Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

basta

nivk nie wiem skąd się ty urwałeś ale jak kilan ma poważanie u ludzi to ciekawa jestem skąd ci ludzie się urwali? chyba z gówna oblepionego moczem!

PRACOWNIK

nie którzy mogą sobie wymyślać i po jakimś czasie wracają,a kto ma pecha to w biurze podziękuje p. Monika za prace choć powie jej się prawdę,to jest po prosu chamstwo,w biurze w Raciborzu sobie ludzi wybierają,

basia
@PRACOWNIK

witam jak wiemy wszyscy, nasza zaradna pani babelkowa zawsze i wszystkim wchodziła bez wazeliny,chodzi tu o szefowa i koordynatorów zawsze były ''prezenty'' to i bez watpienia lize d...y w biurze no a teraz moze beda prezenty świateczne

anka

Jak by to powiedzieć,nasza szefowa łyka jak pelikan te bzdury co jej tacy ludzie jak np;bąbelek wciskają a ktoś kto uczciwie powie dlaczego nie może jechać ma głupią kare.Pośledzimy ciąg dalszy tej farsy i przywitanie po dwóch miesiącach Bąbelkowej jak już jej syn wróci ze "szpitala".....ha,ha,ha.Prawdziwy CYRK:)a małpy dają się na to nabrać orangutany oczywiście też

razsodny

swiadectwo jest trza isc do arbaicamtu chasiok sie do wo to mo siano trudno jest ale mozna

stawki się nie zmieniły z tego co słysze sa takie jak na samym początku 5 mężczyżni i 4,50 kobiety

heszlok

dalej tam jest 5 euro?

Witam wszystkich proszę o informacje może ktoś mi pomoże jak zdobyć świadectwo pracy za przepracowany okres w/w firmie ja staram sie o nie od 3 lat i nie moge go zdobyć kto ma jeszcze takie kłopoty może razem damy rade odzyskać pozdrawiam wytrwałych

TOMEK
@były pracownik

O SWIADECTWIE TO TY ZAPOMNI NIE TA FIRMA I NIE TE SZEFOSTWO W CO TY WIERZYSZ??

??ozon

dużo opisywania na temat o firmie ils , koordynatorów i o szefowej.. ludzie pojeżdzicie 5lat to zobaczycie co się tam dzieje co za (usunięte przez administratora) tam jest i jak ludzi traktója. jak śmieci i tylko sznela i sznela. tak samo koordynatorzy nie są lepsi imprezy alkohol i nie patrzą na siebie tylko na ludzi i się wyśmiewają. a nasza szefi to dużo opisywania można powiedziec brak slow.

praca

a KILAN??? Kto to i moze cos wiecej o nim? Nie znam goscia ale jak mam go unikac to chociaz imie podajcie i gdzie w pracy go mozna spotkac? Baska jest ze wszystkich koordynatorow najblizej ludzi. Nadaje sie.

praca

Piszecie czesto o niejakim Kilanie ale nie wszyscy wiedza o kogo chodzi, moze Ci pracownicy o dluzszym stazu jedynie. Czy ktos moze napisac cos wiecej, jak ma na imie i gdzie w pracy go mozna spotkac? Nic mi nie mowi slowo Kilan, czy to nazwisko, czy jakas ksywka? Prosze o wiecej info, tak na przestroge, zeby goscia omijac w razie czego.

nivk

kiedy magda zauwazy w koncu talent organizacyjni Kilana i tak by miala jak znalazl koordynatora z powazaniem u ludzi

Helena to tanty

PRACOWNIK

a tanty to ma i zawsze stałą prace na k3,dlaczego nie dają ja na puste butelki -k3 na dwór?a dlatego że gruba Berta E.TO ZNAJOME,na dworze to by przemokła i co wtedy ko by z wielorybami pił,do sklepu to też tylko elita jeździ,Filiki ,tanty,Bialik,Matusik banda pijaków,

@PRACOWNIK

Ktora kolezanka to Tanty? Moze chociaz imie?

Bella Esterra

Zastanawiam się czy szanowna "tanty" została nieoficjalnie szrajberiną???Ostatnio całe pospólstwo wysłano do domu pół godz przed końcem szychty z TST a zostać sprzątać miały tylko szrajberinki i dziwnym trafem wszyscy poszli a została do 17 oczywiście "tanty"i choć byłyśmy tym zaskoczone żadna z nas się nie odważyła odezwać;)Miło jest mieć cwańszą koleżankę w naszym gronie:) zawsze możemy się czegoś od niej nauczyć:) a nuż poleci nas odpowiednim osobom.......np:Szanownej i bardzo obiektywnej:) pani M.Ł....... A mieć znajomości na I-punkcie to prawdziwy skarb:)Brawo "tanty" jesteś wielka wśród hołoty

xyz

mam pytanie czy zauważyliście że niektóre opinie znikaja bezpowrotnie?przeszukałem strony kilka razy i nie widze mojej opini.

zyx
@xyz

I nie zobaczysz... opinie niewygodne dla tej firmy znikaja bezpowrotnie, pozostaje jedynie je ciagle powielac, moze choc kilka osob przeczyta.

Kilan Koordynatorem ? Czy wam już na mózg padło? Jemu zależy na ludziach? Chyba bardziej na Obgadywaniu i pokazywaniu jaki to on nie jest hehe.To leń śmierdźący w ciągu dnia potrafi zaliczyć 10 razy toaletę już nie pisząc jaki ma szacunek do ludzi a zwłaszcza do kobiet,udaje twojego kolegę a za plecami zbeszta.Takie są realia.

abc

A co tam na iso? Istnieje to wogole jeszcze? Dalej laba albo juz sie skonczylo i nie wyrabiaja z normami? Bo to oczywiscie predzej czy pozniej bylo nie uniknione po tym co oni robili konczac po 4,5 godz. Zreszta to tak jak na tst ,,zrobimy sobie teraz wiecej a pozniej zwolnimy" na bank zwolnicie jak oni wasze kombinactwo juz dobrze widza i yo nic nie da. Niestety ale sprawyoszly juz za daleko pare lat wczesniej i teraz zostalo wam juz tylko brnav w to bledne kolo i wyscig szczurow a niemcy sie z was smieja.. Jak to kiedys moni powiedziala jak nie mieli normy jedni ,,oni to i tak zrobia" chyba nic wiecej nie trzeba dodawac..

PRACOWNIK

koń by się uśmiał któremu koordynatorowi zależy na ludziach,chyba ze grubej Bercie E.bo przynajmniej ona ludzi nauczy łaciny,

no i ma pojecie o robocie i doswiadczenie do tego jezyk perfect a i zalezy mu na ludziach nie tak jak innym

PRACOWNIK

kilan to Mateusz co z szefi jest?

@PRACOWNIK

Ten co jest z Magdą to pijus jakich mało i pan A się z nim zakolegował,jak będzie z Magdą to będzie kolegą. A jak go Magda zaś puści kantem jak innych to A zaś zakoleguje się z następnym byle (usunięte przez administratora) lizać i innymi się wyreczac spaślak jeden !

obserwator
@123456

Przeciz szefi juz nie jest z Mateuszem, nie widzieliscie ze juz nie chodza na puzy razem i jaki zalamany chodzi. Obrosl w piorka a teraz mu przyciel skrzydelka i dobrze bo takiego falszyego nikogo jeszcze nie widzieliscie teraz bedzie sam boz kolezkow

mlody
@obserwator

czy Mateusz i Kilan to ta sama osoba? ktory to?

obserwator
@mlody

Kilan jest na duseldorf a mateusz jest na iso sztaplerem

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS