Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

majka

Ta kobieta jest bez wstydu ja bym na odniej miejscu sie pod ziemie zakopala taka opinie miec to wstyd i hanba ale cuz sama sobie na to zapracowala puszcza sie pije jak stary alkocholik juz wyglada jak wrak czlowieka brzydka i chuda jak patyk skura i kosci szefowo nie sluzy ci chlanie i puszczanie sie jak pierwsza kur..wa z tst wstyd i hanba ze takie cos jest wizerunkiem firmy

bercik

Gdybym ja miala tak jak skornia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) to wstydu majtki nosilabym na glowie

bliska znajoma

Czemu taka pijaczka jest przedstawicielem takiej firmy przeciez to wstyd dla firmy magda piwinna isc na magazyn tam jej miejsce pijaczka jedna czy szef tego nie widzi co ona robi upija sie potem bieze jakiegos gaha na dom bzyka sie z nim i to cala magda tak robi niby szefi nie zwykla szmatka i pijaczka powinnien sie tym ktos zainteresowac!!!

BlondynaA

Czy ktos wkoncu mi odpowie na moje pytanie?:) Ludzie wazne to dla mnie .

my

Widze ze nasza szefi ma opinie ladne ale ludzie to swieta prawda taka z niej kobieta puszczalska i pijaczka i kawal wrednej suki ludzi traktuje jak smieci wielka pani kiedys nadejdzie dzien kiedy my sie bedziemy z pani smiac wszystko do nas wraca pamietaj kur.wo

monia

Witam widze ze wszystko po staremu szefi sie nic nie zmienila dalej sie puszcza tak jak to robila caly czas kiedys tam pracowalam to na wlasne oczy widzialam jak sie szefi lajdaczyla powiem jedno som kobiety w burdelach ale ona ma mistrza puszczalska numer 1 na caly worms a w raciborzu to dopiero o niej opinie maja ze az glowa boli Madzia czyli szefi jestes najwieksza puszczalska i szmatka jaka znam a znam caly ten (usunięte przez administratora) dobrze ale najbardziej chce mi sie smiac z tego wpisu ze ta kur...wa jest wciazy hihihi ja ani slon nie zaleje sama mi kiedys gadala ze nie moze miec dziecci .ludzie pamietajcie jedno byla jest i bedzie kur..wa pozdrowionka do starych

kio

JaK nie tykaja sfoje widzialem ludzie zapamietajcie jedno szefi pijana (usunięte przez administratora) sprzedana to jest zwykla tepa (usunięte przez administratora) co doszla do wszystkiego dajac dupki szefostwu

Julia

To było do kio, przecież ani adi ani zajączek nie tykaja szefi Madzia.

@Julia

a ta firma o ktorej teraz piszecie to jest " ILS-BAG HOLLAND B.V'' ?? ;d Bo widze tylko skrót i chciałabym wiedziec bo sie zastanawiam nad wyjazdem ;p

XYZ
@BlondynaA

FIRMA O KTÓREJ WSZYSCY PISZA NAZYWA SIE TST LUB ILS WORMS TO NIE JEST ŻADNE ILS-BAG HOLLAND B.V'' TO ZUPEŁNIE RÓZNE FIRMY.

Julia

Co Ty gadasz za głupoty?

@Julia

ja?

BlondynaA

Siema wszystkim ;) Te opinie wszystkie to sa na temat '' ILS-BAG HOLLAND B.V'' tej firmy ? Dzwonił do mnie dziś koleś i pytał czy nie jestem chętna na wyjazd ;d Dzięki z góry za odpowiedz mordeczkii ;)

bartek

Niewiem co ta wasza szefowa robi ale widac ze niezla dajka chcialem isc do was do pracy ale po przeczytaniu waszych opini zona mnie nie pusci bo sie boi ze ta wasza zboczona szefi mnie zgwalci!bo z tego co czytam to z nia do burdelu tylko!tam by zarobila ale do tego cza miec wyglad!

kio

Kicajacy bzyka szefi .jak wieloryba czyli adika nie ma w pracy ciekawe czy pani Mariolka wie ze szefi bzyka jej chlopaka!

frank

Pani M w ciazy?? KTO JEST TYM JELENIEM? SZKODA CHLOPAKA Z TAKA LAJDACZKA MIEC DZIECKO CHLOPIE TRZYMAJ SIE TYLKO SIE NIE POWIES DASZ RADE HIHI ALE PAMIETAJ ZRUB SOBIE TESTY BO TA PUSZCZALSKA NIE PAMIETA Z KIM SPI ZA STARYCH CZASOW MIALA 5 CHLOPAKOW NA MIESIAC LEGALNIE A NA BOKU Z 10 PIPKE MA JAK WIADRO!A POZATYM TO ONA BRZYDKA JEST CO WY NIEJ WIDZICIE POZA KASA .

Ułan

A jak tam Bartuś się ma?? Kicajacy dalej wyrywa wszystkie świeże marcheweczki?

gogle

Ludzie dajcie sobie spokuj z ta firma praca ciezka ludzi wykorzystuja maja za nic gnoja na kazdym kroku a szefowa dajka kawal wrednej kur..y kobiety nie puszczac facetow do tej pracy bo szefi czeka na swieze kutaski szma...ta z niej i tyle na temat .

hihi

Ludzie co wy cpacie Magda wciazy hhihihihihi ta pijaczka nigdy nie bedzie miala dzieci a wogule z kim ?chyba z szefem oldfidem bo mu dupki daje a na dziecko to ona za glupia i tepa jest .A w ciazy nie wolno pic a ta pijaczka pije dziennie wudke na hotelu abo u znajomych to sie nazywa naug ale z jednym sie zgadzam jak by kiedys byla w ciazy ti faktycznie szukanie ojca by dlugo trwalo bo to kurw...a numer jeden calej firmy tst☺

Nicole

Szefi w ciąży?

no no

Atmoswera super robota ok pieski szefi beda ok ale dopiero jak ta (usunięte przez administratora) pujdzie na chorobowe lub macierzynskie wtedy wezma kogos na zastepstwo ten ktos sie sprawdzi i bedzie poni skornia uziemiona np beatka bicking jest jej godnym nastepca

elek

jestem zadowolona z pracy wszyscy co narzekają i marudzą na temat firmy to idioci

elek

wszyscy drago tylko narzekają a za każdym razem wracają ja na atmosferę nie narzekam

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS