Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Nowa

Witam. W styczniu mam zamiar jechać do pracy. Chciałabym stworzyć jakąś grupę albo na fb albo gdziekolwiek dla ludzi którzy pracują, pracowali lub mają zamiar pracować. Boję się sama jechać, dlatego chciałabym poznać ludzi z którymi miałabym mieszkać i pracować.

nowa2
@Nowa

NOWA: tez planuje wyjazd do pracy, ale oczywiście nie sama:)

mamuska

Beatka ty rok juz nie pracujesz ale forum to chyba sprawdzasz co godzine. Meza pozdrow, pewnie do dzis haczy rogami o futryne

tola

jestescie wszyscy żałośni naprawde nie macie co robic pomyliliscie linki zachowujecie sie jak małolaty

beata

WITAM JUZ ROK NIE PRACUJE W FIRMIE A KTOS ZA MNA TESKNI JEZELI JESTESCIE TACY ODWAZNI DLACZEGO JESTESCI ANONIMOWI???NIE WIEM CZY WIECIE ZE ISTNIEJE COS TAKIEGO JAK ''IP'' TO NUMER NADANY KAZDEMU KOMENTARZOWI A TA WASZA ANONIMOWOSC MOZE BYC SPRAWDZONA PRZEZ ORGAN SCIDANIA A WIADOMO Z CZYM TO SIE WIAZE.JA W TYM NOWYM ROKU ZYCZE WAM DUZO PRACY I GODZIN BYSCIE MIELI SIE CZYM ZAJAC BY WAM SIE NIE NUDZIŁO I DUZO ZDRÓWKA BO TO WAM SIE PRZYDA POWODZENIA WSZYSTKIM ZYCZE

co d (usunięte przez administratora) to prawda mieszkała z Leszkiem,no a reszte wiadomo,a jaka zazdrosna była o niego,to tak jest jak w domu się ma dobrego chłopa i wszystko,szuka się urozmaicenia

stary pracownik

mialo byc o nowych pracownikach a nie o tych ktorzy juz na TST dawno nie pracuja..

CZŁOWIEKU!!! CZY TY JUŻ NIC INNEGO NIE MASZ DO ROBOTY JAK TYLKO STARE DZIEJE ROZTRZĄSAĆ?ZAGLĄDAĆ KOMUŚ NA PODWÓRKO JEST ŁATWIEJ NIŻ W SWOJEJ BUDZIE POSPRZĄTAĆ.PO TYM CO WYPISUJESZ ŁATWO DOMYŚLIĆ SIĘ JAKIM JESTEŚ CZŁOWIEKIEM DLA MNIE ZEREMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM WIELKIM

byly pracownik

Babelkowej syn co rok je w szpitalu ;) a ona se w holandi dorabia, przecjez sama sie chwalila, a moze tera temat pani Beaty Zyla ktora to w polsce rodzine ma a tu z Leszkiem mieszkala, chlala, pracowala i sypiala. Od dluzszego czasu juz tu nie pracuje bo?... Lesszek znalazl sobie nowy obiekt i beatka nie mogla tego zniesc wiec wrocila do meza i pewnie on niczego nie swiadom szczesliwy ze juz nie pracuje za geranica, ??

nowi pracownicy

KILKA SLOW O NOWYCH OSOBACH W TEJ FIRMIE; OTOZ PRZYJEZDZAJA ROZNI; TACY KTORZY CHCA PRACOWAC I SIE STARAJA, ORAZ TACY KTORZY KOMBINUJA I WYSLUGUJA SIE INNYMI: MOZE KILKA PRZYKLADOW: NIEJAKA EWELINA - BLONDYNKA; DLUGIE WLOSY; CZASEM KOK; ALBO KITKA I TA CHARAKTERYSTYCZNA CZARNA KRESKA NA POWIEKACH; BARDZO SMIALA I PYSKATA - SZCZYT BEZCZELNOSCI I CWANIACTWA: SZRAJBERINY TAKZE MIALY OKAZJE JA POZNAC Z TEJ ´´DOBREJ´´ STRONY - PANIENKA NIEZBYT CHETNA DO PRACY - KIEDY SZRAJBERINA POPROSILA O POSPRZATANIE NA KONIEC PRACY; EWELINA NA TO - SPRZATALAM WCZORAJ--- INNY PRZYKLAD - PANNA EWELINA MA W POLSCE CHLOPAKA; ALE TO JEJ NIE PRZESZKADZALO W PRACY NAWIAZYWAC NOWE CIEKAWE ZNAJOMOSCI MATRYMONIALNE Z INNYMI PANAMI; BYLA NAWET NA TYLE CWANA; ZEBY ZWROCIC NA SIEBIE UWAGE DENNISA I ZDOBYC JEGO NUMER TELEFONU; POZNIEJ SKRZETNIE TO WYKORZYSTALA; GDY PRZYDZIELANO JEJ JAKAS PRACE; KTORA JEJ NIE ODPOWIADALA - PISALA SMS DO DENNISA - PRZY PRACY OCZYWISCIE I NAGLE O DZIWO ZMIENIALA STOL; CZYLI OSIAGALA SWOJ CEL; GDY NOWE STANOWISKO ZNOW JEJ NIE ODPOWIADALO - PONOWNY SMS DO DENNISA ZNOW POSKUTKOWAL ZMIANA PRACY NA LZEJSZA;;; PANNE EWELINE NAJPREDZEJ MOZNA BYLO SPOTKAC PRZY KLEJENIU KARTONIKOW; BO TO JEJ WYCHODZILO NAJLEPIEJ I PRACA PRZECIEZ LEKKA; WIEC DALO SIE WYTRZYMAC: DOWOD NA TO WSZYSTKO - PANIENKA EWELINA NIE ROZUMIAWSZY DOBRZE JEZYKA NIEMIECKIEGO (PO ANGIELSKU JUZ SIE DOGADYWALA) PROSILA W HOTELU KOLEZANKI; ABY JEJ TLUMACZYLY SMS-Y OD DENNISA: CWANIACTWO TEJ PANI NIE ZNA GRANIC; DO CZEGO TO SIE POSUNIE; ZEBY SIE NIE NAROBIC; A WYSLUZYC INNYMI; NIEKTKORZY PEWNIE WIEDZA O KIM MOWA; BO PANI EWELINA NA KANTYNIE NIE DAWALA O SOBIE ZAPOMNIEC; BYLA PYSKATA; BARDZO SMIALA I CWANA JAK WIDAC; MOZE JAKIES INNE PRZYKLADY SUPER WYBITNYCH PRACOWNIKOW?

swoj chlop

to jak znalazl niedoceniany Kilan

laura
@swoj chlop

chłopie czys ty na łeb upadł to jeszcze wieksza łajza niz te wieloryby on nie ma przeciez zadnego szacunku dla ludzi współczuje tylko jego zonie gdzie ona miała oczy??????

prawda

gdyby kilan byl koordynatorem bylo by zupelnie inaczej tylko ludzie musza tego zadac od Magdy

asia

WITAM WSZYSTKICH.Pracowałam jakiś czas w tej firmie ale od niedawna postanowiłam wrócic do kraju i poszukac pracy na miejscu-udało sie a mówia ze w polsce nie ma pracy NIE PRAWDA jak ktoś chce pracowac to i znajdzie ja na miejscu, mam prace i nawet z dobrze płatna tylko trzeba chciec a patrzac z perspektywa czasu na to jak traktowali nas w firmie TST to niewiarygodne,BIALI MURZYNI brak tolerancji czyste chamstwo gdy przypomina mi sie siedzenie na kantynie na TST to mam łzy w oczach nie było wiadome czy nie wrócimy jeszcze przed czipowaniem z powrotem na kantyne i bedziemy czekac az ktos sie zlituje i nas zawoła bo sie znalazła praca do paru osób.CZEKANIE NA OSTRZAŁ Teraz patrzac wsecz doszło do mnie jacy jestesmy naiwni gdy widzimy kase EURO bo to sie tylko liczy a to nie prawda , pytam gdzie nasze honory??????jak nisko mozemy sie ponizyc za te pare EURO i dac satysfakcje szefostwu które sie za plecami a nawet prosto w oczy smieja z nas.Obudzcie sie i nie dajcie sie az tak ponizac czy nie stac was na wiecej????NIE POLECAM TEJ FIRMY a pamietajcie gdzie polak rzadzi to NIE FIRMA

totylkoja

Ludzie zamiast wypisywać takie bzdury poszukajcie sobie pracy w Polsce. To nie prawda ze nie ma w naszym kraju pracy. Dobry fachowiec jest cały czas poszukiwany. Konkretne firmy budowlane płacą fachowcowi ---- od 15 do 20 zł za godzinę. No chyba ze w tym waszym worms są wszyscy tylko do łopaty..Trzeba było się uczyć albo wyspecjalizować się w jakimś konkretnym i poszukiwanym zawodzie. Ale jeżeli komuś pasuje dwa tygodnie harówki w jakimś worms a potem dwa tygodnie picia lub imprez -plus do tego narzekanie na swoją szefową na firmę i w ogóle na wszystko -----to sami jesteście temu winni- Nikt wam nie każe tam jechać. jeździcie z własnej nieprzymuszonej woli

Abigail
@totylkoja

Z całym szacunkiem ale Twoje ocenianie innych nie ma za wiele ze zrozumieniem drugiego człowieka.Może to i prawda ,że w Polsce praca jest ale ludzie pracują w Niemczech ciężko i uczciwie i uważam że należy im się choć trochę szacunku.Domyślam się że Twój pracodawca traktuje Cię należycie,poprawnie więc ci ludzie nie oczekują niczego innego od szefostwa jak godnego traktowania i sprawiedliwego przede wszystkim.Niestety tego nigdy tam nie było i raczej nie będzie.Nie da się być obojętnym jak się widzi tylko kumoterstwo i pozytywne załatwianie spraw tylko osobom wybranym tzw WIPOM (towarzystwo od flaszki)a co z resztą? resztę się traktuje po macoszemu,trzeba by być debilem by się nie oburzać.Pozdrawiam.

abc

A to co on juz tam jest tym koordynatorem??? Z tego co mi wiadomo to sa nimi Mariusz i Patryk??? Cos sie zmienilo??

placa minimalna

Płace minimalne w DE od Nowego Roku. Firmy już kombinują, jak je obejść Od 1 stycznia w RFN będą obowiązywać ustawowe płace minimalne. Firmy szukają dróg, jak unikać płacenia tych stawek. Związkowcy są oburzeni. Ustawowe płace minimalne, wysokości co najmniej 8,50 euro, wchodzą w Niemczech w życie z dniem 1 stycznia 2015. Ale czy dostaną je naprawdę wszyscy? Mindestlohn Ausnahme Jugendliche Ferienjob Niepełnoletni nie mają prawa do płac minimalnych Obojętnie, kto figuruje w umowie Zrzeszenie Niemieckich Związków Zawodowych (DGB) zarzuca pracodawcom, że przygotowują się do unikania wypłaty swym pracownikom tych stawek. Jak powiedział wiceprezes DGB Stefan Koerzell w Berlinie, prawnicy radzą przedsiębiorcom, jakie można stosować tricki. - Jedną z większych luk są wynagrodzenia dla niepełnoletnich - wyjaśnił. O poradę do związków zawodowych zwrócili się roznosiciele gazet i prospektów. Niektórych z nich zleceniodawcy pytali, czy w ich rodzinach są też osoby niepełnoletnie. - Umowy o pracę miały zostać przepisane na niepełnoletnich członków rodziny, bo tym nie przysługują płace minimalne. Pracę faktycznie wykonywaliby dalej dorośli członkowie rodziny. Niemcy mają problem. Płace minimalne dla opiekunek także kiedy śpią? Od 2015 w RFN zostanią wprowadzone minimalne płace ustawowe wysokości 8,50, także dla opiekunek osób starszych. To dla niemieckich rodzin obciążenie trudne do podźwignięcia. (13.12.2014) Niemieckie rzeźnie. "Współczesne niewolnictwo" 8,50 euro: Płaca minimalna radykalnie zmieni Niemcy FAZ: Niemieccy farmerzy grożą, że nie będą zatrudniać Polaków Praca sezonowa. Niemieccy farmerzy krytykują nowe stawki minimalne - Takie omijanie przepisów uważam za zwykłe świństwo - oburza się związkowiec. Będą kary dla krętaczy Inne firmy szukają furtki przez zatrudnianie osób długotrwale bezrobotnych tylko na pół roku. Przez pierwsze 6 miesięcy pracodawcy nie są zobowiązani do płacenia im minimalnych stawek. Strategia firm polega na tym, że potem ludzie ci będą zwalniani i zatrudniać się będzie innych, długotrwale bezrobotnych. - Będziemy przed sądem bronić tych, którzy zdecydują się podać sprawy do sądu - zapowiedział wiceszef DGB. Warunkiem jest jednak, aby byli oni członkami związków zawodowych,. - Zadbamy także o to, żeby firmy te stanęły pod pręgierzem kontroli finansowej pod zarzutem zatrudniania pracowników na czarno, żeby na dłuższą metę ukrócić ten proceder - powiedział Koerzell. Rzecznik federalnego ministerstwa pracy ostrzegał także, że pracodawcy, nieprzestrzegający przepisów muszą liczyć się z wysokimi karami. Wszelkie oferty pomocy i porad prawnych w tym zakresie nie są poważne, jeżeli "starają się stworzyć wrażenie, że istnieją legalne sposoby płacenia minimalnej stawki 8,50 euro", stwierdzono w ministerstwie.

robol

Sylwia ale Labus czy Malanka bo jest kilka

to co się tam dzieje można by książkę napisać,znajomości i jeszcze raz znajomości,układy i układziki,co niektóre szreiberiny do tej pory nie umieją godzin obliczyć,katastrofa,bo udają głupsze niż są...z koordynatorami lepeij nie gadac i o nic nie pytac,bo albo Cię opierdzielą z góry na dół albo udają iż nie słyszeli..a pracownicy szczególnie Ci po 60 ciekawe co tam jeszcze robią?i te ich hasła:my się już w życiu narobili..a reszta nic nie robiła???miało być dla pracowników do 60,a niektórzy mają już 62 i co oni tam robią??chyba tylko innym nerwy szargają...powinni pojechac na Dusseldorf tak jak inni....organizacji zero w tej firmie...zgadza sie tylko czas wypłaty,bo godziny to też jak zawsze brakuje....NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!

D

Witam, Czy ktoś wybiera się jeszcze w tym tygodniu do pracy w Worms? Zależy mi na kontakcie - pilne...:-)

PRACOWNIK

wiedziałam ze noszą,a jak do de jadą to Szefi też dostaje flache,zeby jezdzic do stałej pracy jak jeszcze istniał Wanheim jedna dawała w ukryci czystą przezroczystą no i praca na jednej szteli

turnus

Kto nosi prezenty paniom z biura ten jedzie do pracy, kto nie nosi tego cofna. Nie wiedzialas?

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS