Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

abc

UWAGA ZAGADKA!! Kto to taki???? ,,Ja jo to ogarna.." ,,przeciez jo wszystko ogarniom" ,,kto nie ogarnie jo nie ogarna"??? Ha ha ha nie zapomne tych tekstow a dupy dawal na kazdym kroku... :-D:-D:-D

radek

wiec warto przeliczyc czy sie opłaca majac rodzine to wstyd sie przyznawac do takiej jałmuzny nie liczac ile sie zostawi na miejscu i zapytanie co z reszta zrobic??siasc ipłakac co zona ma z ta resza zrobic ??????????

@radek

Kolego wlasnie to miala moja zona z 2 dzieci za taka czapke drobnych musiala miesiac zamknac czlowiek zapierda.. na szmita a on juz z glupot kupil sobie 2 helikopter na 12 osob bo stary miescil tylko 6 a ciebie zebraku nie stac na 2 tony wegla zeby dzieci nie marzly a gdzie tam cos sobie kupic lepszego wstydu nie maja i tyle

@radek

PP
@robol

czytajac twoje wypowiedzi,opinie itd itp to jestes bardzo badry mozna nawet powiedziec przemadrzały TO DLACZEGO ZAPIER.... NA SZMITA nadałes SOBIE KSYWE ROBOL A WŁASCIWA DLA CIEBIE JEST NIEROBOL, szukaj innej pracy-ale tobie takie opierdala.....sie pasuje masz poprostu dwie lewe rece i brak szacunku dla zony dzieci skoro zostawiasz ich z jałmuzna i nie mozesz zapewnic godnego zycia.Troszczysz sie tu w wypowiedziach o innych a spojz na siebie ile i co jestes wart???????????????????????????????????????????????????????????

PB
@PP

Jesteś osobą z kliki lub z biura (w tych kręgach przebywasz), która ma plecy a co za tym idzie zysk , więc nie dziwi taka wypowiedź. Robol ma dużo racji w tym co pisze a pisze gołą prawdę. Twoja wypowiedź to zwykła PROWOKACJA (niestety nieudana).

@PP

To ty wyraznie jestes przemądrzałym człowiekiem i pustym jak bańka mydlana jeśli nie zgadzasz sie z uwagami robola Robol pisze szczera prawde nie wiem tylko dlaczego takiego bezmózgowca jakim jestes ty tak bardzo zirytowaływypowiedzi zwykłego pracownika. Zarzucasz mu nieróbstwo a sam domyslam sie że nie jestes przysłowiowego grosza wart ,to można stwierdzić po twoich wypowiedziach.

RR

Witam. Ile wyjdzie godzin przez te 2 tygodnie?? jaka stawka ?? i jak wyglądają warunki mieszkalne.

@RR

To si opisz np: Prawojazdy kat? J obcy, w jakim stopniu? Plec faceci maja 5a babki 4,5€ To potem policzymy twoje zdolnosci zarobkowe Podkreslam swieta, nocki sa tak samo platne twoje dodatki zabierze odfryd i ils

lala:)

Powiem tak w każdej z opini jest cześć prawdy i w tych złych i w tych podkolorowanych ale prawda jest tez taka że jak sie trafi to mozna miec przez 11 dni tylko po 7,5 godziny dziennie to łącznie daje 82,5(371,25euro) a soboty i niedziele sa wolne, miec po 10 godzin przez cały turnus to graniczy z cudem .Miodu nie ma i nie było zapewniam.

realnie

Dla odmiany od reszty opinii jakie mozna znalesc na tym forum dodam moze jakas konstruktywna i miejmy nadzieje pomocna . Praca jest rozna, i faktycznie mozna pracowac na K3 gdzie przerzuca sie zgrzewki z woda mineralna lub miksowac 8 h 2 litrowe plyny ale mozna tez robic dziesiatki innych rzeczy ,jak np: byc osoba sprzatajaca czyli 8 h jezdzic na miotle, sklejac kartoniki klejem na goraco, naklejac etykiety, budowac displaye i.t.d. Takze wszystko zalezy od tego gdzie sie trafi. Tak samo sytuacja wyglada w przypadku hotelu, mniej istotne gdzie, bardziej natomiast jest z kim sie mieszka i to tak naprawde decyduje o tym jak uplyna nam te dwa tygodnie bo wbrew pozorom jakie stwaza to Forum mozna trafic tez na naprawde fajnych ludzi z ktorymi bez problemu mozna sie dogadac. Ale tez ludzie trafiaja sie tam rozni i z tym sie trzeba liczyc. Wyposazenie hotelu to: lozko, czasem pietrowe, szafa, stolik. Brak dobrodziejstw w stylu TV i Internet ,czesto wspolna lazienka i kuchnia, ale spokojnie mozna w takich warunkach mieszkac dwa tygodnie. Co do zarobkow to stawki sa znane z gory i srednio ma sie od 90 h czasem nawet do 110 godzin (jezeli sie pracowalo po 10 h bo i tak sie niejednokrotnie zdazalo) wynagrodzenie jest wyplacane w terminie. Podsumowujac ja nie zaluje, ze tam pracowalam. I kazdy powinien sam sprawdzic czy jest to cos dla niego.

mario

Co to za robota? W Niemczech w Polsce daj znac cos wiecej

robol

jestes glupia tania nawet nie wiesz ze podstawa do kindergeltu jest umowa o prace, lohnsteuer karta, akt skrocony slubu, urodzen dzieci, wpolnego zamieszkania rodziny w pl, ile wpolmalzonek zarabia ile na dzieci sie w pl dostswalo ze jestes w niemczech zatrudniony oraz ubezpieczony pewnie duzo z powyzszych dokumentow jest ci obce wiec sie doszkol a moja pisownie traktoj jak chcesz jesli jestes taka szkolona i pracujesz w ils to widac jak twoje szkolki musialy wygladac zaocznie skonczona podstawowka i kupione z allegro swiadectwo ukonczenia zawodowki

pracownik były

kto ma jakieś num, tel do innej pracy oprócz tej?

robol

Tylko mirku ja mam lepsza prace i place a ty dalej w tm gownie siedzisz bez Emerytury Ubezpieczenie grupowe 1 pomoc i wypad Umowa smieciowa Brak socjalu Mieszkasz jek szczur 4osoby w pokoju 3x3m i kazdy placi min 200€ za 2 tyg do pracy busem 9 osobowym w 16 ludz bus to nie autobus kierowcy pijani jak nie pijani to kupuja obok sparkasy lub z winu od goscia trawe jada ile fabryka dala jakby bydlo wiezli naprawde szczyt marzen widac jak malo brakuje ci do szczescia jestes wrecz zacofany to nie czasy PRLu a 21 wiek takis madry to skad nazbierasz lat przepracowanych na emerture z pustego ani salomon nie naleje

koordynator nie powinien rzucać mięsem, bo szacune
@robol

Masz rację teraz póki człowiek młody to nie zastanawia się a przyjdzie starość to lat do emerytury nie znajdziesz a zarobek tu nie jest kolosalny różnie bywa , dużo też zależy od weekendów, czasami idziesz do pracy a czasami nie. Jak patrzy się na listy to w weekendy chodzą zazwyczaj jedne i te same osoby i to po 2 dni a niektóre to siedzą po 2 dni na hotelach a co tu robić. Spić się , bo innej rozrywki nie ma a pijesz to tracisz pieniądze. Każdy wie, kto tu ma godziny (F,K,B,S)a niektórzy kierowcy nie powinni naprawdę jeździć (albo picie albo kierownica.)Ktoś ma numery na jakieś roboty oprócz tej to pisać!!!!!!!

stach

To zmiast robola opieprzac to moze by tak laskawie poczytaliscie jego opinie ktore dal na samym opczatku bo gosc nie klamie a widac jowita tez lekkich obyczajow bo robol w opisach potepia ten caly syf a tobi sie wrecz podoba sex ze wszystkimi po kolei

jowita

Robol widac ze Tobie na sercu to lezy. . .to ze inni sie bzykaja a Tobie zal (usunięte przez administratora) sciska. . Co do kicjacego to co żalujesz mu, czy zazdroscisz ze tak sie uwzioles na niego? A moze Tobie wlasnie zadn nie dała i dlatego masz z tym problem. Bo opinie sie wyraza o pracy a nie kto z kim sypia, a Ty niC konkretnego do opinii tu nie wnosisz. Koniecznie skontaktuj sie z tym swoim polecalnym psychiatra. Ale czego mozna sie spodziewc po robolu, widac plebs po prostu.

robol

Respekt, Szacun, Widac nie wszyscy sa slepi Brawo, piszcie co wam na sercu lezy i co was wkurza taka jowita nie bedzie bzdur pisac czy ta tania co jest tania

mirek
@robol

robol głupim sie urodziłes i głupim pozostaniesz wiec j... nic ci innego nie pozostało

@mirek

Mama ci to haselko sprzedala? Bo sam bys na to nie wpadl

pracownik były

tak,tak,a jak kicał,a ile lasek miał ani żona nie wie

robol

Ogarnij sie jak nie znasz sie na przepisach dotyczacych np kindergeldu jakie dokumenty trza przedlozyc to tez sie nie oddzywaj a pozatem to h ci tak jak i magdzie w dupe Pozdro dla kicajacego Pamietamy o tobie i twoich wybrykach

jowita

Widac kolego robol ze sam potrzebujesz psychiatry, a moze sam z niego korzystasz ze go polecasz? Choc jak widac po Tobie malo skuteczny. A moze praca w tst tak zniszczyla ci psyche ze teraz kazdego obrazasz, i pieprzysz o innych glupoty ciekawe czy na zywo tez bys byl taki madry. Dlaczego sie nie przedstawisz Kim jestes

robol

Tania tak nawiasem to tak sie nazywasz czy ogolnie jestes tania?

robol

Tania ty kretynko nie jestes w temacie bzdury piszesz nikt nie dostsnie kindergeldu jak nie ma umowy na stale rozumisz nikt mam nr do dobrego psychiatry w katowicach chcesz dam ci nr skontaktuj sie z nim puzniej zastanow sie z 1000 razy i dodaj opinie narazie dobranoc g wiesz g widzialas w dup bylas siedz cicho

Nigga

Zenek z jednej strony masz rację, ale patrząc na to realnie ILS odciąga ponad 200 euro za hotel. Sam wiesz jakie tam są warunki. Za busa nie powiem odtrącają 100 Euro w obie strony i to jest uczciwa cena. Nikomu nie chodzi o to żeby płacili 8,5 Euro, większości wystarczyłaby 6-tka/h.

zenek

a jak by placili 8,5 euro i potracili ci hotel koszty dojazdu do niemiec i spowrotem odjeli busa do pracy tak jak robia to w innych firmach to ile by tobie zostalo wystarczy sobie policzyc. jak sie nie podoba jest mnostwo ofert pracy za granica nic tylko znalesc ta najlepsza. 5 euro nie jest szczytem marzen ale trzeba realnie na to spojrzec

max

dlaczego w tej firmie nie placa min 8,5 euro? przeciez po 5euro to nawet bezdomny murzyn sie nie pochyli. a tu trzeba to wypracowac buhahaha

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS