Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Agata

Witam wszystkich którzy pracują bądź będą pracować w Ils.. wyjaśnienie że tu nie chodzi o samą pracę ,ale traktowanie ludzi.Wszystko to co wymyśla Magda Skornia zakrawa na kpinę,i nie jest zgodne z prawem.Podaje przykład badanie ludzi alkomatem w hotelu przed wyjściem do pracy przez ochronę gdzie ochrona nie ma żadnych uprawnień do tych badań tylko organ uprawniony czyli policja.Jezeli jest odmowa to dzień wolnego a później przeniesienie na inne hale gdzie trzeba przezucic od 10 ton do 30 ton wód mineralnych za 8 Godz pracy.To jest totalne bezprawie.To jest tzw . naruszenie dóbr osobistych.Nastepna sprawa sprawdzanie ludzi przed wejściem do autobusu tzw.bagazy podręcznych czy nie ma alkoholu to również jest bezprawne .A ochrona się śmieje i mówi idźcie do Schmidta zeby prawo zmienił....w umowie....jakiej umowie nikt do ręki żadnej umowy nie dostał .ludzie w Polsce żadnego ubezpieczenia nie mają a w Niemczech firma Ikk Sudwest nawet kart ubezpieczeniowch nie przysyła i nie masz na czy bazować w Polsce bo lekarz nie respektuje kartki papieru wydrukowanego z komputera przez tzw.kordynatora...Ta szefowa w cudzysłowie nie ma pojęcia na temat zarządzania ludźmi ,firma to jest totalna porażają dla tej osoby..powiem tak nie taka osoba powinna tam być ,ja to wszystko przerosło .na dzisiaj tyle moich spostrzeżeń ale zarazem nie koniec.

nica

a co z pania SYLWIA szjbusem.nie wiecie czemu juz jej nie ma,urlop ma

PolakCebulak

Nikt tu dawno nic nie pisał wiec coś ja napiszę. Dla nowych:UMOWA NA GĘBE i tyle na nic więcej nie licz.Co do kierowców to chyba zależy od hotelu,byłem na 2 gdzie tam kierowca był potrzebny i zawsze byli trzezwi (Można?Można. ) Co do koordynatorow-nie za bardzo się nie mogę wypowiedzieć bo mi żadnego problemu nie robili i ja im też nie.Hotele:Temat rzeka ale w kilku slowach-Jedne zadbane przez tych co jeżdżą a inne to kpina jakich mało. Ochrony temat pominę bo niewiem na co oni są. Co do pracy i hal:Na niektórych halah (np.DPD) nie ma godzin i jest ciężka praca a na niektórych to idzie przyspać z nudów (np.biebeshein) i wypłaty mizerne.Ludzie na hotelach -jak masz szczęście to nic z lodówki nie ginie i nie piją a jak masz pecha to no..ogólnie raz czy dwa można przyjechać ale lepiej szukać gdzie indziej pracy bo na długą metę to jest nieopłacalne.

Baska
@PolakCebulak

Ochrona jest potrzebna, jeżdżą na zakupy potem stoją pod MCDONALD'S bo szkoda im na internet, z tego co wiem przez dwa tygodnie pracują po 10 godzin. A więc 140 godz na turnus stawkę mają po 6 euro albo i więcej za nic. Widziałam jak pracują raz przyjadą pokażą się i tyle ich widać.

PanNorma

Co tam słychac w Wormschmitz? Dalij Simon szaleje? 200 palet juz jest?

Daro W5

Mi sie tez nie podobalo, bylem tylko raz... Ale jak tak piszecie ze szefi sie lubi grzmocić to pojade chyba ponownie zerżnąć jej kuciape heheh

Paul149

Praciwalem w tej pieknej i zacnej firmie i wszystkim odradzam przyjazdu tutaj... dno o 3 metry mulu, normy coraz większe straszenie ludzi kantynami a do tego wszystkiego ta piekna i wyjatkowa tablica na tst .... porazka na calej linii

Landser

Firma sklado sie w wiekszosci z upośledzonych umyslowo ludzi , juz nie wspomna o tym ze co 3 ma dupne braki w uzebieniu , czuć wilgociom , szfajami i tanimi cygaretami.Szrajberiny ni majom za grosz szacunku , szczegolnie ta czrono wychodzono co mo czerwone galoty i robi na tst i sie mysli ze je piekno ale sie fest myli , nie obrazajac wszystkich , ale wiekszosc to typowe poloczki w rajchu , goniom swoich i dzwigajom norma a gebelsy sie smiejom pelnymi pyskami.Sama robota nima najgorszo ale nie adekwatno co do hajsu.Warunki mieszkaniowe nie sa najgorsze ale tak jak zech predzej pisol wieszkosci lokatorow to typowe uposie co w polonczeniu z tanim niemieckim piwem tworzy polsko patologia.Pozdrawiom

Czy są jakieś przyjęcia do pracy. Ktoś coś wie. Czy naprawdę jest tak jak na forum piszą.

Aleksandra
@Nowy

jest tak jak pisza jak nikt w to nie uwierzy kto tego tam nie przezyl wiec ruszaj aby sie przekonac ja bylam 3 razy w zyciu juz tam nie pojade i najwiekszemu wrogowi nie polecam

filozof
@Nowy

nowy nie jedz tam to co tu pisza to świeta prawda umowy nie dostaniesz w zusie istniec nie bedziesz

@filozof

Dziękuję za informacje. Próbuje znaleźć potwierdzenie tego co piszecie na internecie w formie zdjęć lub wideo ale nic nie ma. Dużo osób pokazuje jak wygląda praca Polaków w innych firmach niemieckich a w tej nie. Może nie jest tak źle . A może się czegoś boją?

chu... Wam w ryj
@Nowy

Witam.pracowałem w tej firmie ponad 3 lata!(nowy) uwierz że po 3 dniach będziesz miał dość.. Filmików i Zdjeć jest od (usunięte przez administratora) br /> Np:jak straszą ludzi i gonią przy taśmach 2-Warunki hotelowe 3-Najlepsze:)-Wylewanie chemi jak spadnie z bandy..do sracza hi:D 4-wypadki w pracy Itd:) Już niedługo ktoś sie za to weznie;)

pracownik we Wormsie
@chu... Wam w ryj

Wiec po co pracowales 3 lata ... czegos tu nie rozumie ... ja pracowalam i bylo bardzo roznie , raz ciezko raz lekko , ale pracowalam i nikt mnie nie zmuszal to tego . Ja naprawde polecam - lepiej tu popracowac dwa tyg i dwa siedziec na pupie niz caly miesiac pracowac w sklepie .

ANIU inni tam'" pracują ponad 10lat"" ale tak jak piszesz tam mają lepiej niż w domu w Polsce w kraju nie zaznają miłości rodzinnej ,rodziny są im obce dzieci się nie liczą a może oni i na dzieci nie mogą liczyć mają ich głęboko w d.......a jak mowa to wiemy o kogo chodzi stare dupo lizy co w Polsce nie dali sobie rady, co niektórych powyrzucali z pracy,to właśnie znależli gniazdko w MONSHEIM gdzie szefostwu wchodzą bez wazeliny.Chodz zdrówko już nie te ALE DO EMERYTURY trzeba dociągnąć bo w kraju z czego i za co.A ubezpieczeni to tylko wybrańcy i nie liczni.Ale i tak im życze wszystkiego dobrego i dużego garba pa mili pracownicy pozdrawiam

MMM

Hej W ubiegłą niedzielę wróciłam z Dusseldorf. Co do pracy, to jest dużo do skomentowania. Na Henkel,było spoko, pomimo porównywania nas do Litwinów. Uważałam, że tam był stres, ale kolejny tydzień przyniósł mega rozczarowanie. Podjęłam się pracy w Schwarzkopf, gdzie rządzą Tobą murzyni, myślący, że mówią po angielsku, a ich język jest mieszanką angielskiego, niemieckiego i jeszcze jednego dziwnego języka. Pracujesz tam razem z ich pupilkami Litwinami, którzy skarżą na Ciebie o byle pierdołe. Uwaga na nich ,bo niszczą nasze ubrania, z mojego turnusu dwie osoby miały rozcięte kurtki. Dlaczego pupilkami? Bo wyrabiają ich normę. A dlaczego wyrabiają ich normę? Bo mają płacone większą stawkę na godzinę i premie od ilości palet. Nie wiem, czy którykolwiek z naszych wspaniałomyślnych koordynatorów czyta te wpisy, ale muszę to napisać, że mega, ale to naprawdę mega dziękuję naszej pani koordynator Justynie za warunki hotelowe. Nie interesowało ją kompletnie nic. To, że w łazience była zimna woda, w kuchni zepsuty syfon, zepsuła nam się winda, w łazience nie było światła i wiele więcej. Na SMS nie odpisywała a w rozmowie ze mną stwierdziła, iż ,,ja pani nie słyszę, ogółem nie polecam!

Siłacz

Ludzie po co chodzić na siłownie i płacić, jak można wyrobić mięśnie pracując na wodach. Przerzucicie 30 ton dziennie mięśnie wam urosną i jeszcze wam za to zapłacą. Same korzyści + kasa w euro nic tylko jechać, tylko trzeba uczciwie robić bo nie będzie efektu przyrostu masy. :):):)

Miły

Czy nikt już nie pracuje i imprezuje? Ludzie co słychać na Tst?

Damian

Byłem na rozmowie w tamtym tygodniu i są przyjęcia. Ogólnie rozmowa ok. Praca w samych superlatywach tylko te opinie zaprzeczają. Pani mówiła że jest tam spokój czuwa nad tym jakaś ochrona. A picie alkoholu i lekkie obyczaje są wszędzie. Zadzwoń Nowy do biura w Raciborzu i zapytaj.

r

wiem że w a maju była u was rekrutacja na stanowiskoPracownik gospodarczy / konserwator Centrum Logistycznego w Kajetanach - czy jest szansa że jeszcze takie nabory będa w tym roku prowadzone>? odp

Fizol

Witam czy Zajac jest jeszcze koordynatorem, czy juz zasuwa jako fizol na TST?

OLKA

wikler co to opowiadasz za głupoty ze za przejazd sie nie płaci???????!!!!!!!!!!!!! tak samo jak i inni ze hotel darmowy... a dlaczego kobiety zarabiaja 4,5euro a faceci 5euro bo masz wszystko odliczone na chłopski rozum.I własnie zarobki takie a nie inne.To u nas w kraju tez to zarobisz i bez łaski mondralinskich.POZDRAWIAM WSZYSTKICH NAIWNYCH

Wikler

Pracowałem kiedyś na TST. W sumie to 3 turnusy zaliczyłem i co mogę powiedzieć to to, że praca do lekkich nie należy a pieniądze marne. No chyba, że ktoś dostanie się na haustechnika, to będzie parkingi zamiatać, kosić trawniki, pomagać w naprawach sprzętu AGD na hotelach czy ustawiać półki na magazynach. To, że jedziesz na tzw. konfekcje, czyli pakowanie kosmetyków, nie oznacza, że tam konkretnie trafisz. Możesz trafic np. na pakowanie chipsów (tzw. markant). Tam to już w ogóle jest tempo tempo i jeszcze raz tempo. Najgorzej ma ten co odbiera palety z chipsami ze stanowisk - musi sie uwijać jak na speedzie... Poza tym jest jeszcze przepakowywanie wód mineralnych ale tam to już, że tak powiem stała ekipa siedzi ;) Ogólnie praca jest ciężka i szybka. Dużo krzyku i poganiania, żeby zrobić normę. Na pewno nie jest to praca dłuższa metę ani tym bardziej praca rozwojowa czy perspektywiczna. typowa praca, żeby trochę na szybko zarobić. Ludzie którzy tam pracują, też nie są w większości (mówiąc delikatnie) wysokich lotów. W pracy jesteś zwykłym robolem jednym z wielu - robisz to robisz, a jak nie chcesz to przyjdzie na twoje miejsce inny/inna i tyle. Wykładać kartony na taśme to nawet małpa potrafi. Szczerze jeśli ktoś ma jakieś perspektywy w życiu i trochę oleju w głowie, to raczej tam nie wraca. Polecam natomiast tę pracę studentom albo osobą po szkole średniej - praca ta bardzo dobrze motywuje do studiowania. Plusem jest to, że za przejazdy się nie płaci, jest możliwość uzyskania ubezpieczenia tu w Polsce i można przedłużać sobie turnusy. Jeśli ktoś już się jednak zdecyduje na wyjazd, to raczej powinien jechać kilka razy, żeby zwrócił się koszt zakupu ubrań i butów roboczych.

artysta

Pozdro dla tej czarnej z tst co wyczipowała mnie, a na drugi dzień poleciła na markancie ;D Rozchmurz się (:

Miszcz

Pany jo tam był pracownikiem miesiaca. 200 palet na Neugeschafcie sie ujebało. Auschwitz, a nie normalna praca dla ludzi. Ale większości to opowiada, nie zbuntują sie to musz (usunięte przez administratora) Arbeit Jude!

szkoła_charakteru

Ta firma to praktycznie obóz pray z lekko podniesionymi standardami (dla szczęśliwców nie muszących gnieździć się w 16os mieszkaniach z jednym prysznicem) O TST można sporą książkę napisać. W Wormsie i okolicach znajduje się parę hal. Przykładowo jęśli traficie na Neugescheft jest zapiepsz niesamowity, a praca nie warta stawki - nie bez podowtu tą halę ochczono jako Auschwitz - Pozdro dla tego patola simona! Awans jest - tj. tylko za danie dupy (nie dotyczy schreiberin)

Conen

Poczucie humoru to macie dobre. A coś przydatnego?

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS