 (usunięte przez administratora)co do formy dojdziecie

ewa

Co to za praca w Dusseldorfie czy to samo co w Monschaim.Prosze o telefon.

winkler nr.1 KIL

narzekacie a do innej pracy sie nie nadajecie pozdro dla calej eliyty

@winkler nr.1 KIL

Łatwo osądzać kogoś...... ale ciężej krytycznym okiem spojrzeć na siebie -baranie.Może i są tacy co im się nie chce pracować a narzekać to pierwsi ale ty bijesz rekordy zarówno w lenistwie (jak się łatwo domyślić)to jeszcze do szkoły miałeś pod górkę ...... wstyd mi za takiego nieuka żeby nie umieć poprawnie napisać WIKLER co za obciach a wydawało się że wszystkie rozumy pozjadałeś

ewa

puszek BRAWO krótka ale prawdziwa opinia gratulacje

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS